Giriş yapmadınız.

sandel

Stajyer

• Konuyu başlatan "sandel"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 19.07.2007, 11:31

mixer ile ilgili sorun

EDIT:Baslık değistirildi."Bir bakar mısınız" diye bir başlık olmaz. :x:
Madem bu bolume sadece siteyle ilgili onerilerimizi ve sikayetlerimiz dısında baska seyler yazabiliyoruz bari banada bir yardım edin.20 gundur sorunsuz yayın yapıyorum ama 18.07.2007 tarihinde bilgisayarım Startstream a basıldıgında acılan pencereyi engellemeye basladı tek oda degil flatcastta bulunan butun acılır pencereleri engellemeye basladı bende dogal olarak yayına giremiyorum.Lütfen yardım edermisiniz.

Bu soruun Administrator e ,çeşitli Moderatorlerede bildirdim ama cevap gelmedigi için bir de sansımı burada denemek istegim...

2

Thursday, 19.07.2007, 11:38

kardeş o senin browserinle ilgili bir sorun. yani explorer ya da mozilla ne kullanıyorsan artık. Ordan açılır pencerelere izin vermelisin.
Hem sen neden start srteamdan başlıyorsun yayına direkt dj girişinden açarsan bu sorunla karşılaşmazsın. Link bırakırsanız daha net anlarız sorunlarınızı.Başlığın da gerekli bölüme taşındı.

sandel

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 19.07.2007, 12:14

Tamam tesekkur ederim tasıdıgınız içinde.Ben zaten acılır pencerelere izin ver dedim.Ama yinede acmıyor.Direkt Dj girisi dediginiz neresi onu anlamadım..?

4

Thursday, 19.07.2007, 12:20

bak bu adresten
http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1

üste sid numaranı alta da sid sifreni yazacaksın.
Bunlar nerde diye soruyorsan admin panelinden broadcast your area>> change streams data dan ulaşabilirsin
ok?

sandel

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 19.07.2007, 23:17

Cok tesekkur ederim...Saolun ilginizden dolayı...

bysaral

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 20.07.2007, 00:48

BENDE BURAYA YAZIYIM BENDE YAYIN YAPARKEN MIKSERIM SARKILARI YUTUYOR ANLAMADIM GITTI SINIRIMDEN KLAVYEYI KIRDIM :x
YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 20.07.2007, 00:55

Alıntı

BENDE BURAYA YAZIYIM BENDE YAYIN YAPARKEN MIKSERIM SARKILARI YUTUYOR ANLAMADIM GITTI SINIRIMDEN KLAVYEYI KIRDIM
YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM

Bazen bazi sarkilarda türkce karekter oldugu için böyle sorun olusabiliyor ...

Çözüm yolu sarkilarin isimlerini degistirip ve türkce karekter olmamasina özen göstermen lazim...

Saygılar