Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

uralseymen

Stajyer

• "uralseymen" bir erkek

• Özel mesaj gönder

321

Saturday, 5.03.2011, 18:13

Adim Kuzey Bende Kuzey Yayinda Kuzey Sizlerle Gibi Yazi Şekilleri Istesem Olurmu Acaba

YAPARSANIZ ÇOK SEVINIRIM YAPMASANIZDA CANINIZ SAOLSUN ŞIMDIDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERIM SALOLUN

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

322

Sunday, 6.03.2011, 03:07

hareketli yazı

ha
YAPARSANIZ ÇOK SEVINIRIM YAPMASANIZDA CANINIZ SAOLSUN ŞIMDIDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERIM SALOLUN

GÜLE GÜLE KULLANIN. LİNKLER İÇİN RESİM USTUNDE SAG TIKLAYIN ÖZELLİKLERİ SECİN ÖZELLİKLERDE GÖRECEKSİNİZ :çakçak:

• Özel mesaj gönder

323

Sunday, 6.03.2011, 19:51

Dj Ismi

SLM Arkadaşlar bende-- dj S!MG€, SİZLERLE , HOŞGELDİNİZ,----RADYO S!MG€ FM-----€NS@R------HİCR@N-----GÜLC@N----MEHMET---IŞILTILI DÖNER NİK,İSTİYORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM EMEGİNİZE SAGLIK....

zahter38

Stajyer

• "zahter38" bir erkek

• Özel mesaj gönder

324

Monday, 7.03.2011, 00:00

tesekürler adim emegine yüregine saglik

Alıntı zahter38 (Bugün, 00:22)

sayin admin dj ismi yazmistiniz ama malesef bozuldular tekrar rica edebilirmiyim aynisindan dj-zahter olacak simdiden tskrler

GÜLE GÜLE KULLANIN ZAHTER. LİNKLER RESİMLERİN UZERINDE SAG TIK YAPIN ÖZELLIKLERİ SECİN ÖZELLİKLERDE GÖRECEKSINIZ. :çakçak:

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

325

Monday, 7.03.2011, 20:15

hareketli yazı

SLM Arkadaşlar bende-- dj S!MG€, SİZLERLE , HOŞGELDİNİZ,----RADYO S!MG€ FM-----€NS@R------HİCR@N-----GÜLC@N----MEHMET---IŞILTILI DÖNER NİK,İSTİYORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM EMEGİNİZE SAGLIK....

GÜLE GÜLE KULLANIN. YOLLADIGINIZ LINK ACILMADIGI İÇİN EZBERE BİRAZ YAPTIM UMARIM BEGENIRSINIZ. LİNKLER RESİM USTUNDE SAG TIK YAPIN ÖZELLİKLERİ SECİN ÖZELLİKLERDE GÖRECEKSINIUZ :çakçak:

• "DJ:SOSYETEM 61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

326

Monday, 7.03.2011, 20:16

COK TESEKKUR EDERIM EMEGİNİZE SAĞLIK.SAGOLUN..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

327

Monday, 7.03.2011, 20:26

hareketlı yazı

t
COK TESEKKUR EDERIM EMEGİNİZE SAĞLIK.SAGOLUN..

rica ederim umarım sıtedıgınız sekılde olmustur. vakıt uygun olduguna paylasıma devam ederiz. yeni istekleriniz oluesa yazarsınız :çakçak:

hiko

Stajyer

• "hiko" bir erkek

• Özel mesaj gönder

328

Tuesday, 8.03.2011, 08:54

dj isimleri

selamlar hayırlı işler sizden iki dj isteyim olacak DJ SEDA VE DJ SEDA SİZLERLE FARKLİ RENKLERDE OLURSA MEMNUN OLURUM SİMDİDEN TESEKKÜR EDER HAYIRLI İŞLER DİLERİM

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

329

Tuesday, 8.03.2011, 15:01

hareketli yazı

selamlar hayırlı işler sizden iki dj isteyim olacak DJ SEDA VE DJ SEDA SİZLERLE FARKLİ RENKLERDE OLURSA MEMNUN OLURUM SİMDİDEN TESEKKÜR EDER HAYIRLI İŞLER DİLERİM

GÜLE GÜLE KULLANIN UMARIM BEGENIRSINIZ. LİNKLER RESİM USTUNDE SAG TIK YAPARAK ÖZELLİKLERİ SECİN ÖZELLİKLERDE GÖRECEKSINIZ :çakçak:

• Özel mesaj gönder

330

Wednesday, 9.03.2011, 02:42

selam arkadaşlar yazılarınıza bayıldım zahmet olmazsa bi kaç tane bende istiyorum dj eftelya dj mavi sevdam dj olgunbey yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

331

Wednesday, 9.03.2011, 19:26

hareketli yazı

selam arkadaşlar yazılarınıza bayıldım zahmet olmazsa bi kaç tane bende istiyorum dj eftelya dj mavi sevdam dj olgunbey yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

GÜLE GÜLE KULLANIN UMARIM BEGENIRSINIZ. LİNKLER RESİM USTUNDE SAG TIK YAPIN ÖZELLİKLERİ SECN ÖZELLİKLERDE GÖRECEKSINIZ. :çakçak:

• Özel mesaj gönder

332

Wednesday, 9.03.2011, 19:56

süperrr allah bin kere razı olsun kardeşim kıskandı eger zahmet olmazsa bi ara dj yusuf yazarmısınız sonsuz tşklerrr

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

333

Wednesday, 9.03.2011, 23:12

hareketli yazı

süperrr allah bin kere razı olsun kardeşim kıskandı eger zahmet olmazsa bi ara dj yusuf yazarmısınız sonsuz tşklerrr

BEGENDİGİNİZE SEVİNDİM KARDESİNİZİN KISKANMASINA GEREK YOK SİZ ONU KISKANIN ONA DAHA FAZLA YAPTIM GÜLE GÜLE KULLANSIN. CÜMLEMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN :çakçak:

kenan55

Acemi

• Özel mesaj gönder

334

Thursday, 10.03.2011, 01:28

selamun aleykum arkadaşlar kolay gelsin banada dj tuana ve dj gül yazarmisiniz hareketli zahmet olmazsa rabbim herşeyi gönlünüze göre versin inş

• Özel mesaj gönder

335

Thursday, 10.03.2011, 11:21

Slm sizlerden bir ricam olacak sarı renkde HOŞGELDİNİZ ZİFİN CİCEGİ SİZLERLE ismi rica ediyorum alternatifler fazla ve hareketli olursa memnun olurum şimdiden tşkr ederim emeğinize sağlık saygılarımı sunuyorum...

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

336

Thursday, 10.03.2011, 18:12

Hareketli Yazi

selamun aleykum arkadaşlar kolay gelsin banada dj tuana ve dj gül yazarmisiniz hareketli zahmet olmazsa rabbim herşeyi gönlünüze göre versin inş

A.S RABBİM SİZİNDE GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN. GÜLE GÜLE KULLANIN. LİNKLER RESİM USTUNE SAG TIKLAYIN ÖZELLİKLERİ SECİN ÖZELLİKLERDE GÖRECEKSİNİZ :çakçak:

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

337

Thursday, 10.03.2011, 20:31

hareketli yazı

Slm sizlerden bir ricam olacak sarı renkde HOŞGELDİNİZ ZİFİN CİCEGİ SİZLERLE ismi rica ediyorum alternatifler fazla ve hareketli olursa memnun olurum şimdiden tşkr ederim emeğinize sağlık saygılarımı sunuyorum...

SİZE DAHA ÖNCE YAPMISTIK GÖRMEDINIUZ SANIRIM. SAYFA 16 YI TEKRAR GÖZDEN GECİRİN. BU ARADA BİR KAC TANE DAHA YAPIYORUM BUNLARIDA GULE GULE KULLANIN

cilem75

Acemi

• Özel mesaj gönder

338

Thursday, 10.03.2011, 22:58

selamlar saygılar arkadaşlar bende bu isimlerden istesem yapabilirmisiniz acaba dj yaban gülüm diye minnettar kalırım sizlere tşkler

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

339

Friday, 11.03.2011, 02:43

hareketli yazı

selamlar saygılar arkadaşlar bende bu isimlerden istesem yapabilirmisiniz acaba dj yaban gülüm diye minnettar kalırım sizlere tşkler

GÜLE GÜLE KULLANIN UMARIM BEGENIRSINIZ. LİNKLER RESİM USTUNDE SAG TIK YAPIN ÖZELLİKLERİ SECİN ÖZELLİKLERDE GÖRECEKSİNİZ :çakçak:

• "acemkizi_0106" bir kadın

• Özel mesaj gönder

340

Friday, 11.03.2011, 11:24

slm isimler harika olmus elinize saglik birde sizden esirkan dj olmasin sadece esirkan degisik renklerde olursa sevinirim simdiden tskler güzel yürginize saglik :1gözkirp: