Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

bad_chocuk

Stajyer

• "bad_chocuk" bir erkek
  • Konuyu başlatan "bad_chocuk"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 29.12.2010, 14:54

de.tt uzantili adres nasil alirim

Arkadaslar ben bi isim almaya calişiyorum ama yapamadim site ismi balim.de.tt bu ismin bos oldugunu biliyorum ama nasil alabilirim bilmiyorum ben turkıyede oldugum icin bu uzantiya erisemedim bna bi yardımcı olabilirmisiniz site ismi www.balim.de.tt olacak

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 29.12.2010, 22:05

http://www.joynic.com/join/

istediginiz domain'i burdan alabilirsiniz
ama su an site gecici olarak islev gormuyor, tamir var sanirim
daha sonra deneyebilirsiniz..

bad_chocuk

Stajyer

• "bad_chocuk" bir erkek
  • Konuyu başlatan "bad_chocuk"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 17.06.2011, 06:52

bna hıc bır sekılde yardımcı olacak bırı yokmu mesela balimfm.de.tt olarak bi radyo acmak istiyorum ama bulamadim bir türlü,,,,

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 17.06.2011, 10:25

bad_chocuk, yukarda verdigim cevaba gore "yardim edecek biri" yerine koymuyorsun sanirim
ama alabilecegin adresi vermistim, su an site onarimda, 6 ay once size cevap verdigimde konuya baksaydiniz isinize yarayabilirdi...