Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

boodrum

Stajyer

• Konuyu başlatan "boodrum"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 31.12.2010, 10:13

radyo kurulumu

selam radyo kurdum sid geldi herşey tamam ama şöyle bir yazı çıkıyor (This is a non public show. You need special rights to enter the show. Please contact the producer to get them. ) ne yapmam lazım bilemedim ilginize teşekkür ederim şimdiden iyi günler

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 31.12.2010, 10:23

radyoyu kurarken "noPuplic" secenegini isaretlemissin yani:
a) yayinin flatcast listesinde görünmez
b) radyo rulette sid atamazsin

no puplic yayinlarinin sid numarasi biraz farkli olur sonunda ck..... anahtari bulunur, bu anahtari indexine tam olarak yazmazsan yukarda aldigin hata mesaji cikar.

2. secenegin var

1) sid numarasini anahtariyla birlikte yazacan Flatcast HTML kodlari [yeni]

2) yayinini change streams data üzeri puplic'e cevirecen Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir