You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "sagir-sultan" started this thread

Date of registration: Aug 2nd 2009

• Send private message

1

Wednesday, January 5th 2011, 8:48am

Internet Explorer ile Flarcasta giris yapamiyorum

slm arkadaslar insallah derdimi sizlere anlata bilirim ben flat casta ismimi yazamiyorum neden kabul etmiyor tek mozilla firefox dan gire biliyorum internet exporeden kabul etmiyor nikimi deli olacam neden acaba bu sorun yardimci ola bilirmisiniz rica etsem :bilmem:

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

2

Wednesday, January 5th 2011, 8:58am

ismimde özel karakter bulunuyormu?

flatcast'a direk radyonun loginindenmi giris yapiyorsun, yada flatcast sitesinemi giris yapmak istiyorsun?

• "sagir-sultan" started this thread

Date of registration: Aug 2nd 2009

• Send private message

3

Wednesday, January 5th 2011, 9:08am

cevap icin tskler

tsk ederim cevap icin yok flatcast sayfasindan girmek istiyorum ama kabul etmiyor her niki denedim ama kabul etmiyor nik alayim dedim ordada sayi lari kapatmis X pi geliyor bitte den code aus der grefik eingaben orasi X pida kot da vermiyor anlamadim niye ne yapmam gerek ki ama mozilladan gire bilyiorum ayni niki orda sorun olmuyor

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

4

Wednesday, January 5th 2011, 11:00am

hata muhtemelen senin internet explorer aracinda, eger chapata güvenlik grafikler de görünmüyorsa birseyler bozulmustur.
micorsoft'un sayfasindan internet exploreri tekrar indir ve yükle.

aslinda internet explorer'i kimseye önermem, google chrom, safari, firefox gibi arac dururken