Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "**ASI~KIZ**"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 23.07.2007, 18:46

surum 4.16

selam flatcast yetkilileri bizimde birden fazla sorunumuz var bu surumde fakat ben en onemlisini dile getirmek istiyorum.bizim yayinlarda radyoya girmek ve ozelliklede girdikten sonra orada kalmak bir mucize:) nedense radyoya girisler son zamanlarda bayagi guclesti ve cok dusuyorlar.bilmiyorum bu her radyodami var yoksa sadece bizdemi eger bir bilginiz varsa iletirseniz seviniriz saygilar...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 23.07.2007, 19:19

burayi ------> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297 oku yardimci oluyor :)

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 1.08.2007, 20:43

SeLam ArkadaşLar 4.16 Sürüm yükLü radyomuzda ama yazılar gecikiyo farkli bir yama felanmi gerekli acaba ?

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 1.08.2007, 21:17

Alıntı sahibi ""Emi®han""

SeLam ArkadaşLar 4.16 Sürüm yükLü radyomuzda ama yazılar gecikiyo farkli bir yama felanmi gerekli acaba ?

Emirhan abi bu sürümden kaynaklanan bir hata diil sanirim yayindaki dj arkadasin baglanti sorunlarindan kaynaklanıyor olabilir