Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeKaNSıZ

Stajyer

• Konuyu başlatan "MeKaNSıZ"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 25.07.2007, 10:14

Radyo Sifremi Degişmişler Acil yardim

ArKaDaŞlaR. Yaa Bana Acil Yardimi Édérmisiniz LutféN. Simdi Forumu Gézdim Hata Hépsini Dénédim Vé Résimli Anlatim Var OnLarin Aynisini Yaptim Ama Mynété ŞiFréLérİM gÉLmédİ. Bir DÉ nu Ogrénmék İstiYorUM Ornék::: Mékansiz <<<Diyé Uyé Oldum rADYO aCMAK iCin Vé ( mynét@mynét.com Diyé Adrésimi vérdim yani Diyécégim Sodur Uyé Olurkén Bir BasKasİz bénİm Mail Adrésimi Dégisé Bilirmi ?? Dégisé bilirsé Bén Ayvayi Yédim Déméktir Mécbur Baska Bi tané Yénidén Acmam lazim Éyér Dégiséméz Diyiyorsaniz

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 25.07.2007, 11:23

slm MeKaNSıZ,

mail adresi haric herseyi degistirebilirsin, birkere kullandigin mail adresini bir baska üyelik icin kullanamazsin. Tek imkanin üyeligini sildirmek !

Fakat benim anladigima göre, sen sifreni unuttun ve yeni sifre istiyorsun, buda mail adresine gelmiyor!

yukarda yazdigim gibi, mail adresini degistirmis olamazlar!
ya sen kayid olurken baska bir mail adresi verdin!
yada flatcast dan gelen mailler kabul edilmiyor,

spam mail, junk mail kutusuna bir bak!

olmazsa mail adresini ve Flatcast üyelik nikini, özel mesaj olarak AllaTurkaa ( admine) yolla!

MeKaNSıZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 25.07.2007, 11:36

Aleykumselam CéRéN

ArKadasim Ama Bundan Béş gun Oncé Bénim Sid Numaram Dégismişti Daha Dogru Radyomun AYarlarila Oynamisti Vé Bana Bu Mail Mahircélik27@mynét.com Adrésiné Géldi Ama Bu Sévér Mail Gélmiyor Né Yaptımsa Gélmédi Foruma Baktım Hérséyi Dénédim Maaléséf Olmadi Géné Mail Yok Vé Hangi Adminé Sifréléri Gondérécéksém Sona Bır Baksın Lütfén SIMDİLİKTÉN cOK tSKLér aRTı Maileme 5 gun Once Bu Mail geldi Ama Simdi GelmiYor

Hallo Nesem Fm,

willkommen bei Flatcast! Ihre Anmeldung wurde registriert.

Durch einen Klick auf den folgenden Link wird Ihre Anmeldung aktiviert, dann können
Sie selbst produzieren:

http://www.flatcast.de/de/batch.aspx?cmd=ucn&usr=1094890&tan=bc5e1296

Sollte es ein Problem beim Aktivieren Ihrer Anmeldung geben, bitte leiten Sie diese
email weiter an anmeldung@flatcast.com.

Viel Spaß wünscht Ihnen

Ihr Flatcast Team
[/b]

MeKaNSıZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 25.07.2007, 11:44

selam kardes

ve kardes sifremi istedigim zaman flatchatten Nesem Fm yazıyorum ve bana bu yazı ekrana geliyor bu neden kardes birde bu sorunum var sanırım mail atmıyor mu acaba ben tam olarak anlamadım

User/email unknown

User or password are not in database. No password is available.
The FLATCAST Team

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 25.07.2007, 11:47

simdi senin nickin tam olark
Nesem Fm
ve mail adresin
Mahircélik27@mynét.com
mu?

harflerde bir hata olmadigina eminmisin?? e --> é

MeKaNSıZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 25.07.2007, 11:49

kardes benim uye adım Nesem Fm Mail adresim mahircelik27@mynet.com
ben normalde é kullanıyıourm mailde ve site adında kullanmıyourrum kardes

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 25.07.2007, 12:07

MeKaNSıZ, yanlislikla üyeligini sildirmissin,
ayni nickle ve e-postala yenisini acabilirsin!

MeKaNSıZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 25.07.2007, 12:10

oke tskler kardes allah razı olsun simdi ben Nesem Fm isminde ve baska mail veya bu mailde yeni bir uyelik alabilirmiyim birde ben bunu silmesini bile bilmiyorum nasıl olurda silinir aklım almıyor birde senden ricam kardes bunun nereden sili
ndigini bana bir kopy yaparsan sevinirim tskler ve alaturka ailesine basarılar allah razı olsun

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 25.07.2007, 12:16

tamamiyle silindigi icin, tekrar aynisini kullana bilirsin!

hesabinin silinmesi icin Account löschen e tiklaman ve onaylaman yeterli!
resimde isimden sonra gelen 3. secenek

MeKaNSıZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 25.07.2007, 12:26

kardes kusura bakma ben seni rahatsız ediyorum ama ben simdi o uyeligi Nesem Fm isminde Ve ozgurdostlar@hotmail.com mail adresi ile kayı,t oldum ve bana mail adresime aktive mesajı gelmiyor sifrede gelmiyor bu neden kardes bana gelen mail bu klardes birde bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim bu sekilde mail geliyor bana

Hello Nesem Fm, Your password is: Please remember to change your password soon. Have a lot of fun! Your Flatcast Team ___________________________________________________1 mal 1 Software GmbH (Betreiber FLATCAST)Tel +49 (0911) 76 66 38-0Fax +49 (0911) 76 66 38-99http://www.1mal1.comhttp://www.flatcast.comGeschäftsführer: Dr. Ulrich Margull, Johannes WelckSitz der Gesellschaft: 90762 Fürth, Maxstraße 31Registergericht Fürth/Bay.: HRB 4157