Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "mkiciroglu"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 14.01.2011, 11:18

Mikser atlatıyo. Parçanın ismini değiştim gene atlatıyo.

Mikserdeki parçaların kimi değişiyom kabul ediyo. Kimisi ne yaptıysam atlatıyo.

çok parça var atlayan. nasıl hepsini çalar hale getirebilirm.Şimdiden teşekkürlerr.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 14.01.2011, 12:01

sorunun kaynagi mp3 lerde bulunan türkce özel karakterler, ya mp3 lerdeki bu karakterleri degistirmen gerek (parva adi, sanatci adi, özellikler vs.) yada windows program dilini türkce yapmalisin Mixerde sorun var

sirumit

Stajyer

• "sirumit" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 14.01.2011, 12:12

bazı müzikleri atlama sebebi müziklerin uzantısından kaynaklanır mp3 formatındaki müziklerde atlama ulmaz

ben flatcast dj mixer kullanmıyorum direk olarak winamp ve media player den çalıyorum nasıl oluyor diyorsan talk over butonuna tıklıyorum winamp calmaya devam ediyorum sorunlu olan bütün müziklerden sorunu kaldırıyorum

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 14.01.2011, 13:30

mkiciroglu,
bu duruma sebep olan bikac durum vardir,

1- sarki isminde Turkce harf vardir
2- Sarkinin icinde bulundugu dosyada Turkce harf vardir
3- Mp3 dosyasinin formatinda bozulma olmustur.

Meral arkadasimiz gerekli aciklamayi yapmis sana
sarki isminde sorun yoksa sorun yapan sarkiya sag tiklayin ve ozellikler menusune girin, acilan pencerede ayrintilar sekmesine tiklayin
orda sarkinin butun yarintilari vardir, birde bazi sarkilarin icinde normalde gorunmeyen adres, reklam yada isim gibi ayrintilar olur, onlari burdan gorebilir ve silebilirsiniz
eger bu gizli yazida turkce harfler varsa buda calmasina engel olabilir.

ayrica son donemde bilgisayarda yaptiginiz bir degisiklikde sebep olabilir

kurdugunuz herhangi bir yurutme araci mp3 uzantili (mp3 olarak kalmaya devam ediyor) dosyalarinizda format degisimi yapabilir
yada uzun suredir sakladiginiz bazi sarkilar zaman icinde formatlarinda bozulmaya sebep olmus olabilirler

5

Friday, 14.01.2011, 13:37

bazı müzikleri atlama sebebi müziklerin uzantısından kaynaklanır mp3 formatındaki müziklerde atlama ulmaz
ben flatcast dj mixer kullanmıyorum direk olarak winamp ve media player den çalıyorum nasıl oluyor diyorsan talk over butonuna tıklıyorum winamp calmaya devam ediyorum sorunlu olan bütün müziklerden sorunu kaldırıyorum

Bilgisayardan cikan tüm sesleride yayina direk vermis oluyoruz böylelikle (:
bende denedim bu yöntemi ama maustan cikan tik sesi bile dinleyenler icin
cok rahatsiz edici bence :S

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 14.01.2011, 13:52

o sesler sterio mix ayari ile kapatilabiliyor

xp kullanicilari icin anlatim burda
winaptan yayın ( videolu anlatim )

7

Friday, 14.01.2011, 13:53

tskler canim deneyecegim en kisa zamanda (;

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 15.01.2011, 14:12

mıkser sorunu

slm benım de mıkserle ılgılı bır sorunum var baska nereye yazabılırım bulamadım.youtube dan ındırdıgım parcalar gom playerde veya medyaplayer da tam olarak calarken radyonun mıkserınde yarım kesılıyor ne yapmam gerektıgını bılemıyorum.yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden emegınıze saglık cok tesekkurler

9

Saturday, 15.01.2011, 14:23

üstteki açıklamaları oku
nedenleri anlatıılmış

sirumit

Stajyer

• "sirumit" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 15.01.2011, 14:43

maus sesleri gitmiyor sadece expoler kullanıyosan sesler gidiyor istek parcalarınıda internetten her hangi bir video müzik sitesinden çalıyorum hem indirmek zorunda kalmıyorum hemde arşivim sınırsız oluyor bu konuyla ilgili bir video hazırlarım