You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

xseure

Trainee

• "xseure" started this thread

Date of registration: Jun 11th 2007

• Send private message

1

Thursday, July 26th 2007, 12:29am

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM

Ceren

Intermediate

• "Ceren" is female

Date of registration: Sep 25th 2006

• Send private message

2

Thursday, July 26th 2007, 12:36am

slm xseure,
flatcast üzeri böyle bir imkanin yok...

fakat sirf meraktan soruyorum IP yi görsen ne yapacan?

internete her baglandiginda IP degisir, kimsenin sabit bir IPsi yok,
illa görmek istiyorum diyorsan radyonu PHP destekli bir alana kur,
siteni ziyaret edenlerin IPsini görürsün...

senin suan IP 88.229.xxx.xxx eee ne isime yariyor, senin gibi bircok kiside buna benzer ip var, internet baglantini kopar ve yeniden gir... IP degismis olur

xseure

Trainee

• Send private message

3

Thursday, July 26th 2007, 12:41am

GELEN KISILERIN NERDEN OLDUGUNA BAKACAM HANGI SEHIR HANGI ULKE VS. PHP DESTEKLI BIR SITE YAPIM ASAMASINDA HENUZ HTML SAYFASI UZERINDE RADYO KOPSUN BAGLANTISI SEMTI ONEMLI BENIM ICIN GIRDIGI SEHIR YANI DAHA DOGRUSU

Aklimda

Trainee

Date of registration: Jul 25th 2007

• Send private message

4

Thursday, July 26th 2007, 2:30am

sormasi ayip kimin hangi ülke sehir semt ten katildigini bilsen neye yaricak? hic merakli degilimdir.

Anonymous

Unregistered

5

Thursday, July 26th 2007, 8:42am

Quoted from ""xseure""

GELEN KISILERIN NERDEN OLDUGUNA BAKACAM HANGI SEHIR HANGI ULKE VS. PHP DESTEKLI BIR SITE YAPIM ASAMASINDA HENUZ HTML SAYFASI UZERINDE RADYO KOPSUN BAGLANTISI SEMTI ONEMLI BENIM ICIN GIRDIGI SEHIR YANI DAHA DOGRUSU

sana yardımcı olacak X TREME 3 var bu yöntemle kullanarak ogrenebılırsın

matrix

Trainee

Date of registration: Mar 15th 2007

• Send private message

6

Thursday, July 26th 2007, 9:27am

statik ipde bunu ögrenemezsin hangi şehir oldugunu trden merkez ankara çıkar

yani şehiri ögrenmek için kişinin sabit ip si olması lazım bunun için zor elbete cok daha gelişmiş programlar vardır ve cok ücretlidir

AllaTurkaa

Administrator

• "AllaTurkaa" is male

Date of registration: Apr 8th 2010

• Send private message

7

Thursday, July 26th 2007, 10:02am

@ xseure,
kimlerin nerden geldigini nakadar sayfanda durdugunu, giris - cikis, günlük ziyaretci sayisi vs.vs.
gösteren bircok ücretsiz program var, ben mesela bunlardan birini haftanin radyosuna yönlendiren sayfamiza ekledim.
yapman gereken öyle bir hizmete üye olup ufak bir html kodunu sayfana yapistiriyorsun.
burda --> http://www.hafta.allaturkaa.de/ solda en assagda allaturkaa banerinin altinda ufak bir logo.. üzerine tiklayinca statistikleri görebilirsin!

yada burda --> http://webstats.motigo.com/s?tab=1&link=1&id=4390039&last=more bak

fakat motigo webstats menüsü sade almanca ve ingilizce...

xseure

Trainee

• Send private message

8

Friday, July 27th 2007, 2:53am

kardesim bazi giren dengesizlerin ipleri gerekiyor ne yapacagimi ben ip alinca yaparim ne yapacagimi arti telekoma o ip no verdigin zaman nerden oldugu cikar vs. arti programlar var vs. vs. :) orasinida bana birakin :) degilmi ayrıca tskler administrator bakayim insallah isime yarar bir seyler bulurum

Aklimda

Trainee

Date of registration: Jul 25th 2007

• Send private message

9

Friday, July 27th 2007, 3:41am

Quoted from ""xseure""

kardesim bazi giren dengesizlerin ipleri gerekiyor ne yapacagimi ben ip alinca yaparim ne yapacagimi arti telekoma o ip no verdigin zaman nerden oldugu cikar vs. arti programlar var vs. vs. :) orasinida bana birakin :) degilmi ayrıca tskler administrator bakayim insallah isime yarar bir seyler bulurum

Merhaba Arkadasim,

bende yasadim böyle bir olay onun icin bunu yazabiliyorum burda, fakat unut bunu yani IP numarasini alipta Telekoma gittigin zaman HIC BIR SEY elde edemiyorsun, ancak Avukat tan Savciliga bas vurucan oda olayi Hakime ileticek de eger oda tamam derse ozaman Avukatin IP Numarasindan Telekomdan Bilgi alabiliyorsun (Datenschutz Gesetz) sonada o Insana Mektup yazicanizda Mahkemelik olucanizda falan, yani bu iste hem uzun sürer yani sansin varsa 1 sene sürer hemde Masrafli olay.

Yapacagin bir sey varsa artik geldiginde Banlican ve dua edicen gelmesin bir pislik yapmasin diye, yani öyle bir olayki o kisinin kim oldugunu ögrensen bile ve o kisinin internet Anbieterine gidip desen bile hic bir sey elde edemiyorsun, en basiti git Flatcaste sikayet et deki felanca Radyo sahibi bana böyle böyle yapti diye onlar bile dicekler ya baska Chat al yada Banla gitsin, yani yardimi yok bunun.

CAN POLAT

Trainee

Date of registration: Jun 19th 2007

• Send private message

10

Friday, July 27th 2007, 5:07am

slm arkadaslar cok güzel aciklama yazmisiniz bende okudum eklenecek sey olmadigini gördüm ellerinize saglik varolaisniz saygilarimla

xseure

Trainee

• Send private message

11

Saturday, July 28th 2007, 4:25pm

ACIKLAMAN ICIN TSK EDERIM SAGOL BUTUN BUNLARI HEPSINI BILIYORUM TABIKI BEN INAT ETTIM NE YAPIP EDIP BUNU YAPACAGIM ICIM RAHAT ETMIYECEK YOKSA YAPTIGIM ZAMANDA BUNU YAZACAGIM BURAYA :)

mustafa20

Beginner

Date of registration: May 2nd 2007

• Send private message

12

Thursday, September 20th 2007, 6:58pm

kardes bir istek paneli koy radyona sana gönderieln mesajlarda ip adresi cikiyor mesela www.cbox.ws

Psychic

Beginner

Date of registration: Sep 21st 2007

• Send private message

13

Friday, September 21st 2007, 12:54am

$imdi Arkada$im.. ßunu Ogrenmenin KoLay oLarak 2 yoLu war ..Php DestekLi ßi Siteden , Ya da Radyona ßi Link Koyarsin (istek sayfasi :P) ßu $ekiLde . .
ip değişmesine GeLeLim.. istedigi Kadar ip değişsin Her $ekiLde GeLen insanin yeri Her seferinde Ayni Yer cıkar.. Ki ßi sorun war Ya Karsindaki insan ßenim Gißi Sahte Proxy KuLLaniyosra Ne yapacaksin ?.. ßen $u anda aLmanyada Görünüyorum.. Ama New$ehirdeyim.. :) Neyse Umarim ßi Çaresini ßuLursun ;) Allah koLayLik Versin..

CEO_

Beginner

Date of registration: Apr 12th 2008

• Send private message

14

Tuesday, May 20th 2008, 4:22am

:) psychic haklı bende sesli sohbet sitelerine girer iken honkong proxisi kullaniyorum bazi güvenilir siteler haric tabi bu sitegibi illa ögrencem diyo isen bu gelen kisi zaten senin uzagında deil kardesim kendi icinden birisi sana bu kufru eden kisi dısardan x kisi gelipde onune gelen radyoya kufur etmez bence bu kisi seni taniyan bence illa ogrenmek istersen ki sana en garanti yok msnden alabilirsin kullandıgı modem markasına kadar soyleyen programlar var ama paylasılmaz o ayrı bir mevzu ıp pesinde kosacagın kadar siten guvenlik onlemi almıs olsan bunları yasamassın

bati_sahili

Beginner

Date of registration: Mar 21st 2008

• Send private message

15

Saturday, July 19th 2008, 1:55pm

o kadar cok yorum yapilmis ama hala bi sonuc yok
ben html bi site kullaniyorum ve benim radyoma girenlerin ipsini +geldiği sehiri görmek istiyorum o onli yeter bana bana bunun icin gereken html kodunu veya istek paneliyle oldugu söleniyo onun html kodunu verebilirmisiniz simdiden tsk ederim

DJ_RÜZGAR

Intermediate

Date of registration: Sep 4th 2007

• Send private message

16

Saturday, July 19th 2008, 2:19pm

kardes bende html site kullanıyorum ve bulamadım yanı benım görebilecegim kodu bulamadım ama ziyaretçi kendi ip adresini görebilir bunun var kodu yanlız sen görmek istiyosan sanırım asp yada php kullanman gerek ben öle biliyorum

radyoo

Trainee

• "radyoo" is male

Date of registration: Nov 27th 2006

• Send private message

17

Saturday, July 19th 2008, 2:19pm

bati_sahili,
html üzeri böyle bir imkanin yok

alternativ bir cözümü allaturkaa yukarda zaten yazmis.

• "Masum Masum" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

18

Saturday, July 19th 2008, 2:22pm

bati_sahili, BURDA OLSUN FORUMDA OLSUN ZATEN GEREKEN BIGILER VERILMIS, IP ADRESINI VE TAM BILGIYI GORMEK ICIN PHP SITESI KURMAN LAZIM, VE SITE UZERINDEN GIRISLE RADYONA GIRENLERI GOREBILIRSIN, AMA BU KESIN CEVAP OLMAZ CUNKI SABIT IP ADRESI OLMAYANLAR ICIN BIRSEY YAPAMAZSIN VE DOGRU SONUC ALAMAZSIN,

YADA BU VERDIGIM LINK UZERINDEN ISTEDIGINI SEC VE SITENE YERLESTIR, IP ADRESLERINI GOREBILIRMISIN BILMIYORUM AMA SEHIRLERI GOSTERIYOR..

http://www.compteur.cc/
Cogalirsin ×
Artarsin +
Bölünürsün ÷
Eksilirsin -
Sonra BEN kalirsin...

DJ_RÜZGAR

Intermediate

Date of registration: Sep 4th 2007

• Send private message

19

Saturday, July 19th 2008, 2:23pm

ya bıde su var görsen ne olacak benım ıp adresını vereyım sana yap bakalım ne yapacanız elınıze ne gececekkı ??

serseri-45

Beginner

Date of registration: Dec 16th 2008

• Send private message

20

Saturday, January 10th 2009, 6:02am

ARKADASLAR DİNLEYİCİ KENDİ İP SİNDENDEN BASKA İP GÖREMEZ BEN ÇOK ARASTİRDİM KORUMAK İÇİN AMA YOK CAR MÜMKÜN DEGİL XSEURE BAK BU SEKİL BİR SEY YOK AMA İNAT ETTİM DİYORSAN BUL DA BİZ DE KURTULALİM KÜFÜR DUYMAKTAN DE DEDİGİM GİBİ KENDİ İP LERİN GÖREBİLİRLER BU DA KOD: CALİSİYO EMİN OL DEMEDİM

KOD:><a href="http://www.ip-numaram.com/" _fcksavedurl="http://www.ip-numaram.com/" _fcksavedurl="http://www.ip-numaram.com/" _fcksavedurl="http://www.ip-numaram.com/" target="_blank"> IP adresi</a> <script type="text/javascript" src="http://www.ip-numaram.com/ip2c.php"></script>

İSİNE YARSA SEVİNİRİM ''www.karenim.de.ki'' ------------''www.karenim.blogcu..com''----------------www.karenim.tr.cc sitelerinde uyguluyorum ama not olarak su sekil yazarsan hiç küfür olmuyo emin ol kod ekle altina izliyom yaz bitti :D