Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

xseure

Stajyer

• Konuyu başlatan "xseure"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 26.07.2007, 00:29

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 26.07.2007, 00:36

slm xseure,
flatcast üzeri böyle bir imkanin yok...

fakat sirf meraktan soruyorum IP yi görsen ne yapacan?

internete her baglandiginda IP degisir, kimsenin sabit bir IPsi yok,
illa görmek istiyorum diyorsan radyonu PHP destekli bir alana kur,
siteni ziyaret edenlerin IPsini görürsün...

senin suan IP 88.229.xxx.xxx eee ne isime yariyor, senin gibi bircok kiside buna benzer ip var, internet baglantini kopar ve yeniden gir... IP degismis olur

xseure

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 26.07.2007, 00:41

GELEN KISILERIN NERDEN OLDUGUNA BAKACAM HANGI SEHIR HANGI ULKE VS. PHP DESTEKLI BIR SITE YAPIM ASAMASINDA HENUZ HTML SAYFASI UZERINDE RADYO KOPSUN BAGLANTISI SEMTI ONEMLI BENIM ICIN GIRDIGI SEHIR YANI DAHA DOGRUSU

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.07.2007, 02:30

sormasi ayip kimin hangi ülke sehir semt ten katildigini bilsen neye yaricak? hic merakli degilimdir.

Anonymous

Misafir

5

Thursday, 26.07.2007, 08:42

Alıntı sahibi ""xseure""

GELEN KISILERIN NERDEN OLDUGUNA BAKACAM HANGI SEHIR HANGI ULKE VS. PHP DESTEKLI BIR SITE YAPIM ASAMASINDA HENUZ HTML SAYFASI UZERINDE RADYO KOPSUN BAGLANTISI SEMTI ONEMLI BENIM ICIN GIRDIGI SEHIR YANI DAHA DOGRUSU

sana yardımcı olacak X TREME 3 var bu yöntemle kullanarak ogrenebılırsın

matrix

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 26.07.2007, 09:27

statik ipde bunu ögrenemezsin hangi şehir oldugunu trden merkez ankara çıkar

yani şehiri ögrenmek için kişinin sabit ip si olması lazım bunun için zor elbete cok daha gelişmiş programlar vardır ve cok ücretlidir

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 26.07.2007, 10:02

@ xseure,
kimlerin nerden geldigini nakadar sayfanda durdugunu, giris - cikis, günlük ziyaretci sayisi vs.vs.
gösteren bircok ücretsiz program var, ben mesela bunlardan birini haftanin radyosuna yönlendiren sayfamiza ekledim.
yapman gereken öyle bir hizmete üye olup ufak bir html kodunu sayfana yapistiriyorsun.
burda --> http://www.hafta.allaturkaa.de/ solda en assagda allaturkaa banerinin altinda ufak bir logo.. üzerine tiklayinca statistikleri görebilirsin!

yada burda --> http://webstats.motigo.com/s?tab=1&link=1&id=4390039&last=more bak

fakat motigo webstats menüsü sade almanca ve ingilizce...

xseure

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 27.07.2007, 02:53

kardesim bazi giren dengesizlerin ipleri gerekiyor ne yapacagimi ben ip alinca yaparim ne yapacagimi arti telekoma o ip no verdigin zaman nerden oldugu cikar vs. arti programlar var vs. vs. :) orasinida bana birakin :) degilmi ayrıca tskler administrator bakayim insallah isime yarar bir seyler bulurum

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 27.07.2007, 03:41

Alıntı sahibi ""xseure""

kardesim bazi giren dengesizlerin ipleri gerekiyor ne yapacagimi ben ip alinca yaparim ne yapacagimi arti telekoma o ip no verdigin zaman nerden oldugu cikar vs. arti programlar var vs. vs. :) orasinida bana birakin :) degilmi ayrıca tskler administrator bakayim insallah isime yarar bir seyler bulurum

Merhaba Arkadasim,

bende yasadim böyle bir olay onun icin bunu yazabiliyorum burda, fakat unut bunu yani IP numarasini alipta Telekoma gittigin zaman HIC BIR SEY elde edemiyorsun, ancak Avukat tan Savciliga bas vurucan oda olayi Hakime ileticek de eger oda tamam derse ozaman Avukatin IP Numarasindan Telekomdan Bilgi alabiliyorsun (Datenschutz Gesetz) sonada o Insana Mektup yazicanizda Mahkemelik olucanizda falan, yani bu iste hem uzun sürer yani sansin varsa 1 sene sürer hemde Masrafli olay.

Yapacagin bir sey varsa artik geldiginde Banlican ve dua edicen gelmesin bir pislik yapmasin diye, yani öyle bir olayki o kisinin kim oldugunu ögrensen bile ve o kisinin internet Anbieterine gidip desen bile hic bir sey elde edemiyorsun, en basiti git Flatcaste sikayet et deki felanca Radyo sahibi bana böyle böyle yapti diye onlar bile dicekler ya baska Chat al yada Banla gitsin, yani yardimi yok bunun.

CAN POLAT

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 27.07.2007, 05:07

slm arkadaslar cok güzel aciklama yazmisiniz bende okudum eklenecek sey olmadigini gördüm ellerinize saglik varolaisniz saygilarimla

xseure

Stajyer

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 28.07.2007, 16:25

ACIKLAMAN ICIN TSK EDERIM SAGOL BUTUN BUNLARI HEPSINI BILIYORUM TABIKI BEN INAT ETTIM NE YAPIP EDIP BUNU YAPACAGIM ICIM RAHAT ETMIYECEK YOKSA YAPTIGIM ZAMANDA BUNU YAZACAGIM BURAYA :)

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 20.09.2007, 18:58

kardes bir istek paneli koy radyona sana gönderieln mesajlarda ip adresi cikiyor mesela www.cbox.ws

Psychic

Acemi

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 21.09.2007, 00:54

$imdi Arkada$im.. ßunu Ogrenmenin KoLay oLarak 2 yoLu war ..Php DestekLi ßi Siteden , Ya da Radyona ßi Link Koyarsin (istek sayfasi :P) ßu $ekiLde . .
ip değişmesine GeLeLim.. istedigi Kadar ip değişsin Her $ekiLde GeLen insanin yeri Her seferinde Ayni Yer cıkar.. Ki ßi sorun war Ya Karsindaki insan ßenim Gißi Sahte Proxy KuLLaniyosra Ne yapacaksin ?.. ßen $u anda aLmanyada Görünüyorum.. Ama New$ehirdeyim.. :) Neyse Umarim ßi Çaresini ßuLursun ;) Allah koLayLik Versin..

CEO_

Acemi

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 20.05.2008, 04:22

:) psychic haklı bende sesli sohbet sitelerine girer iken honkong proxisi kullaniyorum bazi güvenilir siteler haric tabi bu sitegibi illa ögrencem diyo isen bu gelen kisi zaten senin uzagında deil kardesim kendi icinden birisi sana bu kufru eden kisi dısardan x kisi gelipde onune gelen radyoya kufur etmez bence bu kisi seni taniyan bence illa ogrenmek istersen ki sana en garanti yok msnden alabilirsin kullandıgı modem markasına kadar soyleyen programlar var ama paylasılmaz o ayrı bir mevzu ıp pesinde kosacagın kadar siten guvenlik onlemi almıs olsan bunları yasamassın

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 19.07.2008, 13:55

o kadar cok yorum yapilmis ama hala bi sonuc yok
ben html bi site kullaniyorum ve benim radyoma girenlerin ipsini +geldiği sehiri görmek istiyorum o onli yeter bana bana bunun icin gereken html kodunu veya istek paneliyle oldugu söleniyo onun html kodunu verebilirmisiniz simdiden tsk ederim

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 19.07.2008, 14:19

kardes bende html site kullanıyorum ve bulamadım yanı benım görebilecegim kodu bulamadım ama ziyaretçi kendi ip adresini görebilir bunun var kodu yanlız sen görmek istiyosan sanırım asp yada php kullanman gerek ben öle biliyorum

radyoo

Stajyer

• "radyoo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Saturday, 19.07.2008, 14:19

bati_sahili,
html üzeri böyle bir imkanin yok

alternativ bir cözümü allaturkaa yukarda zaten yazmis.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 19.07.2008, 14:22

bati_sahili, BURDA OLSUN FORUMDA OLSUN ZATEN GEREKEN BIGILER VERILMIS, IP ADRESINI VE TAM BILGIYI GORMEK ICIN PHP SITESI KURMAN LAZIM, VE SITE UZERINDEN GIRISLE RADYONA GIRENLERI GOREBILIRSIN, AMA BU KESIN CEVAP OLMAZ CUNKI SABIT IP ADRESI OLMAYANLAR ICIN BIRSEY YAPAMAZSIN VE DOGRU SONUC ALAMAZSIN,

YADA BU VERDIGIM LINK UZERINDEN ISTEDIGINI SEC VE SITENE YERLESTIR, IP ADRESLERINI GOREBILIRMISIN BILMIYORUM AMA SEHIRLERI GOSTERIYOR..

http://www.compteur.cc/

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

19

Saturday, 19.07.2008, 14:23

ya bıde su var görsen ne olacak benım ıp adresını vereyım sana yap bakalım ne yapacanız elınıze ne gececekkı ??

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 10.01.2009, 06:02

ARKADASLAR DİNLEYİCİ KENDİ İP SİNDENDEN BASKA İP GÖREMEZ BEN ÇOK ARASTİRDİM KORUMAK İÇİN AMA YOK CAR MÜMKÜN DEGİL XSEURE BAK BU SEKİL BİR SEY YOK AMA İNAT ETTİM DİYORSAN BUL DA BİZ DE KURTULALİM KÜFÜR DUYMAKTAN DE DEDİGİM GİBİ KENDİ İP LERİN GÖREBİLİRLER BU DA KOD: CALİSİYO EMİN OL DEMEDİM

KOD:><a href="http://www.ip-numaram.com/" _fcksavedurl="http://www.ip-numaram.com/" _fcksavedurl="http://www.ip-numaram.com/" _fcksavedurl="http://www.ip-numaram.com/" target="_blank"> IP adresi</a> <script type="text/javascript" src="http://www.ip-numaram.com/ip2c.php"></script>

İSİNE YARSA SEVİNİRİM ''www.karenim.de.ki'' ------------''www.karenim.blogcu..com''----------------www.karenim.tr.cc sitelerinde uyguluyorum ama not olarak su sekil yazarsan hiç küfür olmuyo emin ol kod ekle altina izliyom yaz bitti :D