Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "onurgs59"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 19.01.2011, 16:31

Flatcast Radyoya girilemiyor.

ARkadaslar yardım edin lütfen 3gündür ugrasıom yapamadım su olayı çözemedim ip sabitledim sonra modemde port açtım 192.168.1.1 zyxel marka modemım war ip sabitledim portu 1.2 ddiye mi acacagım 1.1 mi yoksa 1.33 mü? Mapping yeşil + işareti war ama baglanamıyor arklar su hatayı werıor lütfen yardım

Hatada Burda :S

Lütfen Yardım EDİN 3 Gün oldu Yeter Bide Portun Resminide Koyayım...

Gösterdigim Resim İçin Kendi Bilgisayarımdan Giriyorsun Demeyin Arkadaslar Denedi!

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (19.01.2011, 18:45)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 19.01.2011, 18:43

onurgs59, ikinci resimde hatanin sebebi yaziyor

Your network does not support the protocol UDP on 40123. Propably the port is already in use (muhtemelen port zaten kullaniliyor baska bir uygulama tarafindan) by another application.

ikinci bir flatcast sayfasi acilmaya calisildigi icin bu mumkun degil diye yaziyor

deneyen arkadaslarinizda bu sorun cikiyorsa kullandiklari tarayici hala onceki sayfayi acik gosteriyor olabilir..

• "(Görünmeyen)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 19.01.2011, 19:33

bu sorunu bizde yasamisdik radyo ayarlarinda daha yüksek kalitede yayin yapabilmek icin Bandwidth'i 128 KBit/s diye kullandiniz olabilirmi?
o ayari '64 KBit/s, max. 40 KBit/s Audio' yada '32 KBit/s, max. 16 KBit/s Audio' olarak degisip denermisin onurgs59

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 20.01.2011, 13:04

ip'ni 1.2 olarak sabitlediysen, port yönlendirmesinide 1.2 icin yapmalisin ..
yalniz ekledigin ilk resimde tcp ipnin 1.33 oldugunu görüyorum, yani sapitlemeyi yapmamissin.

zen'in de yazdigi gibi, radyoyu yayinci olarak acmissin, ayni bilgisayardan birde dinleyici olarak acamazsin

Hunterr

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 11.02.2011, 20:10

Radyo Yayını Yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar.Ben 4-5 yıl öncede flatcast kurup yayın yapmıştım.O günden bu güne sanırım baya değişmiş.yine radyoyu kurdum.her şeyi yaptım bitirdim lakin dışarı yayın veremadim.daha sonra öğrendim ki port ayarları gerekiyormuş.onuda bir şekilde yaptım.yani + gözüküyor.lakin hala dışarı yayın yapmıyor.sebebi ne olabilir.şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.kusura bakmayın baya sinirliyim (çok uğraştım çünkü) konu açtım.şimdiden saolun.

hata mesajı.karşıdakilerde bu çıkıyor..

aynı sorunu bende yaşıyorum.portları açtım. + gözüküyor.ama karşıdan
radyoyu dinleyemiyolar.bir yardımcı olurmusunuz.kaç gündür
uğraşıyorum.hata mesajı şu..

You do not have access to produce this show!

To produce a show, you need to be registered. You can only produce your own shwos.

Your Flatcast Team

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Hunterr" (11.02.2011, 20:39)

6

Friday, 11.02.2011, 21:14

radyonuzu dinleyicilere kapalı
yani email ile sana gelen iframe kodunu yani anahtarlı iframe kodunu sitene yapıştırmamıssın

veya

radyoyu açtığın yani start stream dedigin yerde HTML kodunu tıkla ordaki kodun tümünü senin indeskdeki iframe koduyla değiştir

düzelcektir

Hunterr

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 11.02.2011, 21:46

beretcan kardeşim ne diyim sana Allah razı olsun.3 gündür cebelleşiyorum bunla sayende oldu.son bir soru.şimdi radyo yayını alacak djlerde aynı port ayarını aynı şekilde yapmak zorunda değilmi kardeşim.birde yerid eil belki ama örnek radyo kodları varmı güzel html sayfasına eklemeyi düşünüyorum.frontpagede bir sayfa oluşturdum basit bişey.şöyle güzel bir sayfa kodu varmı mümkünse tabiki.daha tema bulacağım.çok teşekkür ediyorum kardeşim.saolsın.
reklam deil yanlış anlaşılmasın istersen silebilirisn edit/ radyo sayfası bu .

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (11.02.2011, 22:06)

8

Friday, 11.02.2011, 22:11

ilanını burdan okuyup anlatılanları uygulayı verebilirsin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…&threadID=13368
1. her dj kendi modeminde flatcast için port açmalıdır
2. frontpage ile oluşturdugun sayfa haricinde forumda indeks konu başlıklarında istediğiniz kadar indeksler bulabilirsiniz

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

burdaki başlıkta da istediğin kadar tema bulabilirsin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…Board&boardID=5

Hunterr

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 23.02.2011, 19:44

radyo çalışmıyor

selam arkadaşlar.epeydir yayın yaptığım radyo çalışmıyor.hata ise şu:

The stream is currently not available.

The selected stream is currently not available.

Last start of stream:
02/23/2011 - 22:53

Advertisement

html kodunu yapıştırdım.frontta temada yapmıştım.indexsi ise radyonun alanına attım.daha önce çalışıyordu ne oldu anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (23.02.2011, 20:23)

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 24.02.2011, 11:06

Bu kurbağalı resim tamamıyle kullanmış olduğunuz web alanının bedeva olduğunu gösteriyor dolayısıyle oradakilink kapanmıştır web alanınızı değişin yada orjinal flatcast radyo sayfasını deneyin.