Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Saturday, 22.01.2011, 14:22

Size ne desem anlamayacaksiniz uzatip duracaksiniz ben yorumumu yapiyorum iyi veya kötü kimse karisamaz büyütmeyin meseleyi yine olsun yine yapacam aynı yorumumu kimseyi rencide etmedim etmemde yoruma acik olamiyosaniz niye paylasimda bulunuyorsunuz siz burda sürekli iyi yorum yapilsin diyemi paylasim yapiyosunuz hicmi elestiri olmayacak uzatmayin artik tamam

22

Saturday, 22.01.2011, 14:25

arkadasım buyur tüm elesirilerini yap meydan senin sadece gülüyorum :))))))))))))))

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 22.01.2011, 14:28

ya index güzel olmus emeginize saglik demesem neyse :) buna ragmen neredeyse suclu ilan edilecem bi fikir belirttim suclu oldum kimse yorum yapmasin elestiri yapmasin ozamna herkez emegine saglik güzel olmus gibi sabit mesaj yazsin :))))

24

Saturday, 22.01.2011, 14:30

hangi index altına böyle bişey yazdın bana gösterirmisin ???

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 22.01.2011, 14:33

uzatma daha fazla karanlik sen benim nasil biri oldugumu ne düsündügümü ne düsünmedigmi cok iyi biliyosun benim bi art niyetim olmaz sana karsi neden olsun

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

26

Saturday, 22.01.2011, 14:37

hangi index altına böyle bişey yazdın bana gösterirmisin ???

Sen bu işi yeni öğrendigin icin sen birşeyler öğren diye söylüyorum herkez zaten bu tür indexler yapiyor sen bari farkli yap diye böyle bi yorum yapiyorum ama sen art niyet ariyosun altinda yorumumun böyle bisey yok farkli birseyler yapmayi denesen çok güzel şeyler yapabilecegini ben biliyorum senin grafiklerin çok güzel

27

Saturday, 22.01.2011, 14:38

bu son mesajımdır arkadsım allaturka tartışma yeri degil paylasım yeridir ben aynı tarz yapıcam begen yada begenme ve ufak bi örnek vericem sanırım bu cvp yeterli olacaktır tema yaparkende index yaparkende yorumları göz önünde bulundurduğum kadar indirilme sayısınada bakrım ve bence ii şeyler basarıyorum ii forumlar dilerim ...

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Saturday, 22.01.2011, 14:43

bence burda buyuk yanlis anlasilma var,
turuncunun amaci iyi yonde etkilemek ve daha fazlasini yapmasi icin karanlikdusu motive etmek icin yazdi (tarzi biraz yanlis anlasildi kasitli degil)
leyla ve karayel yanlis anladilar ve onlarda karanlikduse destek veriyorlar cok guzel birsey bu

burda onemli olan emek veren kisinin dusuncesi, oda yilmadan devam edecegini belirtiyor ki bu sozun uzerine bence tartismaya gerek yok..

sanami kalmis yorum yapmak diyebilirsiniz ama napim analiz edince dusuncemi paylasmak istedim :D

29

Saturday, 22.01.2011, 14:47

asla öyle bişey demiyecegimi bilirsin sütlac :)) yorumları hiç bizam göz ardı etmem ve bişeylerin degişmesi için insanlara zaman tanınmalı bu daha 6 index önce bu heycanı bi atmalıyım üstümden ama yorumlar acımasız insanlara zaman verilirseki verilmeli banbaska şeyler çıkar ortaya tsk ederim yorum için sütlac

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

30

Saturday, 22.01.2011, 14:47

bence burda buyuk yanlis anlasilma var,
turuncunun amaci iyi yonde etkilemek ve daha fazlasini yapmasi icin karanlikdusu motive etmek icin yazdi (tarzi biraz yanlis anlasildi kasitli degil)
leyla ve karayel yanlis anladilar ve onlarda karanlikduse destek veriyorlar cok guzel birsey bu

burda onemli olan emek veren kisinin dusuncesi, oda yilmadan devam edecegini belirtiyor ki bu sozun uzerine bence tartismaya gerek yok..

sanami kalmis yorum yapmak diyebilirsiniz ama napim analiz edince dusuncemi paylasmak istedim :D

sonunda beni anlayan biri çıktı ya :))) helal sütlac aynam oldun tesekkür ederim aynen söyledigin gibi düsündüm icimde art niyet yok

l_leyla_l

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

31

Saturday, 22.01.2011, 14:48

sütlaç bacım biz neyi doğru neyi yanlış anlıcağımızı iyi biliriz sen merak etme.

32

Saturday, 22.01.2011, 14:55

Size ne desem anlamayacaksiniz uzatip duracaksiniz ben yorumumu yapiyorum iyi veya kötü kimse karisamaz

Beğenmiyorum demek bir paylaşıma yorum yapmak değildir.
yorum demek şurası şuyle yada bu şekilde olsa daha iyi olurdu demektir.
siz yorum yapmıyor, kendi fikrinizi bu başlıktakilere kabul ettirmeğe çalışıyosunuz yazınızdan bu anlam çıkıyor

beğenmiyorum dediğinizde ister istemez paylaşım yapan kişiden aynı ölçüde tepki almanızda doğaldır

ayrıca arkadaş henuz yeni indeks yapmağa başlamış bir kişi (ayrıca başlıkta kendisi yeni başladığınıda belirtmiş. daha sorun nedir _? )

siz beğenmiyor olabilirsiniz ama kendi adınıza beğenmeyin. başkası adına değil (yani tüm üyeleri katmayın)
ilk başlıkta üyelerin beğenmesi lazım demişssinizde o lafınıza istinaden diyorum. yani sizden başka beğenmeyen yok sanırım
ozaman ya burda yazan arkadaşların beğeni zevkinde sorun var, yada sizin beğeniz zevkinizde

lütfen bir paylaşıma yorum yazarken bu tür yaklaşımlara dikkat edelim bu herkez için geçerli

Alıntı sahibi "l_leyla_l"

sütlaç bacım biz neyi doğru neyi yanlış anlıcağımızı iyi biliriz sen merak etme.

bu tür cevapta yanlış
kişisel tartışmaya dönüştürmeyin :asla

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

33

Saturday, 22.01.2011, 15:00

BERATCAN sen ne okudugunu ve ne yazdigini bilmiyosun okudugun gibi degil duydugun gibi yorumluyosun ben begenmiyorum diye birsey yazmadim bana söylemedigim cümlelerimi yorumlama ortami yatistirman gerekken daha ortami geriyosun aşagidaki karanlik düse yazdigm mesaji oku iyi okuda anla anlamadan bilmedende böyle yorumlar yapmayin

''Sen bu işi yeni öğrendigin icin sen birşeyler öğren diye söylüyorum herkez zaten bu tür indexler yapiyor sen bari farkli yap diye böyle bi yorum yapiyorum ama sen art niyet ariyosun altinda yorumumun böyle bisey yok farkli birseyler yapmayi denesen çok güzel şeyler yapabilecegini ben biliyorum senin grafiklerin çok güzel ''

34

Saturday, 22.01.2011, 15:14

arkadaşım ben ne okuduğumu ve ne anladığımı çok iyi biliyorum
arkadaş yeni indeks yapmağa başlamış bir kişidir daha once tema paylaşımı yapardı şimdide bu yönde kararı var

oda size onu anlatmağa çalışmış siz analmak istemiyorsunuz sanırım ben değil

indeksi beğenmiyorsanız yorumda yapmayın ben beğenmediğim hiç bir paylaşıma yorum yapmıyorsam sizde yapmayın

kendi beğenmezliğinizi tüm üyelerede kabul ettirmeğe çalışmayın

Alıntı sahibi "T U R U N C U "

begenmiyorum diye birsey yazmadim

ben böyle indeksleri beğenmiyorum diyen mesajınız var gidin okuyun varmı öyle mesajınız yokmu ?

ha bulamıyorsanız ben o mesajınızıda getirirm buraya

bu size son uyarımdır

• "R-TürK_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

35

Saturday, 22.01.2011, 15:23

Güzel index olmuss emeqine saqLik

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

36

Saturday, 22.01.2011, 15:23

Buraya ekliyorsanız sizin degil alaturka üyelerinin yani bizlerin begenmesi önemli :) bende bu tip indexleri artik begenmedigimi yorumuma ekliyorum ;) hep aynı tür biraz farkli yap diyorum bunda kizacak bisey yok :)

bu cümleden siz bu indexi begenmedigimimi anliyosunuz bu cümlenin neresinde ben bu indexi begenmedim ifadesi var ? ben bu index için güzel olmuş diye söyledim daha neden uzatiliyo anlamadim..

''bu size son uyarımdır'' uyarisını da gerektirecek hic birsey yapmadim ben
Bunu söylemenizi gerektirecek mesajlar bu konunun içinde mevcut ve size raporladimda bunlari uyarmayip bana bunu diyosaniz ne diyeyim canınız sagolsun

37

Saturday, 22.01.2011, 15:49

Alıntı sahibi "T U R U N C U"

Buraya ekliyorsanız sizin degil alaturka üyelerinin yani bizlerin begenmesi önemli

beğenmeyen bitek sizsiniz mesajlarda başka beğenmedim diyen yok sanırım yada ben yanlış okuyorum ?

artik begenmedigimi yorumuma ekliyorum

ozaman beğenmediğiniz bir paylaşımada yorum yapmazsınız olur biter
gayet açık değilmi
ozaman beğenmediğin bir paylaşıma neden yorum yapma isteği duyduzunki (illa arkadaşın demesimi lazımki benim paylaşımalrımı beğenmiyorsanız yorumda yapmayın diye)

madem böyle düşünceniz var beğenmediğiniz bir paylaşıma veya indekse yorum yapıcaksınız
forumda sizin kriterinize göre beğenmiyceğiniz biçok indeks mevcut neden özellikle bu başlık yada bu arkadaşın yaptığı indes'e dir mesajınız ??
kaldıki arkadaş her seferinde bunu size tekrar etmiş henuz yeni başladım indeks yapmağa diye

ee sizin israrınız neye ozaman ?
ha çok yardımcı olmak istiyorsanız bilgi verisiniz beğenmedim demek o kişiyi daha iyiye yönlendirmek değildir

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

38

Saturday, 22.01.2011, 15:57

bu size son uyarımdır

Buraya ekliyorsanız sizin degil alaturka üyelerinin yani bizlerin begenmesi önemli

beğenmeyen bitek sizsiniz mesajlarda başka beğenmedim diyen yok sanırım yada ben yanlış okuyorum ?

artik begenmedigimi yorumuma ekliyorum

ozaman beğenmediğiniz bir paylaşımada yorum yapmazsınız olur biter
gayet açık değilmi
ozaman beğenmediğin bir paylaşıma neden yorum yapma isteği duyduzunki (illa arkadaşın demesimi lazımki benim paylaşımalrımı beğenmiyorsanız yorumda yapmayın diye)

madem böyle düşünceniz var beğenmediğiniz bir paylaşıma veya indekse yorum yapıcaksınız
forumda sizin kriterinize göre beğenmiyceğiniz biçok indeks mevcut neden özellikle bu başlık yada bu arkadaşın yaptığı indes'e dir mesajınız ??
kaldıki arkadaş her seferinde bunu size tekrar etmiş henuz yeni başladım indeks yapmağa diye

ee sizin israrınız neye ozaman ?
ha çok yardımcı olmak istiyorsanız bilgi verisiniz beğenmedim demek o kişiyi daha iyiye yönlendirmek değildir

siz karanlik düs arkadasiniz oldugu icin bu cümleleri kuruyosunuz siz üzerinize düsen görevi yapin sadece duygusal davranmayin ben olumlu veya olumsuz yorumumu istedigim konuya yazarim bunu kimse sorgulayamaz ona niye yazmiyosun buna niye yazmiyosun diye bu benim görüsümdür siz bunu kisisel mesela yaptiniz forum admini gibi davranin tarafsiz olun ozaman anlarsiniz neyin ne oldugunu

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Saturday, 22.01.2011, 16:13

Turuncu,arkadaşım lütfen susarmısın? Nolursun...
Senin ne demek istediğini,niyetini bizler anladık.Bilgininde farkındayız,biliyoruz.
Şimdi sakinleş ve bir süre bakma buraya olurmu? Lütfen sizden rica ediyorum :(

40

Saturday, 22.01.2011, 16:13

burda herkez benim arkadaşımdır. ama yeri geldiğinde hiçkimse arkadaşım değildir
ayrıca benim o kişi yada kişilerle arkadaş olduğumu size kim söyledi ????
yada birini savunmak sizde o kişiyle arkadaş olduğumu mu gösterir
yoksa bir bildiğinizmi var ??

siz sanırım çok şey biliyor yada bişeylerin peşindesiniz

forumda tartışma çıkarcak değil arkadaşım babamın oğlu olsa tavrım aynıdır
sanırım pek fazla tanımyon beni

bu başlıktaki ilk mesajımı okuyun anlarsınız ilk mesajım herkeze yöneliktir
ilk mesajım anlaşılmıyorsa ozaman yazılan mesajlara göre tavır alırım

şunu tekrar söylüyorum beğenmediğiniz başlığa mesaj yazmayın ozaman