You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 21st 2011, 10:24pm

flatcast kızıl index / By.Karanlıkdüş

karanlıkdüş has attached the following file:

This post has been edited 2 times, last edit by "BaBuSh" (Aug 19th 2011, 12:03am) with the following reason: Ön İzleme Linki Yenilendi

T U R U N C U

Intermediate

• "T U R U N C U" is male

Date of registration: Jun 8th 2009

• Send private message

2

Friday, January 21st 2011, 10:27pm

Emeğinize sağlık güzel olmuş yanlız dikkat ediyorum hep benzer indexler sadece renkler değişiyor biraz farkli seyler görebilecekmiyiz acaba:)

3

Friday, January 21st 2011, 10:28pm

belki tarzım budur yada biraz sabır :))) yeni ögreniyorum tskler

T U R U N C U

Intermediate

• Send private message

4

Friday, January 21st 2011, 10:43pm

sana ne zaman bir yorum yapsam yeniyim diyosun yenilikten cıktın artik sen ögreneli cok oldu:))

-->AyGüL<--

Professional

• "-->AyGüL<--" is female

Date of registration: Jul 7th 2010

• Send private message

5

Friday, January 21st 2011, 10:46pm

Paylasimin icin TSkler emegine saglikkkk :thumbup:

6

Friday, January 21st 2011, 10:50pm

begenip begenmemek senin elinde demekki ben bunlardan hoşlanıyorum :)) turuncu
tskler aygül :)

T U R U N C U

Intermediate

• Send private message

7

Friday, January 21st 2011, 10:59pm

Buraya ekliyorsanız sizin degil alaturka üyelerinin yani bizlerin begenmesi önemli :) bende bu tip indexleri artik begenmedigimi yorumuma ekliyorum ;) hep aynı tür biraz farkli yap diyorum bunda kizacak bisey yok :)

Sütlac

Professional

• "Sütlac" is female

Date of registration: Jun 3rd 2008

• Send private message

8

Friday, January 21st 2011, 11:04pm

kizdigini sanmiyorum
eminim cok kiside begeniyor, bende begendim, farklilik icinde zaman tanimak gerek, zaman icinde dahada gelisecektir eminim
benim tek onerim arkaplani hareketli gif olmamasi olabilir
bazi bilgisayarlarda donmaya sebep olabiliyor

eline saglik, paylasim icin tskler

9

Friday, January 21st 2011, 11:08pm

ben eleştiriye her zaman açıgım kızmıyorum dilediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz :))))))
yüregine saglık sütlac tskler

l_leyla_l

Intermediate

Date of registration: Aug 19th 2010

• Send private message

10

Saturday, January 22nd 2011, 12:55pm

cnm inanki çok güzell şeyler yapıyorsun.paylaşmın için tşkler . seni eleştirmek yerine bence önce tşk etmesini emeğe sağyı duymasını öğrensinler .inanıyorumki sen kendisini usta görenlerden çok daha güzel şeyler çıkarıyorsun .başarılarının devamını diliyorum ve seni çok seviyorum :-)

11

Saturday, January 22nd 2011, 12:59pm

oy senin güzel yüregine saglık bitanem begenmne sevindim tsk ederim... merak etme bitanem dahada iyileri gelicek bekleyelim ve görelim :)))

T U R U N C U

Intermediate

• Send private message

12

Saturday, January 22nd 2011, 12:59pm

cnm inanki çok güzell şeyler yapıyorsun.paylaşmın için tşkler . seni eleştirmek yerine bence önce tşk etmesini emeğe sağyı duymasını öğrensinler .inanıyorumki sen kendisini usta görenlerden çok daha güzel şeyler çıkarıyorsun .başarılarının devamını diliyorum ve seni çok seviyorum :-)

merak etme leyla senin tahmin edemeyecegin kadar emeğe saygımız var evelallah yorumlari iyi okuyun arkadas kötü yapiyor denmedi sadece ayni indexler yapiliyor sürekli farkli görmek istiyoruz dedik :)

l_leyla_l

Intermediate

• Send private message

13

Saturday, January 22nd 2011, 1:37pm

merak etme orange biz gayet iyi okuyoruz,alaturka üyeleri olarakta memnunuz karanlıkdüşün paylaşımlarından.bence sen çekemediğinden böyle yazıyorsun biraz efendi olda beyenmedinse kendine sakla. saygı lütfen..

T U R U N C U

Intermediate

• Send private message

14

Saturday, January 22nd 2011, 1:39pm

merak etme orange biz gayet iyi okuyoruz,alaturka üyeleri olarakta memnunuz karanlıkdüşün paylaşımlarından.bence sen çekemediğinden böyle yazıyorsun biraz efendi olda beyenmedinse kendine sakla. saygı lütfen..

yazdigin kelimelere dikkat et burasi tartisma alani degil sen beni taniyomusunda bu şekilde konusuyosun benimle yazdikalrina dikkat et

l_leyla_l

Intermediate

• Send private message

15

Saturday, January 22nd 2011, 1:42pm

allahıma şükürki tanımıyorum...senin seviyene inecek kadar tartışmayada girmem zaten .

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

Date of registration: Jun 23rd 2010

• Send private message

16

Saturday, January 22nd 2011, 1:58pm

Öncelikler Emege saygı Arkadaşlar, Paylaşımda bulunmak Büyük özverilerle hazırlanan bir Emektir ve Karanlıkdüş arkadaşımızda büyük bir özveriyle bunu gayet itinayla hazırladıgınada eminim, yoksa ne diye paylaşımda bulunsunki?. En azından bazı arkadaşlar gibi biliyorum havasında degil. imzamı okursanız ne demek istedigimi herkes anlar zaten Arif olmayada gerek yok. Bu kadar insanların üzerine gelmeyin Arkadaşlar! Maksat üzüm yemekmi yoksa Bağcıyı kovmakmı???. Tekrar Emeğine sağlık Karanlıkdüş ve Paylaşımlarını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum... :thumbup:

17

Saturday, January 22nd 2011, 2:00pm

herkezin beğenisi mutlaka farklıdır sadece öz eleştirinizi yapıp bırakın

olayı kişisel tartışmaya dönüştürmeden indeks hakkındaki yorumları yapın

beğenmiyorum demekle eleştiri yapmak ayrı kavramdır ..
siz beğenmeseniz beğenmeyin üyeler beğeniyor demekte yanlıştır.
bu şekilde olay kişisel tartışmaya döner
herkez kendi fikrini yazmalı ama üstelemeden (mesaj tekrarı yapmadan)

T U R U N C U

Intermediate

• Send private message

18

Saturday, January 22nd 2011, 2:06pm

Ben yine tekrarliyorum anlamayanlara index güzel olmuş emeğine sağlık ama şunuda belirtiyorum sürekli aynı tür indexler görüyoruz birazda farkli görmek istedigimi belirtiyorum

19

Saturday, January 22nd 2011, 2:10pm

leylam canım yüregine saglık bilirim emege saygı gösterdiğini tsk ederimm..
yüregine saglık karayel abi haklısın emege saygı güzeldir ben elleştiriye her zaman acığım incitmeden kırmadan ne kadar uğrastıgımı sen biliyorsun ha begenirler yada begenmezler ben indirenlerin taktirine bırakıyorum çok saol abi :)
tsk ederim beratcan haklısın normal eleştiriye her zaman kabulum ama böyle olmaz elestiri baskası olsa kırılır yapmazdı ama bu benim gördüğüm ilk eleştiri degil sonda olmayacak
ama ben yoluma devam ederim kendi dogrularımla :)))))))
begenen yada begenmeyen herkein yüregine saglık tsk ederim ....

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

Date of registration: Jun 23rd 2010

• Send private message

20

Saturday, January 22nd 2011, 2:15pm

Ben yine tekrarliyorum anlamayanlara index güzel olmuş emeğine sağlık ama şunuda belirtiyorum sürekli aynı tür indexler görüyoruz birazda farkli görmek istedigimi belirtiyorum
Turuncu Arkadaşım burda "Ben yine tekrarliyorum anlamayanlara" ibaresi hiç yakıştımı? artı herkezin beyenip beyenmemesini kendisi bilir.Beratcan abi kısa ve öz anlatmış önce oku yazılanları. Ama paylaşımda bulununan arkadaşların , Paylaşıma gelen arkadaşlarımıza bu şekilde yazılmasını Esefle karşılıyorum ve Böyle bir yorumlardan dolayıda Tüm Paylaşıma gelen Arkadaşlarımdanda ÖZÜR Dilerim..:wacko: