Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "****ONUR*****" bir erkek
  • Konuyu başlatan "****ONUR*****"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 9.04.2010, 13:46

Tema Paylaşım Sorularınız

Yeni Sitede Tema ve FCP Eklemek

Tema eklemek hakkinda cogunuz bilgilisiniz ama yeni baslayan arkadaslar icin yardimci birkac bilgi vermek istiyorum.

Buttonuna ile acmak istediginiz konuya baslayabilirsiniz.

Konu acarken bazi noktalara dikkat etmeniz gerek.
Ilk olarak konu basligi, icerik hakkinda bilgi vermesine, başlığın kısa ve net olmasına ozen gösterin.

Etiketler: Yeni forumda onemli bir noktada etiketlerdir, buraya temanizda bulunan anahtar kelimeleri yazin lutfen.( ornek: flatcast, preset, fcp, tema, masum, siyah vs..)
Kaynak Kod: Konu acarken kodlari gordugunuz bir alandir, konu icerigini sadece kodlar olarak gorursunuz.

Resim Ekleme: Resmin URL adresini bos alana ekleyin ve mouse ile uzerinden gecerek secili hale getirdikden sonra resimm iconuna tikladiginizda kodlar eklenmis olur.

Yada asagidaki gibide ekleyebilirsiniz

Resim iconuna tikladiginizda kucuk bir pencere acilir. Yuklemis oldugunuz resmin URL adresini bu kucuk penceredeki alana ekleyin ve Tamam diyin.

ilk defa seciyorsaniz ve kullandiginiz internet araci resimki gibi uyari mesaji verirse kabul edin. Bu yeni bir pencere acilmasina izin vermek icindir.

Editor: bu secenek ile konu icerigini kodlanmis ve resim, kalin, italik, vs. secenekleri olarak gorunur.

Yeni Butonlari Taniyalim

Ifadeler: kullanmak istediginiz ifadelerin oldugu bolum.

Ayarlar: Burdaki ayarlarin ilk 3 tanesini degistirmeyin lutfen!( ekledigini linklerin gorunumu icin bunlar onemli).
Konu iceriginde imzanizin gorunmesi yada bildirim etkinlestirmesi istege baglidir.

Ek Dosyalar: FCP eklemek icin asagidaki menude bu secenek vardir, Gozat buttonu ile eklemek istediginiz fcp dosyasini bulup OK yapin ve asagida bulunan Yukle butonu ile yukleyin ve gondermeden once mutlaka onizleme yapin.

Anket: eger sizde anket paylasmak isterseniz bu secenegi kullanabilirsiniz. (resimde ornek kulanim gosterilmis)

Alintilar: burda yapmis oldugunuz alinti veya alintilari duzenlemek icin kullanirsiniz.

Bu mesaj 8 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (1.01.2018, 00:05) düzenleme sebepleri: Guncelleme

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 25.05.2010, 20:51

Tema Ekleyen Uyelerimiz Mutlaka Okuyun

Forumumuzda yeni bir yenilik daha uygulamaya girmiştir arkadaşlar
Bundan sonra tüm eklediğiniz temalarınıza
Konu bölümüne
Flatcast Fcp Tema eklicez daha sonra ismimizi ve tema ismini yazıcaz

örnek:Flatcast Fcp Tema -tema ismi-by Nisa gibi

bi yere deginmek istiyorum arkadaşlar
fcp adını istediginiz ismi verebilirsiniz
fcp adını yazmak zorunda değilsiniz
sadece foruma ekleme sırasında
konu yazan yere Flatcast Fcp Tema yazıcaz

KONU YAZAN YERE DIKKAT EDINIZ

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "nisa nisa" (26.05.2010, 07:55)

3

Sunday, 16.01.2011, 22:02

Sevgili AllaTurkaa Üyeleri

Foruma TEMA,FCP ve URL ekleme konusundaki soru ve sorunlarınızı
bu başlık altında sorabilir ve yardım alabilirsiniz.

lütfen konu başlığı içeriğinden çıkmamağa özen gösterelimki yardım isteyen arkadaşlar istedikleri bilgiye daha çabuk ulaşabilsinler

ayrıca Tema ve Fcp ekleme konusunda sorulan bir soruya, herhangi bir arkadaşımda bilgisi dahilinde
bu başlıkta soru soran arkadaşıma yardımcı olursa bu bizleri dahada memnun etcektir.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (22.01.2011, 12:32)

4

Friday, 21.01.2011, 18:03

Tema Ekleyemiyorum:???

Herzaman eklediğim Tema Bugün yükleyemiyorum Gecersiz Veri diyoo:?? Neden:?Çok tskler Simdiden..

5

Friday, 21.01.2011, 18:10

fcp kb boyutunuza bakın
çok yüksek olabilir

En fazla dosya sayısı: 5
En büyük dosya boyutu: 50 kB
İzin verilen dosya uzantıları: fcp, rar, zip

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (21.01.2011, 18:21)

6

Friday, 21.01.2011, 21:11

Yine Ben kim yardim Edebilir

Tema Eklemede Sorun Yaşıyordum Nedenini Buldum ama Nasil Çözarim..Fcp yapıyorum Dosyayi Ama Yaptığım Yerde Görünmüyor Fcp si Buraya eklerken Görünüyor ama normalde Görünmüyo nasil yaptim bilmiyorum NE yapabilirim:??:..Çok teşşekkürler simdiden..

7

Friday, 21.01.2011, 21:23

Tema ekle paylas Yardıma baktim yazamiyordum oyüzden actim burayi bulamadim:)) kusura bakmayin...Windows7 home basic Böyle olmuyordu Bugün olduu anlamadimm:?Neden olabilir.:?Çok tsk ederim..

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 21.01.2011, 21:24

o konu malesef mesaj olmamasi gereken bir konu yanlislik olmus

Windows 7 Tema Kayit ve Yukleme Sorunu
istedigin ayrintilar bu videoda var..

9

Friday, 21.01.2011, 21:26

Çok Tsk ederim Zen İnslh Çözebilirim...

10

Wednesday, 16.02.2011, 00:28

Temayi Flasli Ekleyemiyorum ??? karakedi75

Temalarimi flasli yapiyorum ve url aliyorum sarki veriyorum arkaplana ama buraya yerlestiremiyorum ? okadar denedim bir cözüm bulamadim link veriyor her cesitli denedim sitelere yerlesiyor ama kendisini buraya nasil yersletirebilirim--acemilikden 3 gündür deniyom yapamadim ama siteye verdim:)

;( http://443344.tr.gg/ <<<<burda cikiyor mesela bunu neden buraya veremiyorum :Ç.hastayim:

11

Wednesday, 16.02.2011, 00:31

flatcast radyosu flash uzantılı dosyaları kabul etmez

jpg yada (tavsiye edilmesede gif) uzantılarını kabul eder

sorunuz buysa eğer

12

Wednesday, 16.02.2011, 00:36

radyoya eklemek istemiyorum buraya paylasima eklemek istiyorum..

13

Wednesday, 16.02.2011, 00:39

Kaynak kod

1
[flash]flash linki buraya gelcek[/flash]

Kaynak kod

1
[flash width=800 height=600] http://hostarea.de/show.php/144322_ttttt…tttttt.swf.html [/flash] 

bir flash eklentisinin sonu swf ile biter

yanlış url almış olmalısınız ayrıca flash boyutunuz oldukca büyük 3.6 mb açılamada sorun yaşatır (geç açılır)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (16.02.2011, 00:45)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 16.02.2011, 00:44

karakedi, flashi tema konusuna ekledim
bu arada notunuda okudum, temanin boyutu aynen konuda yazdigim gibi buyuktu, normal boyutta eklersen sorun yok..
FCP TEMA -- SENI BEKLEYEN BIRI VAR-- karakedi75
bu arada flashi eklerken swf uzantili olmasina dikkat et..
http://hostarea.de/out.php/i144138_senibekelyen.swf

• "qece.qozlum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 19.02.2011, 09:58

tema

şahsi temami istiyorum ama yapmayi bilmiyorum bu konuda yardim edebilecek olan varsa ulaşabilirse sevinirim...

16

Saturday, 19.02.2011, 13:10

forum içinde konu hakkında biçok resimli ve videolu anlatım bulabilirsiniz
burda bikaç anlatım mevcut

burda da farklı anlatımlar bulabilirsiniz

17

Thursday, 10.03.2011, 01:35

Tema Oylama Nasıl Yapılır

DİKKAT !!!
bir temaya 1 verdiğinizde o temaya en düşük oyu vermiş oluyorsunuz..oylamalarınızı yaparken bu anlatıma göre yaparsanız daha sağlıklı oylama olcaktır :thumbup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (10.03.2011, 21:43)

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Sunday, 24.04.2011, 15:10

Tema eklemesi

Merhaba...

Arkadaşlar aradım ama bulamadım bana bu konuda yardım etmeyi düşünen olursa bekliyorum... Tema eklemeyi tam olarak anlatacak bir hayır sahibi aranıyor... Ben ilerleye bildiğim yere kadar olanı anlatayım... Tema paylaştan giriyorum... Yeni konu diyorum... Kaynak kod diyorum... Sonra kodun üzerinden geçip resim ekle ye tıklıyorum... Daha sonra alttan EK DOSYALAR a tıklayıp Gözat tan dosyayı alıyorum yükle diyorum... Yüklendi diyor fakat ben yüklediğim dosyayı Portal dan girdiğimde göremiyorum... Şimdi nerde hata yaptığımı bana anlatacak bir hayır sever varmı...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Sunday, 24.04.2011, 15:19

oguzhan01fm, bu konunun basligindaki mesasi okuyun
kisaca nasil ekleyebileceginiz anlatiliyor
Tema Paylaşım Sorularınız

anlattiklariniza bakilirsa resim ve ek dosyayi yukluyorsunuz ama konuyu postalamiyorsunuz
ek dosya yuklendi demek o konu icerisine yuklenmesi anlamina gelir

yeniden deneyin, once mutlaka onizleme yapin sonrada Onayla buttonuna tiklayarak mesaji yollayin
mesajiniz forum kurallari gereki ilk 10 mesaj yetkililer kontrolunde oluyor
o yuzden mesajiniz hemen yayinlanmiyor, modlar onaylayinca konuyu gorebilirsiniz..

KARTAL!CE

Stajyer

• "KARTAL!CE" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 30.04.2011, 18:09

arkadaşlar tema çok güzel olmuş ama indiriorum bende fcp olarak inmio explorer sayfası olarak inio bide radyoya ekliyorum radyoyu kapatıp tekrar yayın alınca tema bitürlü açılmıyor bana yardım edermisniz nerde hata yapıyorum_?