Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

**sirin

Orta Düzey

• "**sirin" bir kadın
  • Konuyu başlatan "**sirin"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 2.02.2011, 19:57

Temalarda Mesaj Yazma Hakki (tema oylama / jüriler hakkinda)

slm arkadaşlar ben temalara bakıyorum bazılarını aldım yorum yazmak istiyorum teşekkür etmek istiyorum fakat nerden yazıcağımı bulamıyorum bi türlü ilaydaya özel yazdım ama ben tema sayfasına yazmak istiyorum bakıyorum bakıyorum bulamıyorum nasıl yazıcağımı yardımcı olursanız memnun olurum arkadaşlar.yoksa bana yazmak yasakmı bazı sayfaları tıkladığımdada bu sayfaya giriş yapamazsınız diye bir yazı geliyor bunun sebebinide öğrenebilirmiyim lütfen teşekkürler...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (4.06.2011, 16:36)

usta_37

Jüri

• "usta_37" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 2.02.2011, 20:02

"(Tema Oylama) Duyuru !!
Yazan ZeN Zaman Monday, 25.10.2010, 12:44
.Forumumuzda tema oylama sistemi hakkında bazı değişiklikler yapıldı.
Bu 2 yada 3 haftalık bir deneme süreci olacaktır. Alacağımız sonuca göre yeni yılda kalıcı olup olamayacağına karar verilecek.

• Daha önce sadece jürilerimiz tarafından yapılabilen tema oylamalarını artık forumda etkin üye veya daha üstü ünvana sahip herkes yapabilecektir.

• Tema Ekle Paylaş bölümünde eklenen temalar 24 saat dolunca uygun bölümlere taşınacak ve sadece jüri üyelerimiz bu bölümde yorum yapma hakkında sahip.."

Alıntı

3

Thursday, 3.02.2011, 08:22

slm arkadaşlar ben temalara bakıyorum bazılarını aldım yorum yazmak istiyorum teşekkür etmek istiyorum fakat nerden yazıcağımı bulamıyorum bi türlü ilaydaya özel yazdım ama ben tema sayfasına yazmak istiyorum bakıyorum bakıyorum bulamıyorum nasıl yazıcağımı yardımcı olursanız memnun olurum arkadaşlar.yoksa bana yazmak yasakmı bazı sayfaları tıkladığımdada bu sayfaya giriş yapamazsınız diye bir yazı geliyor bunun sebebinide öğrenebilirmiyim lütfen teşekkürler...

Sirin yorumlari yazabilmen icin tasinmis olmasi gerekiyor tema ekle paylas bolumunde yukarda Zen inde dedigi gibi sadece juri unvanina sahip olanlar yorum yazabiliyor.. yorum yazmak icin temanin tasinmasini bekliyceksiniz.

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.05.2011, 17:00

Mesaj Yazma Hakkinda

Merhaba arkadaşlar...

Site yetkililerine ve sitede sorumlu olan tüm arkadaşlara soruyorum...
1) Neden ekelediğim temalara yazılan yorumlara anında yanıt veremiyorum ???
2) Neden sadece değerlendirme yapabiliyorum yıldız verebiliyorum yorum yazamıyorum ???
3) Neden sadcece juri ve site yetkilileri yazabiliyor fikir yürütebiliyorda katılan üyeler neden yürütemiyor ???
4) Sitede temalar neye göre değerlendirilip 1 - 2 - 3 diye katagoriye ayrılıyor ???
5) Bazı üye temaları varki burdaki tüm beş yıldız almış yetkili temalarından çok çok daha güzel ve emek harcanmış ama nedense iki yıldızla değerlendirilip alt katagorilerde yer alıyor ???
6) İster istemez düşünüyorum acaba burda yetkililer arasında dayanışmamı var yetkililer insanları susturmak içinmi yazmalarını engelleyip yorum yaptırmıyorlar ??? Yoksa tema konusunda en geniş portala biz sahibiz gelseniz paylaşıp yapsanızda yapmasanızda olur işinize gelmiyorsa gelmeyin mi denmek isteniyor ???
Aslında bu yazdıklarımında yayınlanıp cevap hakkım olabileceğini düşünmüyorum ama yinede yazmak istedim umarım bir site yetkilisi bu konularda bir açıklama yapabilir... Karşılıklı sorunları yazışmak isterim... ALLAHA emanet olun...

5

Thursday, 26.05.2011, 17:23

Aslında bu yazdıklarımında yayınlanıp cevap hakkım olabileceğini düşünmüyorum ama yinede yazmak istedim

:whistling: :asla
aslında yazmadan önce forumu biraz gezmekte de fayda var diye düşünüyorum
çünkü bu konu hakkında birçok bölümde açıklama mevcut :thumbup:

ama alıntı yaparak ben birine cevap veriyim
Tema ekle paylaş bölümünde yorum yazma hakkı sadece JÜRİ arkadaşlarımıza açıktır

tek 24 saat cevap verilmiyor, bu süre dolduktan sonra temalar 1., 2. veya 3. secime tasiniyor. tasindiktan sonra herkez istedigi yorumu, cevabi yazabilir

mesajı serbes kürsüye açmışsınız
ben buraya taşıdım açıklama varmış bak burda daha önce ;)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (26.05.2011, 17:32)

6

Thursday, 26.05.2011, 17:51

İster istemez düşünüyorum acaba burda yetkililer arasında dayanışmamı var yetkililer insanları susturmak içinmi yazmalarını engelleyip yorum yaptırmıyorlar ??? Yoksa tema konusunda en geniş portala biz sahibiz gelseniz paylaşıp yapsanızda yapmasanızda olur işinize gelmiyorsa gelmeyin mi denmek isteniyor ???

forumda 25 mesajınız 1 tema değerlendirmeniz var
üstteki önyargıya sahip olabilmek için forumda uzun süre
üye,paylaşımcı,foruma etkin katılım,yardımlaşma,forum etkinlikleri,forum duyuruları vs vs bunları bilmekden geçer.
bende yeni üye olduğumda çok sinir olurdum, foruma nasıl bir forum burası diye (çünkü aradığımı aramıyodumki buliyim)

ama şundan emin olabilirsiniz bildiğim birçok forumda ,değil mesajınıza cevap vermek bir yardım istediğinizde bile bazan günlerce beklediğiniz olur
ve hiç bir forumda bir üyenin sorununa 20 dakaka içinde 3 yetkili anında cevap vermez .. verir oda sadece Allaturkaa da

şimdi alt linkte en basit örnek olarak sizin mesajınızıdan (sorunuzdan) yola çıkalım

sizin mesajınız TIKLA

şimdi üst linkde Dün, 23:31 de bir sorununuzdan dolayı soru sormuşsunuz
ve verilen ilk cevap >>> 23:39 yani 8 dakika sonra
ve o başlıkta size birçok kişi yardımcı olmak için seferber olmuşlar süre nekadar biliyomusun
okadar kişinin size yardımcı olması toplamı 30 dakikacık

şimdi sorunuza gelelim burda yetkililer arasında dayanışmamı var diye EVET var
ama yetkili üye jüri ziyaretci vs vs foruma giren her arkadaşlar arasında dayanışma var
size olduğugibi :thumbup:

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 26.05.2011, 17:54

Merhaba...
Burda yanlış olan şu neden sadece juri yazabilsin ??? tek 24 saat cevap verilmiyor, bu süre dolduktan sonra temalar 1., 2. veya 3. secime tasiniyor. tasindiktan sonra herkez istedigi yorumu, cevabi yazabilir Bu yazınıza katılmıyorum benim ben hiç bir temaya yorum yazamıyorum... Sadece değerlendirme açık... Son eklediğim 24 tarihli temamında yanıt verme hakkı yeni açılmış demekki 24 saat değil ... Yazmadan önce araştırsaydınız diyorsunuz araştırmadık bir nokta bırakmadım ama ne yazıkki çok karışık olduğundan bulmak mucize ve bulamadığım için burdan yeni konu açaraktan yazdım... Neyse Beratcan arkadaşım siz sadece yazdığım bir tek noktaya takılmışsınız ve ona yanıt vermişsiniz sorularım ne yazıkki askıda kalmış ... Yinede teşekkür ederim yanıtlar için yalnız bence yanlış olan sadece juri nin yorum yazması hala bence yanlış bir uygulama...

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 26.05.2011, 18:05

Merhaba Mehmet bey ...

Yazdıklarınızı büyük bir dikkat ile okudum benim dikkatimi çeken bir olayı yazımda belirtmiştim ama ne yazıkki buna değinilmemiş... Ben diyorumki burda o kadar güzel emek verilerek hazırlanmış temalar gördümki dilimi yutasım geldi gerçekten harika şeylerdi değerlendirmelerine baktım iki yıldız gibi çok küçük bir değer verilmiş oysa bazı site görevlileri arkadaşların juri üyesi arkadaşlarım çokta matah olmayan bir kaç düz çizgiden oluşan çalışmaları beş yıldız ben bunu yadırgadım bana tuhaf geldi... Beratcan arkadaş yazmış 24 saat sonra yanıt verebiliyorsunuz diye ben 24 05 2011 de eklediğim temaya o yazıyı yazmadan öncede baktım hala yanıt verme hakkım açılmamıştı... Ben hiç bir temaya kutlama yazamıyorum bu yeni yada eski olması önemli değil sadece değerlendirme yıldızına tıklaya biliyorum hatta bunun için yeni üye olmuş bir arkadaş benim temaya yorum yazabilmesine rağmen ben yazamıyor olunca o yazıyı yazma gereği duydum ve burda juri lerin adil olduklarına inanmıyorum... Şimdi diyebilirsiniz o zaman gelme kardeşim buraya diye... Aslında sizden özellikle Dağlar Mehmetten almam gereken bazi dersler var mesela en önemlisi benim tr gg deki siteme radyo iframının altına sizin index lerdeki akvaryum ve oyunlardan nasıl ekleye bilirim ??? Birde index leri koda nasıl dönüştüre bilirim ??? Teşekkür ederim....

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 26.05.2011, 18:16

Site yetkililerine ve sitede sorumlu olan tüm arkadaşlara soruyorum...
1) Neden ekelediğim temalara yazılan yorumlara anında yanıt veremiyorum ???
2) Neden sadece değerlendirme yapabiliyorum yıldız verebiliyorum yorum yazamıyorum ???
3) Neden sadcece juri ve site yetkilileri yazabiliyor fikir yürütebiliyorda katılan üyeler neden yürütemiyor ???
4) Sitede temalar neye göre değerlendirilip 1 - 2 - 3 diye katagoriye ayrılıyor ???
5) Bazı üye temaları varki burdaki tüm beş yıldız almış yetkili temalarından çok çok daha güzel ve emek harcanmış ama nedense iki yıldızla değerlendirilip alt katagorilerde yer alıyor ???
6) İster istemez düşünüyorum acaba burda yetkililer arasında dayanışmamı var yetkililer insanları susturmak içinmi yazmalarını engelleyip yorum yaptırmıyorlar ??? Yoksa tema konusunda en geniş portala biz sahibiz gelseniz paylaşıp yapsanızda yapmasanızda olur işinize gelmiyorsa gelmeyin mi denmek isteniyor ???
Aslında bu yazdıklarımında yayınlanıp cevap hakkım olabileceğini düşünmüyorum ama yinede yazmak istedim umarım bir site yetkilisi bu konularda bir açıklama yapabilir... Karşılıklı sorunları yazışmak isterim... ALLAHA emanet olun...

1.ci, 2.ci ve 3.cu sorunuz ayni noktaya cikiyor
juri arkadaslarimizda forumda yetkili kisilerdir, tema ekle paylasa yazma hakki sadece jurilerde ve mod arkadaslarda var evet bu dogru.
tema ekle paylas bolumu ozel bir a$amadir tema paylasiminda, once yetkili ve deneyimli kisiler tarafindan yorumlanir ve sonra juriler ve uyeler tarafindan ortak alinan oy ile uygun bolume tasinir
ve bu surec sadece 24 saattir, cok fazla beklettigimizi dusunmeyin lutfen.

4.cu sorunuz ise temalarin neye gore secildigi,
temalari yetkililer secmiyor sadece, tum uyelerin oy verme hakki var ve sonucdan yonetim sorumlu degildir !
temalar icerigindeki grafik, kullanisli olmasi ve genel kitleye (dj, radyo sahibi, dinleyici, vs.) hitab etmesine, goz zevkine vs. gore puanlama aliyor
yapici tarafindan bakarsaniz burda tema konusunda kendilerini cok iyi sekilde gelistiren bir cok arkadasimiz var
yorumlari dikkate alirsaniz sizler icin cok daha faydali olur.

5.ci sorunuza gelince,
yukaridada dedigim gibi, oylamalardan yonetim sorumlu degil, bir temayi ortalama 30 kisi oyluyor, cogunlugun kararina gore deger aliyor temalar.

6.ci sorunuz ise
malesef ki bu dusuncenize uzuldum, bu forumda asla bir uyenin soz hakkini almak gibi bir luksumuz yok
herkes istedigi sekilde dusuncesini belirtir, sonu tartismaya ve hakarete girmedikce yetkililer olarak engellenmez
inanin bana diger bir cok foruma gore burda uyelerin dokunulmazligi cok daha fazla..

ayrica sizden istedigimiz cok fazla birsey degil, sadece 24 saat yorum yazamiyorsunuz ama sonrasinda cogunlugun kararina gore bolumlere tasindikdan sonra istediginiz yorumu yazabilirsiniz :1gözkirp:
eger eklenen butun temalari oylamaya sizde katilirsaniz ve forumda yeteri kadar aktif olursaniz sizide juri olarak aramizda gormekden mutlu oluruz :thumbup:

daha fazla bilgiyi asagidaki linkte bulabilirsiniz..
Tema Seçimlerinde Jüri'lik

sabriniz ve anlayisiniz icin tesekkur ederiz..

10

Thursday, 26.05.2011, 18:21

Merhaba Mehmet bey ...

Yazdıklarınızı büyük bir dikkat ile okudum benim dikkatimi çeken bir olayı yazımda belirtmiştim ama ne yazıkki buna değinilmemiş... Ben diyorumki burda o kadar güzel emek verilerek hazırlanmış temalar gördümki dilimi yutasım geldi gerçekten harika şeylerdi değerlendirmelerine baktım iki yıldız gibi çok küçük bir değer verilmiş oysa bazı site görevlileri arkadaşların juri üyesi arkadaşlarım çokta matah olmayan bir kaç düz çizgiden oluşan çalışmaları beş yıldız ben bunu yadırgadım bana tuhaf geldi... ....

Öncelikle iyi Forumlar dilerim , tabikide herkesin zevki ayni degil , bu tartisilmaz zaten , Bazilari kirmizi sevmez bir yildiz az verebilir yada fazla icerikli olmasini sevmez tamamen sade temalar sever .
Bisürü kriter mevcut oylamada anlaycagniz , kullandigi kaliplar , styller , yazi fontu , hazir materialmi kullanmis yada tamamen kendisimi yapmis ...
Tabiki siz Temayi cok begenebilirsiniz , belki Resim cok hosunuza gider , yada bir siir , yada Rengi , siz o Temaya icinden gecen oyu verebilirsiniz , cogunluk ne düsünüyorsa sonunda o kategoriyede girer ve bana inanin
aslaaaaa hic bir Fevkuale Tema (Sizin sözleriniz ) Sonunda 2 yildizda kalmaz , bu imkansiz birsey.....

• "-= Chuky =-" bir erkek
  • "-= Chuky =-" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 26.05.2011, 20:26

bana inanin aslaaaaa hic bir Fevkuale Tema (Sizin sözleriniz ) Sonunda 2 yildizda kalmaz , bu imkansiz birsey.....

eminmisiniz?
yada şöyle sorayım bu söylediklerinize kendinizi ne kadar çok inandırmış durumdasınız?

12

Friday, 27.05.2011, 11:16

Evet eminim , hic bir Fevkuale Tema sonunda 2 yildizla kalmaz , ya sizin icin fevkualede olabilir , buna ben birsey diyemem , yukarda yazdigim gibi , zevkler tartisilmaz ,
Merak ettim gercekden su Fevkualede olan ve sonunda 2 yildizla kalan Temalari ....

13

Friday, 27.05.2011, 11:32

malesef oguzhan bey 5 lik olan harika temalar 3 de kalabiliyor...

haaa nezaman kalmaz??? burda can ciger dostlariniz olucak darilmama kirilmama adina veriliyor ...deniliyorki

ya ben simdi bir tema icin neden dostumla kötü olayim, aslinda hak ettmedi bu puanlari, ama dostum iste verdim gitti 5 puani;-)

veya sevmediginiz bir üye harika ötesi bir paylasim sunmus...verilirmi hakki ona verilmez tabiki ;-)

ve aslinda bu yukarida yazdiklarim dost ile hak ayirilmis olsa ...herkes hak ettgini alir düsüncesindeyim...

arti zevkler tartisilir ona birsey diyemeyiz...

CHATinCEVIZ

Orta Düzey

• "CHATinCEVIZ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 27.05.2011, 12:17

Bende tema ekledim.
altina niye yazamiyorum diye merak etmistim demekki sadece juriler yazabiliyor
caba gosterip jurilige basvururum artik napalim :)

• "dusler_alemi07" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 27.05.2011, 15:00

Arkadaşlar burda öenmli olan temayı paylaşmaktir benim için ...
Kim kaç yıldız vermiş hiç benim için öenmlidegil
Egerki temalarim indiriliyorsa ve kullanılıyorsa benim için o bile yeterli....
temalari degerlendirlere fazla yüklenmeyelim bence.... :çakçak: :çakçak:

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 27.05.2011, 17:30

Öncelikle sorunuza yanıtlar verilmiş ancak bir yere özür dileyerek itirazım var.
Haksızlık,hukuksuzluk,dostluk,taraflı olmak falan filan sözüm yok haklısınızdır ama bir tek şuraya dikkat diyorum.
Hiçbir zaman bu sitede birinci kategorilik bir temanın üçüncü kategoriye gitmesi yada üçüncü kategorilik bir temanın,
birinci kategoriye çıkması gibi büyük bir haksızlığa şahit olmadım..!
Az bir puan farkıyla en fazla bir kategori yeri oynamıştır.
Zaten juri sayısı şu an bayağı bir çoğaldı ve herkes bir fiil görevini yapma gayretinde bu durumda;
Bir kişinin haksızca verdiği bir puan yada beş puan fazlada temanın gidişatını etkilememektedir...
En az otuz değerlendirmede bir iki tane yanlış oylama dediğim gibi ancak puan farkıyla bir kategori oynamasını etkiler.
Gruplaşmalar olursa o zaman o dediğiniz olay gündeme gelebilirki burda moderatör arkadaşların çoğunun adil olduğunu
ve bu olayı yakınen takip ettikleri görüş ve inancındayım...Yapılması gerekenlerin kesinlikle yapılacağınında!
Düzelmesi gereken bazı şeyler olduğuna sizlerle hem fikirsemde, çok uç noktada olduğunda hem fikir değilim ^^

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TurkEce" (27.05.2011, 17:36)

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 27.05.2011, 17:54

Bana katılan ve katılmayan tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ederim... Meliscanan arkadaşım Alakaa arkadaşın kızdığı kadar değil olay umarım biraz daha dikkatli bakar ve bulur ne demek istediklerimizi özellikle burda juri ve juri üzeri tüm arkadaşların yollamış oldukları temalara sadece dışardan birisi gibi bakabilsinler evet haklısınız mutlakaki zevkler ve renkler tartışılmaz bizim istediğimiz sezarın hakkı sezara... Düşler alemi 07 evet arkadaşım zaten burda tek düşüncemiz yaptıklarımızın birileri tarafından takdir edilmesi ve kullanılması ben bakıyorum ne kadar çok indirilmişse o kadar mutlu oluyor ve daha güzellerini yapmak için belki yüzden fazla tema inceliyorum kaldıki ben photoshopla tanışalı kırk gün oldu... Benim tek söylemek istediğim burası adil olmalı yaptığım tema şayet katagori birde yayınlanırsa daha çok inecek ve bende daha çok mutlu olacam ve dahada güzel eserler ortaya çıkacak bu benim nacizane düşüncem... Türk Ece arkadaşım siz insan olarak çok iyi birisiniz bunu bana yazmış olduğunuz yardım yazılarınızdan anlayabiliyorum evet siz hem bizlerle hem fikirsiniz hemde uç noktada olduğunuza göre hem fikir değilsiniz buda demektirki ben bazı konularda gerçekten haklıyım kaldıki buna en çok katılanda yanlış yorumlamadıysam Meliscanan arkadaşım... Yinede hepinize tek tek teşekkür ediyorum değerli yorum ve görüşlerinizle katıldığınız için... ALLAHA emanet olun...

18

Friday, 27.05.2011, 18:10

Benim tek söylemek istediğim burası adil olmalı yaptığım tema şayet katagori birde yayınlanırsa daha çok inecek ve bende daha çok mutlu olacam ve dahada güzel eserler ortaya çıkacak bu benim nacizane düşüncem...

Bak burda yaniliyorsunuz en cok Temalar 3 Kategoride indiriliyor (Delight Flatcast Preset)
Nedenine gelince Birinci ve ikinci Kategoriden Tema indirmek icin Üyelik girisi gerekli ,
ama 3 kategoriden Tema indirmek icin Üyelik bile gerekmiyor sadece bilginiz olsun diye yazdim. iyi forumlar

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 27.05.2011, 18:44

Nedenine gelince Birinci ve ikinci Kategoriden Tema indirmek icin Üyelik girisi gerekli

eskidendi o ;)

"Ekle paylas"ta oldugu sürece sadece jürilerin yazabilme nedeni aslinda bircok kere aciklandi.

1.) Allaturkaa tema paylasimi öyle veya böyle bir yarismadir, her jürili yarismada oldugu gibi, söz hakki önce jürilerindir (tasindiktan sonra her kayitli üye yorumunu yapabilir)
2.) Degerlendirilme süresinde, tasarimcilar kimseyi etkilemesin diye (" bu ne haksizlik?", "buna nasil 3 verirsiniz?" her yoruma cevap vererek konuyu kabartmak vs vs.) bu yüzden sadece secilmis kisiler (jüri) cevap verebilir.

yalniz sistemde bir hata var, eger tasarimci bir jüri ise, onunda kendi basligi icinde yazma yetkileri alinmali.

nedenini bu baslikta görebilirsiniz LazGülü Flatcast fcp tema ADINAA KURBANIMM 2011
jüri burda yetkilerini lehine kullanmis tzz

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 27.05.2011, 20:24

Oğuzhan01fm, bende size teşekkür ederim.Çünkü siz bu görüşlerinizi paylaşarak hakkımızdaki düşüncelerinize, kendi adıma yanıt verme hakkı tanıdınız.Gelelim Yanıtlara ;)

".... özellikle burda juri ve juri üzeri tüm arkadaşların yollamış oldukları temalara sadece dışardan birisi gibi bakabilsinler"

Arkadaşım bakmadığımızımı sanıyorsunuz? Ben burda ilk jurilik sistemi kurulduğunda juri olanlardanım.İlk zamanlarda tema yapmayı bilmiyordum bir kullanıcı olarak dğerlendiriyor yorumluyordum.Şimdi tema yapmayı öğrendim bakış açım daha bir değişti,gelişti.Biliyormusunuz benim bir tane temam daha birinci kategoriye girdi.Galeriyeyse alınan hiç yok.Haksızlarmı hayır çünkü ben Allaturkadaki gerçek ustaların temalarına baktığımda sen daha ikinci kategoriliksin diyorum amma bazı temalar varki onları görüncede valla benimkilerdende hak eden vardı diyorum... İşte size "Katılıyorum bazı ufak tefek şeyler var ama uç noktada değil...Buna katılmıyorum" dediğim olay bu.Ben kendi temama ikinci kategorilik diyebiliyorsam sizce adil objektif gözle bakmıyormuyuz? Ha bana istisna arkadaşları söylemeyin onlar hepimizi etkilemez ve istisnalar kaideleri bozmaz..

" tek düşüncemiz yaptıklarımızın birileri tarafından takdir edilmesi ve kullanılması ben bakıyorum ne kadar çok indirilmişse o kadar mutlu oluyor ve daha güzellerini yapmak için belki yüzden fazla tema inceliyorum"
" Benim tek söylemek istediğim burası adil olmalı yaptığım tema şayet katagori birde yayınlanırsa daha çok inecek ve bende daha çok mutlu olacam ve dahada güzel eserler ortaya çıkacak bu benim nacizane düşüncem..."

Siz yine öyle yapmaya devam edin inanın kazanan siz olacaksınız.Sizin temanızı biz şimdi birinci kategoriye alsak mutlu olacakmısınız? Hiç sanmıyorum.Önemli olan oraya hak ederek girme mutluluğu ve bilgisini yaşamak.Her temamızın birinci kategoriye alınması sadece hırsımızı ve ne yazık ki daha çok şey başarma, daha çok şey öğrenme güzelliğimiz örseler...

"Türk Ece arkadaşım siz insan olarak çok iyi birisiniz bunu bana yazmış olduğunuz yardım yazılarınızdan anlayabiliyorum evet siz hem bizlerle hem fikirsiniz hemde uç noktada olduğunuza göre hem fikir değilsiniz "

Çok teşekkür ederim o sizin güzel bakışınız ben normal yapmam gerekenleri yapıyorum sadece size sitede faydalanabileceğiniz kaynakları gösteriyorum.Yorumlarlada destek olmaya çalışıyorun.Vaktim oldukça tüm arkadaşlara her desteğede hazırım.

Tekrar teşekkürler, kırdıysam affola.Her zamanda yardıma hazırım bilginize ^^