Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dj_artist

Stajyer

• "dj_artist" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Saturday, 5.03.2011, 09:45

selamm

Selamm ÖnceLikLe Arkadaslar..Arkadaslar bu Coklu Flatcast deninen .....UserLerr Maleseff bende Yooq Ve inanmcaksınız aMa bu programıı 4 5 Aydırrr arıyorum ve daha da bulamadımm sizden Ricamm Destek verebilirseniz sevinirim....SaygiLar--.[color=#ff00 :( 00][/color]

radyoo

Stajyer

• "radyoo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 5.03.2011, 09:54

konu basliginda virtual pcye link verilmis zaten
buyur tekrar http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/

dj_artist

Stajyer

• "dj_artist" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 5.03.2011, 09:56

Yapamiyorummm Iste

RADYOO KARDESIMM IISTEE YAPAMIYORUM BENIM PC DONUYR NE OLUYORR VE SIZDEN RICAA ETSEM SIZE LINKI VERSEM SIZ YAPSANIZ LTFF

24

Saturday, 5.03.2011, 10:32

Arkadaslar bu Coklu Flatcast deninen .....UserLerr Maleseff bende Yooq Ve inanmcaksınız aMa bu programıı 4 5 Aydırrr arıyorum ve daha da bulamadımm

Virtual PC Kurup neyapcaksın
bilgisayarınızı ağırlaştımakdan başka şuan hiçbir işe yaramaz

===

Belinay

Orta Düzey

• "Belinay" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Sunday, 6.03.2011, 14:22

Bende şaşkınlıkla bakıyordum sayılarına diyordum sabah sabah insanların işi gücü yokmu buralardalar:) demekki kendilerini kandırmakdan başka bir şey yapmıyorlarmış Teşekkürler bilgiler için emeğinize sağlık...

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 7.03.2011, 13:44

elıne saqlık saqol

DJ__66

Acemi

• "DJ__66" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Saturday, 19.03.2011, 22:23

Arkadaşlar tama çok haklı bir gerekçe ama diyelimki ben kamu kuruluşunda çalışıyorum benim radyomu dinlemek isteyen arkadaşlarım olacak.Genellikle kamu kuruluşlarında tek ip üzerinden çıkış oluyor.Ozman gerçekte Yayını dinleyen 50 kişi ama Flatcastta atıyorum 3 kişi görükecek.Ama gerçekte sateb 50 kişi var.Ozman Bu radyo sahibine bir haksızlık değil mi?

28

Saturday, 19.03.2011, 22:45

Arkadaşlar tama çok haklı bir gerekçe ama diyelimki ben kamu kuruluşunda çalışıyorum benim radyomu dinlemek isteyen arkadaşlarım olacak.Genellikle kamu kuruluşlarında tek ip üzerinden çıkış oluyor.Ozman gerçekte Yayını dinleyen 50 kişi ama Flatcastta atıyorum 3 kişi görükecek.Ama gerçekte sateb 50 kişi var.Ozman Bu radyo sahibine bir haksızlık değil mi?

herkez aynı modem IP den bağlanabilir fakat PC ler farklı oldugu için normal dinleyici olarak görünceklerdir
(Yani kaç pc den bağlanıldıysa okadar dinleyicin olcaktır radyonda)

orda anlatılan aynı IP 'den ve aynı pc den BOT (birden fazla) dinleyicinin sokulmasıdır .ozaman tek nick olarak görüncektir.
==============
yanlız resmi kurumlarda bu olay farklı olabilir.TTnetten Sabit İP alındıgı için ve değişmiyceği için
tek nick olarak görüncektir diye biliyorum ...
bildiğimkadariyle tüm pc ler bir servere bağlıdır ve ip yi sadece ordan alırlar, yanılımıyorsam eger

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (19.03.2011, 23:14)

DJ__66

Acemi

• "DJ__66" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Saturday, 19.03.2011, 23:22

yanlız resmi kurumlarda bu olay farklı olabilir.TTnetten Sabit İP alındıgı için ve değişmiyceği için
bildiğimkadariyle tüm pc ler bir servere bağlıdır ve ip yi sadece ordan alırlar, yanılımıyorsam eger

herkez aynı modem IP den bağlanabilir fakat PC ler farklı oldugu için normal dinleyici olarak görünceklerdir
(Yani kaç pc den bağlanıldıysa okadar dinleyicin olcaktır radyonda)

orda anlatılan aynı IP 'den ve aynı pc den BOT (birden fazla) dinleyicinin sokulmasıdır .ozaman tek nick olarak görüncektir.
==============

Haklısınız Adminim servere bağlı server tek ip ama domainden çıkış yapıyor yani 50 kişi girsede 4 kişi varsa 4 kişi görükecek falatcastta sizce çözüm bumudur? bence değildir.Ozman gerçek dinleyici sayısı olanlar ben gibi 4 kişiylemi görükecek.Buna bir çözüm bulunabilirmi sizin bu konuda ve bu aşamada yardımınız ne olabilir?

30

Saturday, 19.03.2011, 23:46

genellikle resmi kurumlarda msn veya radyo vs vs ip leri kapatılır.sizde açıksa buda sizin şansınız sanırım
Yanlız
flatcastın uygulaması çoğunluğa göre yapılan bir uygulama oldugu için
bazan kurunun yanında yaşta yandığı olmuştur..

DJ__66

Acemi

• "DJ__66" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Saturday, 19.03.2011, 23:50

genellikle resmi kurumlarda msn veya radyo vs vs ip leri kapatılır.sizde açıksa buda sizin şansınız sanırım
Yanlız
flatcastın uygulaması çoğunluğa göre yapılan bir uygulama oldugu için
bazan kurunun yanında yaşta yandığı olmuştur..

Ne kadar yanan yaş olsakta :) İlginiz için Müteşekkirim Admnim .

• Özel mesaj gönder

32

Saturday, 19.11.2011, 16:51

dinleyici

slm arkadaşlar radyomda dinleyici sayısı flatcast sitesinde eksik gösteriyor nedeni nedir acaba teşekkürler..

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Saturday, 19.11.2011, 18:31

edirnefm, Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News] sebebi burda yaziyor
virtual pc ile baglanan kisiler kac nick girerse girsinler tek IP adresine gore sayiliyorlar..

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

34

Tuesday, 29.11.2011, 08:42

gercekten harika olur 1 kisi 15 NICKLE GIRIYOR HIC HOS DEGIL EMEKLERINIZE SAGLIK UMARIM EN KISA ZAMANDA UYGULAMAYA GECERSINIZ

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

35

Tuesday, 29.11.2011, 14:50

gercekten harika olur 1 kisi 15 NICKLE GIRIYOR HIC HOS DEGIL EMEKLERINIZE SAGLIK UMARIM EN KISA ZAMANDA UYGULAMAYA GECERSINIZ

Yeni IP üzeri siralama (unique user) uygulamaya gecmistir, yani liste artik Ag Ip ( LAN IP) lere göre siralaniyor, fare ile sol iconlarin üzerine gittigimizde uniqui user ve dinleyici sayisinida görebilirsiniz!

didu52

Acemi

• Özel mesaj gönder

36

Tuesday, 29.11.2011, 18:56

radyo nasıl kuruluyor

37

Tuesday, 29.11.2011, 19:30

didu52
Arkadaşım Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full Bu Başlıkta Detaylarıyla Birlikte Anlatımı Mevcut

38

Tuesday, 29.11.2011, 19:34

Herkes vituraL pc Kuruyu F2 oLan RadyoLar Kalmadikdan Sonra Bot Sorunu CözüLmez :D :D

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Tuesday, 29.11.2011, 22:26

Bot Sorunu CözüLmez

Farkli ip'lerden katilan dinleyici sayisi esase aliniyor artik.
F5.2 kullansa bile ayni ip'den sokulan botlar dinleyici gibi görünsede size radyoda, flatcast listesinde dinleyici sayisini etkilemez ve radyoyu listenin üstlerine tasimaz.
Bot sayesinde 1. siradan epey bir asagilara düsen radyolar var artik, nasil ise yaramiyormus :1gözkirp:

Zaten Bot kullananlar radyolarini bir nevi kendileri öldürüyor. Dinleyici var ama mezarliktaki gibi sessizlik. Bot ne ise yariyor ki? :pardon:

40

Tuesday, 13.12.2011, 03:46

super oLmus Bu uyGuLama inSanLari aptaL Yerine KoyuyorLar reSmeN ,