You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

dj_artist

Trainee

• "dj_artist" is male

Date of registration: Jan 10th 2008

• Send private message

21

Saturday, March 5th 2011, 9:45am

selamm

Selamm ÖnceLikLe Arkadaslar..Arkadaslar bu Coklu Flatcast deninen .....UserLerr Maleseff bende Yooq Ve inanmcaksınız aMa bu programıı 4 5 Aydırrr arıyorum ve daha da bulamadımm sizden Ricamm Destek verebilirseniz sevinirim....SaygiLar--.[color=#ff00 :( 00][/color]

radyoo

Trainee

• "radyoo" is male

Date of registration: Nov 27th 2006

• Send private message

22

Saturday, March 5th 2011, 9:54am

konu basliginda virtual pcye link verilmis zaten
buyur tekrar http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/

dj_artist

Trainee

• "dj_artist" is male

Date of registration: Jan 10th 2008

• Send private message

23

Saturday, March 5th 2011, 9:56am

Yapamiyorummm Iste

RADYOO KARDESIMM IISTEE YAPAMIYORUM BENIM PC DONUYR NE OLUYORR VE SIZDEN RICAA ETSEM SIZE LINKI VERSEM SIZ YAPSANIZ LTFF

24

Saturday, March 5th 2011, 10:32am

Arkadaslar bu Coklu Flatcast deninen .....UserLerr Maleseff bende Yooq Ve inanmcaksınız aMa bu programıı 4 5 Aydırrr arıyorum ve daha da bulamadımm

Virtual PC Kurup neyapcaksın
bilgisayarınızı ağırlaştımakdan başka şuan hiçbir işe yaramaz

===

Belinay

Intermediate

• "Belinay" is female

Date of registration: Jun 5th 2009

• Send private message

25

Sunday, March 6th 2011, 2:22pm

Bende şaşkınlıkla bakıyordum sayılarına diyordum sabah sabah insanların işi gücü yokmu buralardalar:) demekki kendilerini kandırmakdan başka bir şey yapmıyorlarmış Teşekkürler bilgiler için emeğinize sağlık...

fastboy34

Beginner

Date of registration: Mar 7th 2011

• Send private message

26

Monday, March 7th 2011, 1:44pm

elıne saqlık saqol

DJ__66

Beginner

• "DJ__66" is male

Date of registration: Jun 20th 2008

• Send private message

27

Saturday, March 19th 2011, 10:23pm

Arkadaşlar tama çok haklı bir gerekçe ama diyelimki ben kamu kuruluşunda çalışıyorum benim radyomu dinlemek isteyen arkadaşlarım olacak.Genellikle kamu kuruluşlarında tek ip üzerinden çıkış oluyor.Ozman gerçekte Yayını dinleyen 50 kişi ama Flatcastta atıyorum 3 kişi görükecek.Ama gerçekte sateb 50 kişi var.Ozman Bu radyo sahibine bir haksızlık değil mi?

28

Saturday, March 19th 2011, 10:45pm

Arkadaşlar tama çok haklı bir gerekçe ama diyelimki ben kamu kuruluşunda çalışıyorum benim radyomu dinlemek isteyen arkadaşlarım olacak.Genellikle kamu kuruluşlarında tek ip üzerinden çıkış oluyor.Ozman gerçekte Yayını dinleyen 50 kişi ama Flatcastta atıyorum 3 kişi görükecek.Ama gerçekte sateb 50 kişi var.Ozman Bu radyo sahibine bir haksızlık değil mi?

herkez aynı modem IP den bağlanabilir fakat PC ler farklı oldugu için normal dinleyici olarak görünceklerdir
(Yani kaç pc den bağlanıldıysa okadar dinleyicin olcaktır radyonda)

orda anlatılan aynı IP 'den ve aynı pc den BOT (birden fazla) dinleyicinin sokulmasıdır .ozaman tek nick olarak görüncektir.
==============
yanlız resmi kurumlarda bu olay farklı olabilir.TTnetten Sabit İP alındıgı için ve değişmiyceği için
tek nick olarak görüncektir diye biliyorum ...
bildiğimkadariyle tüm pc ler bir servere bağlıdır ve ip yi sadece ordan alırlar, yanılımıyorsam eger

This post has been edited 2 times, last edit by "BERATCAN" (Mar 19th 2011, 11:14pm)

DJ__66

Beginner

• "DJ__66" is male

• Send private message

29

Saturday, March 19th 2011, 11:22pm

yanlız resmi kurumlarda bu olay farklı olabilir.TTnetten Sabit İP alındıgı için ve değişmiyceği için
bildiğimkadariyle tüm pc ler bir servere bağlıdır ve ip yi sadece ordan alırlar, yanılımıyorsam eger

herkez aynı modem IP den bağlanabilir fakat PC ler farklı oldugu için normal dinleyici olarak görünceklerdir
(Yani kaç pc den bağlanıldıysa okadar dinleyicin olcaktır radyonda)

orda anlatılan aynı IP 'den ve aynı pc den BOT (birden fazla) dinleyicinin sokulmasıdır .ozaman tek nick olarak görüncektir.
==============

Haklısınız Adminim servere bağlı server tek ip ama domainden çıkış yapıyor yani 50 kişi girsede 4 kişi varsa 4 kişi görükecek falatcastta sizce çözüm bumudur? bence değildir.Ozman gerçek dinleyici sayısı olanlar ben gibi 4 kişiylemi görükecek.Buna bir çözüm bulunabilirmi sizin bu konuda ve bu aşamada yardımınız ne olabilir?

30

Saturday, March 19th 2011, 11:46pm

genellikle resmi kurumlarda msn veya radyo vs vs ip leri kapatılır.sizde açıksa buda sizin şansınız sanırım
Yanlız
flatcastın uygulaması çoğunluğa göre yapılan bir uygulama oldugu için
bazan kurunun yanında yaşta yandığı olmuştur..

DJ__66

Beginner

• "DJ__66" is male

• Send private message

31

Saturday, March 19th 2011, 11:50pm

genellikle resmi kurumlarda msn veya radyo vs vs ip leri kapatılır.sizde açıksa buda sizin şansınız sanırım
Yanlız
flatcastın uygulaması çoğunluğa göre yapılan bir uygulama oldugu için
bazan kurunun yanında yaşta yandığı olmuştur..

Ne kadar yanan yaş olsakta :) İlginiz için Müteşekkirim Admnim .

edirnefm

Beginner

Date of registration: Jun 28th 2011

• Send private message

32

Saturday, November 19th 2011, 4:51pm

dinleyici

slm arkadaşlar radyomda dinleyici sayısı flatcast sitesinde eksik gösteriyor nedeni nedir acaba teşekkürler..

• "Masum Masum" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

33

Saturday, November 19th 2011, 6:31pm

edirnefm, Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News] sebebi burda yaziyor
virtual pc ile baglanan kisiler kac nick girerse girsinler tek IP adresine gore sayiliyorlar..

SILADA_N

Trainee

Date of registration: Oct 30th 2008

• Send private message

34

Tuesday, November 29th 2011, 8:42am

gercekten harika olur 1 kisi 15 NICKLE GIRIYOR HIC HOS DEGIL EMEKLERINIZE SAGLIK UMARIM EN KISA ZAMANDA UYGULAMAYA GECERSINIZ

• "Nisa Nisa" is female

Date of registration: Sep 29th 2008

• Send private message

35

Tuesday, November 29th 2011, 2:50pm

gercekten harika olur 1 kisi 15 NICKLE GIRIYOR HIC HOS DEGIL EMEKLERINIZE SAGLIK UMARIM EN KISA ZAMANDA UYGULAMAYA GECERSINIZ

Yeni IP üzeri siralama (unique user) uygulamaya gecmistir, yani liste artik Ag Ip ( LAN IP) lere göre siralaniyor, fare ile sol iconlarin üzerine gittigimizde uniqui user ve dinleyici sayisinida görebilirsiniz!

didu52

Beginner

Date of registration: Nov 29th 2011

• Send private message

36

Tuesday, November 29th 2011, 6:56pm

radyo nasıl kuruluyor

37

Tuesday, November 29th 2011, 7:30pm

didu52
Arkadaşım Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full Bu Başlıkta Detaylarıyla Birlikte Anlatımı Mevcut

38

Tuesday, November 29th 2011, 7:34pm

Herkes vituraL pc Kuruyu F2 oLan RadyoLar Kalmadikdan Sonra Bot Sorunu CözüLmez :D :D

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

39

Tuesday, November 29th 2011, 10:26pm

Bot Sorunu CözüLmez

Farkli ip'lerden katilan dinleyici sayisi esase aliniyor artik.
F5.2 kullansa bile ayni ip'den sokulan botlar dinleyici gibi görünsede size radyoda, flatcast listesinde dinleyici sayisini etkilemez ve radyoyu listenin üstlerine tasimaz.
Bot sayesinde 1. siradan epey bir asagilara düsen radyolar var artik, nasil ise yaramiyormus :1gözkirp:

Zaten Bot kullananlar radyolarini bir nevi kendileri öldürüyor. Dinleyici var ama mezarliktaki gibi sessizlik. Bot ne ise yariyor ki? :pardon:

40

Tuesday, December 13th 2011, 3:46am

super oLmus Bu uyGuLama inSanLari aptaL Yerine KoyuyorLar reSmeN ,