Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

dj_artist

Schüler

• »dj_artist« ist männlich

Registrierungsdatum: 10. Januar 2008

• Nachricht senden

21

Samstag, 5. März 2011, 09:45

selamm

Selamm ÖnceLikLe Arkadaslar..Arkadaslar bu Coklu Flatcast deninen .....UserLerr Maleseff bende Yooq Ve inanmcaksınız aMa bu programıı 4 5 Aydırrr arıyorum ve daha da bulamadımm sizden Ricamm Destek verebilirseniz sevinirim....SaygiLar--.[color=#ff00 :( 00][/color]

radyoo

Schüler

• »radyoo« ist männlich

Registrierungsdatum: 27. November 2006

• Nachricht senden

22

Samstag, 5. März 2011, 09:54

konu basliginda virtual pcye link verilmis zaten
buyur tekrar http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/

dj_artist

Schüler

• »dj_artist« ist männlich

Registrierungsdatum: 10. Januar 2008

• Nachricht senden

23

Samstag, 5. März 2011, 09:56

Yapamiyorummm Iste

RADYOO KARDESIMM IISTEE YAPAMIYORUM BENIM PC DONUYR NE OLUYORR VE SIZDEN RICAA ETSEM SIZE LINKI VERSEM SIZ YAPSANIZ LTFF

24

Samstag, 5. März 2011, 10:32

Arkadaslar bu Coklu Flatcast deninen .....UserLerr Maleseff bende Yooq Ve inanmcaksınız aMa bu programıı 4 5 Aydırrr arıyorum ve daha da bulamadımm

Virtual PC Kurup neyapcaksın
bilgisayarınızı ağırlaştımakdan başka şuan hiçbir işe yaramaz

===

Belinay

Fortgeschrittener

• »Belinay« ist weiblich

Registrierungsdatum: 5. Juni 2009

• Nachricht senden

25

Sonntag, 6. März 2011, 14:22

Bende şaşkınlıkla bakıyordum sayılarına diyordum sabah sabah insanların işi gücü yokmu buralardalar:) demekki kendilerini kandırmakdan başka bir şey yapmıyorlarmış Teşekkürler bilgiler için emeğinize sağlık...

fastboy34

Anfänger

Registrierungsdatum: 7. März 2011

• Nachricht senden

26

Montag, 7. März 2011, 13:44

elıne saqlık saqol

DJ__66

Anfänger

• »DJ__66« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. Juni 2008

• Nachricht senden

27

Samstag, 19. März 2011, 22:23

Arkadaşlar tama çok haklı bir gerekçe ama diyelimki ben kamu kuruluşunda çalışıyorum benim radyomu dinlemek isteyen arkadaşlarım olacak.Genellikle kamu kuruluşlarında tek ip üzerinden çıkış oluyor.Ozman gerçekte Yayını dinleyen 50 kişi ama Flatcastta atıyorum 3 kişi görükecek.Ama gerçekte sateb 50 kişi var.Ozman Bu radyo sahibine bir haksızlık değil mi?

28

Samstag, 19. März 2011, 22:45

Arkadaşlar tama çok haklı bir gerekçe ama diyelimki ben kamu kuruluşunda çalışıyorum benim radyomu dinlemek isteyen arkadaşlarım olacak.Genellikle kamu kuruluşlarında tek ip üzerinden çıkış oluyor.Ozman gerçekte Yayını dinleyen 50 kişi ama Flatcastta atıyorum 3 kişi görükecek.Ama gerçekte sateb 50 kişi var.Ozman Bu radyo sahibine bir haksızlık değil mi?

herkez aynı modem IP den bağlanabilir fakat PC ler farklı oldugu için normal dinleyici olarak görünceklerdir
(Yani kaç pc den bağlanıldıysa okadar dinleyicin olcaktır radyonda)

orda anlatılan aynı IP 'den ve aynı pc den BOT (birden fazla) dinleyicinin sokulmasıdır .ozaman tek nick olarak görüncektir.
==============
yanlız resmi kurumlarda bu olay farklı olabilir.TTnetten Sabit İP alındıgı için ve değişmiyceği için
tek nick olarak görüncektir diye biliyorum ...
bildiğimkadariyle tüm pc ler bir servere bağlıdır ve ip yi sadece ordan alırlar, yanılımıyorsam eger

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »BERATCAN« (19. März 2011, 23:14)

DJ__66

Anfänger

• »DJ__66« ist männlich

• Nachricht senden

29

Samstag, 19. März 2011, 23:22

yanlız resmi kurumlarda bu olay farklı olabilir.TTnetten Sabit İP alındıgı için ve değişmiyceği için
bildiğimkadariyle tüm pc ler bir servere bağlıdır ve ip yi sadece ordan alırlar, yanılımıyorsam eger

herkez aynı modem IP den bağlanabilir fakat PC ler farklı oldugu için normal dinleyici olarak görünceklerdir
(Yani kaç pc den bağlanıldıysa okadar dinleyicin olcaktır radyonda)

orda anlatılan aynı IP 'den ve aynı pc den BOT (birden fazla) dinleyicinin sokulmasıdır .ozaman tek nick olarak görüncektir.
==============

Haklısınız Adminim servere bağlı server tek ip ama domainden çıkış yapıyor yani 50 kişi girsede 4 kişi varsa 4 kişi görükecek falatcastta sizce çözüm bumudur? bence değildir.Ozman gerçek dinleyici sayısı olanlar ben gibi 4 kişiylemi görükecek.Buna bir çözüm bulunabilirmi sizin bu konuda ve bu aşamada yardımınız ne olabilir?

30

Samstag, 19. März 2011, 23:46

genellikle resmi kurumlarda msn veya radyo vs vs ip leri kapatılır.sizde açıksa buda sizin şansınız sanırım
Yanlız
flatcastın uygulaması çoğunluğa göre yapılan bir uygulama oldugu için
bazan kurunun yanında yaşta yandığı olmuştur..

DJ__66

Anfänger

• »DJ__66« ist männlich

• Nachricht senden

31

Samstag, 19. März 2011, 23:50

genellikle resmi kurumlarda msn veya radyo vs vs ip leri kapatılır.sizde açıksa buda sizin şansınız sanırım
Yanlız
flatcastın uygulaması çoğunluğa göre yapılan bir uygulama oldugu için
bazan kurunun yanında yaşta yandığı olmuştur..

Ne kadar yanan yaş olsakta :) İlginiz için Müteşekkirim Admnim .

edirnefm

Anfänger

Registrierungsdatum: 28. Juni 2011

• Nachricht senden

32

Samstag, 19. November 2011, 16:51

dinleyici

slm arkadaşlar radyomda dinleyici sayısı flatcast sitesinde eksik gösteriyor nedeni nedir acaba teşekkürler..

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

33

Samstag, 19. November 2011, 18:31

edirnefm, Coklu Flatcast'a Bir Son [Flatcast News] sebebi burda yaziyor
virtual pc ile baglanan kisiler kac nick girerse girsinler tek IP adresine gore sayiliyorlar..

SILADA_N

Schüler

Registrierungsdatum: 30. Oktober 2008

• Nachricht senden

34

Dienstag, 29. November 2011, 08:42

gercekten harika olur 1 kisi 15 NICKLE GIRIYOR HIC HOS DEGIL EMEKLERINIZE SAGLIK UMARIM EN KISA ZAMANDA UYGULAMAYA GECERSINIZ

Nisa Nisa

Erleuchteter

• »Nisa Nisa« ist weiblich

Registrierungsdatum: 29. September 2008

• Nachricht senden

35

Dienstag, 29. November 2011, 14:50

gercekten harika olur 1 kisi 15 NICKLE GIRIYOR HIC HOS DEGIL EMEKLERINIZE SAGLIK UMARIM EN KISA ZAMANDA UYGULAMAYA GECERSINIZ

Yeni IP üzeri siralama (unique user) uygulamaya gecmistir, yani liste artik Ag Ip ( LAN IP) lere göre siralaniyor, fare ile sol iconlarin üzerine gittigimizde uniqui user ve dinleyici sayisinida görebilirsiniz!

didu52

Anfänger

Registrierungsdatum: 29. November 2011

• Nachricht senden

36

Dienstag, 29. November 2011, 18:56

radyo nasıl kuruluyor

37

Dienstag, 29. November 2011, 19:30

didu52
Arkadaşım Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full Bu Başlıkta Detaylarıyla Birlikte Anlatımı Mevcut

38

Dienstag, 29. November 2011, 19:34

Herkes vituraL pc Kuruyu F2 oLan RadyoLar Kalmadikdan Sonra Bot Sorunu CözüLmez :D :D

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Januar 2007

• Nachricht senden

39

Dienstag, 29. November 2011, 22:26

Bot Sorunu CözüLmez

Farkli ip'lerden katilan dinleyici sayisi esase aliniyor artik.
F5.2 kullansa bile ayni ip'den sokulan botlar dinleyici gibi görünsede size radyoda, flatcast listesinde dinleyici sayisini etkilemez ve radyoyu listenin üstlerine tasimaz.
Bot sayesinde 1. siradan epey bir asagilara düsen radyolar var artik, nasil ise yaramiyormus :1gözkirp:

Zaten Bot kullananlar radyolarini bir nevi kendileri öldürüyor. Dinleyici var ama mezarliktaki gibi sessizlik. Bot ne ise yariyor ki? :pardon:

40

Dienstag, 13. Dezember 2011, 03:46

super oLmus Bu uyGuLama inSanLari aptaL Yerine KoyuyorLar reSmeN ,