Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "izmirligüzell" bir kadın
  • Konuyu başlatan "izmirligüzell"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 11.02.2011, 17:23

Yayin Alamiyorum

Pc ye format atıldıktan sonra yayın alamıyorum. Dark ta ekran açılıyor fakat yazılar yok mıxer yok. ;( ''Audio Error:no audio device found'' mesajı veriyor. Yardımcı oluranız sevinirim :)

2

Friday, 11.02.2011, 17:59

ses kartı driverinizi yanlış yüklemiş veya uygun ses driveri yüklememişsinizdir

doğru ses kartı driveri yüklerseniz sorun kalmıycaktır

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 12.02.2011, 10:37

Servis ne yaptı bilmiyorum. Açıkçası bende nasıl yüklenir nerden yüklenir bilmiyorum

4

Saturday, 12.02.2011, 11:24

pc hakkında yada ses driveri yükleme hakkında bilginiz yoksa biraz zorlanabilirsiniz

ama bize

denetim masasaında program ekle kaldırdaki programlarda ses kartınızın ismini yazabilirseniz yada ekran görüntüsünü verebilirseniz

bi nebzede olsa yardımcı olmağa çalışırız

yok orıyıda bilemem derseniz ozaman yükletme yaptığnız servise başvurun ses driverizin doğru yüklenmesi gerektiğini belirtin
yardımcı olcakalrdır

yinede biz takıldığınız yerde yardımcı olmağa çalışırız

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 12.02.2011, 16:26

ses kartımın ismi NVIDIA dıvers yardımlarınızı bekliyorum. Tşkrler

6

Saturday, 12.02.2011, 16:53

ses kartımın ismi NVIDIA

NVIDIA nın ses kartını duymadım sanırım ekran kartınıza baktınız siz

ses kartınız tam olarak bilmek için şu sırayı takip edin ve gelen ekranı onaylayın en üstte Ses sekmesine tıklayın orda yazar ses kartınızın ismi

Ses kartın büyük ihtimalle onboarddur.Anakartının modelini biliyosan ses driverını bulabiliriz.Ekran kartı içinde kasayı açıp bakman gerek.
sırayı takip et Başlat>Çalıştır>dxdiag yaz ve entere bas
sonra üstteki yazıya göre devam et

ses kartının asıl ismini ve modelini bulcaksın

o ekran görüntüsünü buraya koyabilirsen daha koaly yardımcı oluruz