Giriş yapmadınız.

• "wolf_xxx" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 16.09.2013, 21:40

Disk birleştirmek aslında basit bir iş ama bazı kuralları var tabii. Örneğin, C,D ve E şeklinde sıralanmış 3 bölüntü var ise soldaki diski sağdakine ekleyemezsin. Yani D yi silip E ye ekleyemezsin. E yi silip D ye eklemen gerekir. Mesela E yi silip C ye ekleyemezsin çünkü ancak bitişik diskleri bir birine ekleyebilirsin.
verdiğin bilgi için tesekkür ederim. benim yapmaya calıstıgımda C nin sagında bulunan D yi C ile birlestirmek. daha öncedende belirttiğim gibi D yi silip C ye sag tıkladıgımda BİRİMİ GENİŞLET yazısı silik olarak karsıma cıkmaktadır. yani D yi C İle birlestiremedim. E de bulunan dosyalarıma zarar gelmeden C ile D yi baska nasıl birlestirebilirim. yardımınız için tesekkür ederim

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 17.09.2013, 19:47

cok kolay E de bulunan dosyalarınızı C diskinde bir klasor olusturarak oraya tasiyabilirsin tasima işi bittikten sonra E diskinde hic bi sey kalmayacagindan E diskini ve D diskini C ile birlestirebilirsin.
muhtemelen sen 2 bölüm isltiyorsun E diskindekileri D diskine al ve E yi silebilirsin ve elinde 2 disk C-D olur.

23

Wednesday, 13.08.2014, 16:34

Konu bayağı eski ama benim yeni ihtiyacım oldu ve uyguladım, teşekkür etmek için üye oldum ama artık sürekli görüşürüz sanırım...