Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "wolf_xxx" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 16.09.2013, 21:40

Disk birleştirmek aslında basit bir iş ama bazı kuralları var tabii. Örneğin, C,D ve E şeklinde sıralanmış 3 bölüntü var ise soldaki diski sağdakine ekleyemezsin. Yani D yi silip E ye ekleyemezsin. E yi silip D ye eklemen gerekir. Mesela E yi silip C ye ekleyemezsin çünkü ancak bitişik diskleri bir birine ekleyebilirsin.
verdiğin bilgi için tesekkür ederim. benim yapmaya calıstıgımda C nin sagında bulunan D yi C ile birlestirmek. daha öncedende belirttiğim gibi D yi silip C ye sag tıkladıgımda BİRİMİ GENİŞLET yazısı silik olarak karsıma cıkmaktadır. yani D yi C İle birlestiremedim. E de bulunan dosyalarıma zarar gelmeden C ile D yi baska nasıl birlestirebilirim. yardımınız için tesekkür ederim

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 17.09.2013, 19:47

cok kolay E de bulunan dosyalarınızı C diskinde bir klasor olusturarak oraya tasiyabilirsin tasima işi bittikten sonra E diskinde hic bi sey kalmayacagindan E diskini ve D diskini C ile birlestirebilirsin.
muhtemelen sen 2 bölüm isltiyorsun E diskindekileri D diskine al ve E yi silebilirsin ve elinde 2 disk C-D olur.

23

Wednesday, 13.08.2014, 16:34

Konu bayağı eski ama benim yeni ihtiyacım oldu ve uyguladım, teşekkür etmek için üye oldum ama artık sürekli görüşürüz sanırım...