Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "piskopat_kiz" bir kadın
  • Konuyu başlatan "piskopat_kiz"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 5.08.2007, 13:53

port acma ve sorunu :((

slm arakadaslar benim sorum var ben porti fire wallden actim ve de modemden actim ama halen statics de - var bir su arti isareti yok beni arti isaret heralde sevmiyor baska ne yapabilirim modem eumex 300ip . anlamadim bu tek bir djde oluyor yoksa ne onu dinlemeye girebiliyorum biri icerdese anca girebiliyorum ve o ciktimi bende düsüyorum neden modemden fire wallden acmisim portu ama statiscmi ne se onda tek - var baska isaret yok ne arti nede ! su isaret yani anlicaniz portmu mormtmu nafile :))

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 5.08.2007, 13:58

piskopat_kiz birde admin arkadasimizin dediği gibi port açmayı dene istersen

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297&highlight=port

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 5.08.2007, 15:52

slm papatyam~fm ben onu bile yaptim ama nafile olmuyor

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 13.08.2007, 18:30

slm herkese malesef sizin dediklerinizin hepsini yaptim port acma seylerini ve bunu anlayan kisiyi bile getirdim o bile acik dedi ama ne yazikki her sorun porta degil bence ama ne yapailim bilmiyorum port mort ooo yani neyse saglik olsun

Fulya

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 15.08.2007, 10:45

www.modem-dersleri.tr.cx Bu adresi kullanbilirsiniz size bu adres yardimci olacaktir resimli anlatimlarla