Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Askandben1" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 17.06.2015, 02:38

Abicim madem bu kadar bilgisayar tecrubeniz var benim sorun çok buyu k aranızda kim yaşamıştır bilir . benim. Bilgisayar sürekli beni geriye atıyor google ye giremiyorum . bilgisayarima girip c ye giremiyorum sadece bisey acicagim zaman ya link yada ek sayfada açmak zorunda kalıyorum abi bu nasıl bir sorundur yardım edinnnnn

• "ArzaCocuk" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 1.08.2015, 10:34

Ekran Siyah Olup Sürekli Geri Gelmesi

LÜTFEN BİRİ BANA YARDIM ETSİN BİLGİSAYAR 1 SAAT SONRA KAFAYI YİYİYOR VE EKRAN SİYAH OLUP GERİ GELİP GELİP DURUYO 3-4 SANİYEDE BİR GERİ GELİYO GİDİYO COK SİNİRİM BOZULUYO OYUN OYNAYAMAZ OLDUM YARDIM :cursing: :cursing: :(

erzurumlugenc

Orta Düzey

• "erzurumlugenc" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Thursday, 6.08.2015, 07:47

windows 10 KuLaNıma SunuLdu Hayırlı oLsuN

windows 10 KuLaNıma SunuLdu Hayırlı oLsuN :)