Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "radyokral68"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 19.02.2011, 08:54

Flatcast Yayına Sadece Bazı Kişiler Giriyor Yardım Plse ..!

ARKADASLAR BEN RADYOYU SAĞLIKLI BİR BİÇİMDE KURDUM BLOGCUYU KULLANDIM SİTE OLARAK edit/ link
ANCAK BAZI ARKADASLARIM SITEYE GİRİYOR YAYINA GELEMİOR ACTIVE ILE ILGILIMI YOKSA BENLEMEI CUNKU BASKA BİR ARKADASIM DJ OLDUMU BEN GIREBLIORUM! YARDIM LUTFEN ?? :bilmem:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (19.02.2011, 13:15)

2

Saturday, 19.02.2011, 13:20

Radyonuza dinleyicilernizin sağlıklı girebilmeleri için her yayın yapan dj in
flatcast UDP 40123 portunun açık olması gerekmektedir

bazı dinleyicilerin radyonuza girebilmesi şu anlamdadır. dj in portu kapalı olduğunda radyona gelen dinleyici portu açıksa
o kişi girdiğinde diger portu kapalılarda radyonza girebilirler ama portu açık kişi radyodan çıktığı anda radyondan diger dinleyicilerde düşerler

onun için en sağlıklısı her yayın yapan dj in kendi modeminde Flatcst UDP 40123 portunu açmasıdır

modem isminin arama bölümünden aratırsanız resimli anlatımlar bulabilirsiniz bulamazsanız yardımcı olmağa çalışırız

imzamda port nasıl açılır yazar ona tıklarsanız en azından belli başlı modemlerin port açılım linkine ulaşmış olursunuz

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 20.02.2011, 10:05

selamm ben cd no ekleyemiyorum radyonun neden acaba yardımcı olacak varmı_ hic bisekilde yazilmiyo tesekürler

4

Sunday, 20.02.2011, 10:14

cd no nedir nereye ekleyemediniz yada yazamadınız ??
birazdaha açıklayıcı yazarsanız daha kolay yardımcı oluruz

5

Monday, 21.02.2011, 08:34

selamm ben cd no ekleyemiyorum radyonun neden acaba yardımcı olacak varmı_ hic bisekilde yazilmiyo tesekürler

Sanirim Sid Nosu demek istediniz
Sitenizde Flatcast Yayını Yapa bilmeniz icin Flatcast İframe kodu sitenize Koymanız gerek mektedir.
Flatcasttan almıs oldugunuz Sid nosunu Asaagidaki xxxx li yere yazıp sitenize koyun..
<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxx"></IFRAME>