Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "@gecenin_gezgini@" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 21.06.2009, 22:30

tavsiyene uyucam çok teşekürlerr.....
en iyisi paralı bir server almak olucak ..gerçi işin kolayına kaçmış gibi oluyorum ama olsun ne yapalım :sorry:

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 7.07.2009, 22:54

KAYIT İÇİN ''http://www.cm.tc/yonlendirme.html'' bu link'e girmemiz yasakmış bunla bi bilgisi olan varmı şimdiden tşkler

23

Tuesday, 7.07.2009, 23:17

memocan6060,

böyle bikaç yerde sorarsan tabikide kafan karışır bir bölümden takip et cevapları

yönlendirme işini şimdilik bırak önce blog sitenden indeksi bi düzenle radyo iframe kodlarınla birlikte yönlendirme işin sonrada yaparsın ama sorularını bitek yerden takip et karıştırcaksın iyice

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 7.07.2009, 23:22

valla karştı bilem bakalım işin içinden nasıl çıkacam bu gece yine uyku yok bana

25

Tuesday, 7.07.2009, 23:35

memocan6060,

altta verdiğim linke tıkla size radyo için gerekli ne varsa kısa yol olarak direk cevaplara gidebilceksin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=25097

dosttt06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

26

Saturday, 7.11.2009, 18:31

selam arkadaşlar benimde bir sorunum var yardimci olursaniz sevinirim
benimde blogcu sitem var birde tr.gg sitem var ama googleden aradimi çikmiyor istiyorumki başlık olarak yazdimı googleden çiksın radyom
ne yaptiysam başaramadim formülü nedir bilen arkadaşlar varsa yardimci olurmusunuz acaba şimdiden teşekkür ederim istiyorumki radyom su-der
suderfm yazinca googleden çıksın bazı arkadaşlar radyoyu bulamıyorlar
normal yoldan