Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "piskopat_kiz" bir kadın
  • Konuyu başlatan "piskopat_kiz"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 6.08.2007, 22:11

mixser

slm arkadaslar yeni djimde mixser kayip oluyor ve chate basimi eliyor ve birden gine yok oluyor yani anlicaniz muzik bile koyamiyor dinletmiyor bile ne yapalibilir

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 6.08.2007, 23:12

piskopat_kiz, önce bir AGK oku!!

Alıntı sahibi ""AGK""

» Yeni Başlık

Yeni bir başlık açmadan önce, özellikle Flatcast ve HTML yardım bölümünde,
Aramayı ( Search tusunu) kullanarak, bu başlıgın olmadıgından emin olun.
Aynı soruyo 10 kere cevaplamak kimsenin hoşuna gitmez.
Arayarak bir sonuca (çözüme) daha çabuk ulaşabilirsiniz.
Aynı ama farklı başlıklı konular silinecektir.

» Yardım Arayışı

-Yardım istediğiniz konu veya konuları size yardım edecek kişi yada kişileri defalarca soru sormaya zorunlu bırakmadan yardım edebilmeleri için, mümkün olduğunca açık ve detaylı bilgi veriniz.
(Internet Exporer? FireFox?, Windows XXX?, sitenizin adresi? vs?)

-Bir başkasının açtıgı başlıkda, konuyla ilgisi olmayan sorularınıza cevap verilmeyecektir.

kisaca aramayi kullan ;)

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 6.08.2007, 23:40

Re: mixser

Alıntı sahibi ""piskopat_kiz""

slm arkadaslar yeni djimde mixser kayip oluyor ve chate basimi eliyor ve birden gine yok oluyor yani anlicaniz muzik bile koyamiyor dinletmiyor bile ne yapalibilir

piskopat_kiz size daha öncede uyari yaptim bir sorunuz oldugu zaman ilk önce arama butonuna basarak arayiniz daha sonra yanit bulamadiniz mi bizlere iletin...

sorunun cevabi forumda mevcut ;)