You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male
  • "Karayel64" started this thread

Date of registration: Jun 23rd 2010

• Send private message

1

Monday, February 21st 2011, 11:33am

110mb sitesinde site Kurmak Resimli Anlatimimdir. - Karayel64

Saygıdeger Arkadaşlarım!... Biliyorsunuzki Mynet Site Bölümü Çöktü, Sizlere Geniş bir alana sahip ve Hiç Reklam Koymayan Bir Alanda Site Kurmasını Göstermek istiyorum..

Para, Mal, Mülk, Güzellikler Geçicidir Bu Dünyada!... Sizlerden Tek Ricam Yardımcı Olabildiysem, Bana Bir Allah Razı Olsun Derseniz, Bana En Büyük Mükafatı Vermiş

olacaksınız...Şimdiden Tşk.Ediyorum Hepinize... Sırasıyla Takip Ederseniz Kesinlikle Hatasız Kurarsınız. Sayğılarımla...:thumbup:

Öncelikle Bu Adrese Tıklayalım :

1 - : Açılan Sayfada GET A FREE ACCOUNT Butonuna Tıklıyoruz

2 - :Açılan Sayfada Gerekli Alanları Dolduralım. Önemli Not : Msn. adresinizi sahte vermeyin, aktivasyon kodunuz gelecek oraya..

3 - :Gördügünüz gibi aktivasyon kodunu msn.nize yollandıgını gösteriyor.Msn.mize Gelen Aktivasyon kodumuzu Kopyalayıp, Expoler Adres Çubuguna yapıştırıp aktive edecez.

4 - Aktivasyonumuzu yapıştırdık ve Git tuşuna Tıkladık ve Bu Sayfamız açıldı. Şimdi burada Almış oldugumuz nik ve şifremizi girerek Logine Tıklayalım

5 - Dogru bir şekilde Girdiysek nikimizi ve şifremizi Bu sayfa açılacak. Burada indeximizi atacagımız kısıma yani File Managere Tıklıyoruz..

6 - File Managere Tıkladıgımızda gördünüzü gibi altta index.htm çıktı. burada yapacagımız iki işlem şunlar önce index.htm önündeki Boş Kutucugu işaretleyelim ve sol köşedeki edit olan Not defteri görünümüne tıklıyoruz.

7 - : Açılan sayfada Kaynak yazana tıklıyoruz ve html ye ulaşıyoruz. Burada yapacagımız artık hepimizin Bildigi gibi oradaki kodları silip Kendi kodlarımızı yapıştırmak ve yapıştırdıktan sonra alt soldaki Save Butonuna Tıklayıp sitemize indeximizi atmış oluyoruz..

8 - : Evet şimdide sıra Sitemizi görmeye geldi ;) . Retum back to main menu ye tıklayalım ve sitemizi görelim. Hayırlı Olsun... :thumbup:

Örnek Site : http://karayel.110mb.com/

SİTE İÇİNDE İKİNCİ İNDEKS EKLEMEK

Sitenin nasil açilacagini göstermistim sizlere Arkadaslar. Simdide sitemize çift sayfa index atmasini göstercem. Yine Resimleri takip ederseniz yapacaksiniz... :thumbup:

1 - : Siteyi açtiktan sonra Filamanagerden index.htm Bölüme geldigimizde Upload yazan yere tıklıyoruz ve açilan bölümde File 1 e Gözata tıklayarak index htmlsini açilan pencerede bulup yüklüyoruz, File 2 Penceresinede Radyo html sini yükleyiip Upload Butonuna tıklayip index.htm bölümüne atmis oluyoruz.

2 - : Son bir islem kaliyo oda mevcut olan index.hml önündeki kutuya tık koyup silmek islem bitti. Görüldügü üzere 2 indeximiz mevcuttur... :thumbup:

Örnek Site için TIKLA
Karayel64 has attached the following file:

This post has been edited 3 times, last edit by "BERATCAN" (Mar 5th 2011, 11:44pm) with the following reason: linkler guncellendi

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" is female

Date of registration: Sep 16th 2010

• Send private message

2

Monday, February 21st 2011, 11:49am

Güzel anlatıma teşekkürler ilk fırsatta deneyeceğim Karayel :1gözkirp:

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

• Send private message

3

Monday, February 21st 2011, 11:53am

Rica ederim TurkEce, Herşey Allaturkadaki Tüm Arkadaşlarımız içindir. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sayğılarımla... :thumbup:

4

Monday, February 21st 2011, 11:58am

abi anlatım süper ellerine saglık bilmeyen arkadasların çok işine yarıyacaktır tskler bizle paylastıgın için :))

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

• Send private message

5

Monday, February 21st 2011, 12:01pm

Rica ederim Melek, Karınca kararınca birşeyleri paylaşmaya çalışıyorum. İnşallah bir Faydam olmuştur Herkese, Sayğılarımla... :thumbup:

6

Monday, February 21st 2011, 12:03pm

kesinlikle oluyor emin olabilirsin abi :))

7

Monday, February 21st 2011, 12:05pm

Oldukca faydalı bir anlatım tskler

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

• Send private message

8

Monday, February 21st 2011, 12:18pm

Rica ederim By-Remix, Ben tşk.ederim... :thumbup:

9

Monday, February 21st 2011, 5:05pm

karayel 64 seni kutluyorum inan süper bir kişiliğe sahipsin buradan gördüğüm kadarıyla dediğin gibi herşey mal mülk değil babacan bu güzel paylaımın için teşekkür ediyorum dilerim herkes senin gibi iyi ve kusursuz olur saygılarımla

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

• Send private message

10

Monday, February 21st 2011, 10:54pm

Çok Tşk.ediyorum EFSANE-UYGAR, inşallah yardımcı olabiliyorumdur... :thumbup:

11

Monday, February 21st 2011, 11:31pm

teşekkürler üstad sonunda bitirmişsin calısmayı :1alkis: cok işime yarayacak :thumbsup:

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

• Send private message

12

Tuesday, February 22nd 2011, 1:04am

inşallah işine yarar satyriasis, resimleri ve açıklamaları takip edersen sorunsuz açacaksın.Sayğılarımla... :thumbup:

13

Tuesday, February 22nd 2011, 1:21am

valla bu kadar güzel bi anlatımdan sonra yapamazsam o zaman daha ne diyim kendime :D tekrar saoL :thumbup:

14

Tuesday, February 22nd 2011, 1:42am

çalışmalarınıza mesaj yazmasam bile takip ediyorum paylaşımlarınızı

hoşuma gidiyor işte böyle çalışkan ve paylaşımsever kişiler

resimli anlatımın nekadar zor olduğunu bilirim
tek tek her yaptığın işlemi ekran kopy si alcaksın sonra onlara sırasıyla yazı ilave etceksin sonra resim sitesine yüklüyceksin vs vs

işte bu bir özeveridir
hiçbişey olmasada,bu özveri için teşekkürü hakediyosunuz :thumbup:

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

• Send private message

15

Tuesday, February 22nd 2011, 12:50pm

Çok Tşk.ediyorum Beratcan abi, sizden bu sözleri duymam bile bana kafi geldi inanin. Tşkler... :thumbup:

16

Thursday, February 24th 2011, 2:28pm

110mb bu sitedemi sorun var site kurulamıyor yoksa hata benim pc demi :(

17

Friday, February 25th 2011, 2:23pm

Şansıma bak tam burdan bi site açayım dedim resimler kaybolmuş nolcek şimcik ;( ?(

**RANA**

Beginner

Date of registration: Jan 10th 2011

• Send private message

18

Saturday, February 26th 2011, 4:37am

ÇOK GÜZEL ANLATIM EMEĞİNİZE SAĞLIK YANLIZ BU SİTEDE KURBAĞALAR SARMIŞ ORTALIĞI İNŞALLAH YAKINDA ODA DÜZELİR PAYLAŞIM İÇİN TŞKLER

Karayel64

Professional

• "Karayel64" is male

• Send private message

19

Sunday, February 27th 2011, 2:25am

:)inşallah düzelir Rana, O kadar emek harcayıp paylaşımda bulunuyoruz ama böylede oldumu inan üzülüyorum :wacko: .Düzelmezse yeniden uplat ederim artık,Tşkler... :thumbup:

• "****ONUR*****" is male

Date of registration: Jul 14th 2009

• Send private message

20

Sunday, February 27th 2011, 3:50pm

resımler bende acılıyor goremeyenler ıcın BURDA ki basligi bakabilirler