Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 24.02.2011, 09:24

Ayri Bilgisayardan ayni radyoya girilmiyor

selam arkadaslar, düne kadar pc nin 1 tanesinden yayin aliyor diger pc den kendi yayinima girebiliyordum ama simdi girilmiyor. neden girilmiyor olabilir?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 24.02.2011, 10:23

Hatami veriyor? Eger veriyorsa hata mesajini yazarsaniz daha iyi yardimci oluruz,
Portunuz acikmiydi? Eger kapandiysa büyük ihtimal ondandir ama dedigim gibi hata veriyorsa mesaji bi ekleyin..

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 24.02.2011, 10:49

information

Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does not work with that protocol.
Typical reasons:

• You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP.
  • You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123.
  • You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress from Router).

böyle bir hata veriyor. portlarim açik ve dinleyinin girislerinde sorun yok. sadece ben yayinda iken kendi yayinima giremiyorum. ne kadar dinleyici olursa olsun giris olmuyor. dünden önce kimse olmasa bile rahat giris yapabiliyordum

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 24.02.2011, 11:01

O zaman sizin pc de bir sorun var, bence sisteminizi bi geri alin büyük ihtimal sorun kalkacaktir, ama portunuzun acik olduundan emin olun lütfen.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 24.02.2011, 11:02

Çok basit eğer aylık kullanım kotanaız (upload)makul kullanım 15 GB bu sınırı aştıysanız kota hızı düşüyor dolayaısıyle iki pc den girmek zorlaşır ne zamana kadar ay başına kadar ğort açık olsa dahi hızın düşmesi (upload) . deneyin görün ay başında bakın zira kullandığınız kota hakkında da bilgisahibi olun teknik servisiarayın şu anki kullanımını ve upload dowluanti da öğrenin

6

Thursday, 24.02.2011, 11:04

Esalet Yazmıs oldugunuz hata metnini türkce aciklaması

Flatcast UDP 40123 protokolu kulanmakta. Bu sizin bilgisayarınızda alıntılanamıyor ..

genel sorunlar:

"internet bağlantılı (Router/Firewall) "ateş duvarından" buda sizin UDP'nizi engelliyor (bloke ediyor)

"şahsınız tarafından kurulan güvenlik duvarından örnegin >> ZoneAlarm, XP Firewall vs vs güvenlik duvarınızı UDP port 40123 açmanız ve yönlendirmeniz geregerekir..

"ağlar arasında geçişi sağlayan (proxy-Server) hizmetinizde geçitiniz yok, (yönlendirilemiyorsunuz)

Sadece: Modem portu degil : flatcast icinde sabit bir ip den port acmaniz gerekmektedir