Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

deliyagmur

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "deliyagmur"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 27.02.2011, 18:02

Radyom Yayinda Ama Niki Onaysiz

Slmm uzun süre önce birkactane yadyo kurdum hiç bir sorun cıkmadı bir kac gün önce dikkatimi cekti radyo nikleri cizgisiz yani onaysiz görülüyo cok sasırdım tüm arastırmam ragmen bulamadım.B u yenimi oldu yoksa bastan buyana bölemi hatirlamiyorum ltf. bana yardimci olurmusunuz?gelen misafirler onayli dj onaysız komik durum nedeni hakkinda yardımcı olursanız cok sevinirim. simdiden tsk.ler :Ç.hastayim:

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 27.02.2011, 18:06

Yayin sirasinda dj kendi kullandigi radyo nickini alti cizgisiz olarak gorur, bu normaldir..
Eski surumlerdekini hatirlamiyorum ama F5 ile birlikte olan bi durum.

deliyagmur

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "deliyagmur"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 27.02.2011, 18:24

Cokk ama cokk tsk.lerrr.hiç düsünemedimm öle olacagini ama eski bir radyo wardi onu actim onda cizgiliydi. Emeginize salikk ii ki varsiniz herseyi sizlerle ögreniyoz .Selamlar,sevgiler