Giriş yapmadınız.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek
  • Konuyu başlatan "atilla_ky"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 1.03.2011, 03:29

Radyo Sifresini Nasil Degistirebilirim ?

s.a öncelikle paylasımlarınız ve yardımlarınız için tesekkür ederim. ben sizlerden radyomuzun sifresini nasıl degişiriz. bu konuda paylasımlarınızı rica ediyorum. flascasta yabancıyım.resimli anlatimla gösterirseniz sevinirim. şimdiden emeklerinize saglık. tesekkürler

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (1.03.2011, 03:59)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 1.03.2011, 03:54

djler icin olan yayin sifresini asagidaki linkte anlatimda bulabilirsin
Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Direk nick sifresi icin ise www.flatcast.com sayfasindan nicke giris yaptikdan sonra sol kisimdaki panelden Modify User Record / Ändern Sie ihre persönlichen Daten secenegine tiklayin

Acilan pencerede eski sifreyi sorar, yazip Next'e tiklayarak devam edin,

nicki ilk aldiginizdaki seceneklerin aynisi gorunur, mail adresinizide burdan degisebilirsiniz isrerseniz.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 1.03.2011, 12:41

s.a öncelikle paylasımlarınız ve yardımlarınız için tesekkür ederim. ben sizlerden radyomuzun sifresini nasıl degişiriz. bu konuda paylasımlarınızı rica ediyorum. flascasta yabancıyım.resimli anlatimla gösterirseniz sevinirim. şimdiden emeklerinize saglık. tesekkürler

sag ol kardesim degiştirdim. ama acemılık işte )))) degiştirdim sifreyi ama degiştirdigim sifre yayın alacak djler için olan sifre. simdi yayın alacaklar degiştigim sifre ile giriyor yayını acıyor fakat bu seferde dısarıdan radyoya giris yapılamıyor((((((

eksigim hatam nerede bilmiyorum. yardımına ihtiyacım var

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 1.03.2011, 12:46

yukarda vermistim bu linki aynen burdaki gibi degistireceksiniz

yeni sifre ile yayin alinabiliyorsa fakat dinleyiciler giremiyorsa sorun baskadir, sitenizdeki sid numarasi ve yayin alinan sid numarasini kontrol edin
eger yedek radyoniz varsa yanlislikla ordan yayin aliyor olabilirsiniz
eger sorun buda deilse giremeyen kisilerin nasil bir hata aldigini yazin lutfen..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 1.03.2011, 13:18

yukarda vermistim bu linki aynen burdaki gibi degistireceksiniz

yeni sifre ile yayin alinabiliyorsa fakat dinleyiciler giremiyorsa sorun baskadir, sitenizdeki sid numarasi ve yayin alinan sid numarasini kontrol edin
eger yedek radyoniz varsa yanlislikla ordan yayin aliyor olabilirsiniz
eger sorun buda deilse giremeyen kisilerin nasil bir hata aldigini yazin lutfen..

EVET KARDESİM AYNEN DEDİGİN GİBİ. YAYIN ALINIYOR DISARIDAN GİRİLMİYOR. FAKAT SİTEMİZDEKİ DİGER RADYODAN YAYIN ALINIP GİRELEBİLİNİYOR FAKAT YENİ ALDIGIMIZ YEDEK RADYODAN KİMSE GİREMİYOR. TEL : edit.. BENİ ÇALDİRABİLİRSEN ARARIM SANA DAHA İZAH EDERİM KANATİNDEYİM. ACEMİLİĞİME OLAN SABRINA AYRICA TESEKKÜR EDERİM

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (1.03.2011, 13:21)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 1.03.2011, 13:22

ilk olarak burda telefon , msn gibi bilgilerinizi yazmayin
ikinci olarak beni ararsaniz fatura cok tutar Ingiltere :)

yedek radyonuz oldugundan bahsediyorsunuz, peki yedek radyonun bir sitesi varmi ?
yayinlanacak bir site olmazsa radyoya dinleyiciler geleme,
yeniden bir site kurun ayarlayin ve yedek radyonun sid numarasini oraya ekleyin..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 1.03.2011, 13:29

ilk olarak burda telefon , msn gibi bilgilerinizi yazmayin
ikinci olarak beni ararsaniz fatura cok tutar Ingiltere :)

yedek radyonuz oldugundan bahsediyorsunuz, peki yedek radyonun bir sitesi varmi ?
yayinlanacak bir site olmazsa radyoya dinleyiciler geleme,
yeniden bir site kurun ayarlayin ve yedek radyonun sid numarasini oraya ekleyin..

tek kelime ile canın sag olsun derim kardesim
az yada cok yazması önemli degil. sadece dostlarımızı bir araya getirmekte kullandıgımız radyoda problemi ortadan kaldırmak için. msn ve tel numarıs yazılmadıgını bilmiyordum hatam için tüm forumdan özür dilerim. su an yayındayım vaktın uygunsa oradan baan ulasabilirsin gelirsende cok sevinirim.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (1.03.2011, 13:32)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 1.03.2011, 13:39

yardimlarimiz forum icerisinde kalmalidir o yuzden sitenize gelip orda sadece radyonun acik olup olmadigina bakabilirim

su an yayin yaptiginiz radyo ve sitede sorun yok
diger sorun yasadiginiz radyo icinde bir site ayarlamalisiniz..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 1.03.2011, 13:46

yardimlarimiz forum icerisinde kalmalidir o yuzden sitenize gelip orda sadece radyonun acik olup olmadigina bakabilirim

su an yayin yaptiginiz radyo ve sitede sorun yok
diger sorun yasadiginiz radyo icinde bir site ayarlamalisiniz..

öncelikle cok tesekkür ederim
ben bu siteyi bir bilişim firmasina kurdum yarım bıraktı kayboldu gitti. sevgiyolu fm olarak acacaktı radyoyu ama saiko06 olarak acmıs yada eskı bir radyoyu entegre etmis. simdi ben bu saikoyu nasil degisebilrim yada bu siteme yeni radyoyu nasıl ekleyebilrim. sevgiyolu_fm58 adında yedek radyoyu kurdum bu sitedede actım fakat dinleyiciler gelemedi. kurulumuda sizin resimli anlatımla 15 dk surmadi yaptım. ama gelen giremedi. o anlatım içinde cok tesekkür mukemmel bir anlatımdı. şimdi bu siteye yeni radyo nasıl ekleyebilrim. yardımcı olursanız cok seviniriz. biler hepimiz 40-60 yas arasi dost gurubuyuz ve bu radyomuz bizim huzr yuvamız)))

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 1.03.2011, 13:50

sitede hangi radyonun olmasini istiyorsaniz o radyonun SID numarasini eklemelisiniz
yani sevgiyolu_fm58 radyosunun SID numarasini su anki site kodlari icinde olan saiko06 SID numarasi ile degistirin.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 1.03.2011, 13:54

sitede hangi radyonun olmasini istiyorsaniz o radyonun SID numarasini eklemelisiniz
yani sevgiyolu_fm58 radyosunun SID numarasini su anki site kodlari icinde olan saiko06 SID numarasi ile degistirin.

bu sartlarda yeni bir site kurmam gerekiyor sanırım. cunku stenin kodları bende yok. siteyi kurdugum kısıde ortada yok. o yuzden degişemeyecegim ((((.

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 1.03.2011, 13:55

evet :kcool:

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 1.03.2011, 13:58

evet :kcool:

canımız sag olsun
ama su var sizin gibi bir dost kazandık ALLAH RAZI OLSUN. hiç cekinmeden size tüm sorunlarımız yazacagımız gördük. ilginize binlerce degil yuzbinlerce milyonlarca tesekkür ederim

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 1.03.2011, 14:01

forumda gerekli her turlu bilgiyi alabilirsiniz
takildiginiz yerler olursa butun yetkili arkadaslar olarak burdayiz elimizden geleni yapariz..
kolay gelsin.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 2.03.2011, 21:51

forumda gerekli her turlu bilgiyi alabilirsiniz
takildiginiz yerler olursa butun yetkili arkadaslar olarak burdayiz elimizden geleni yapariz..
kolay gelsin.

s.a iyi aksamlar sizin iyi niyetinize sıgnarak buradan talabim olacak. uzun zamandır dj yazısı istek bölumune bakan arkadasımız yok.cok sayıdada istek birikmis durumda. beratcan kardesimiz hareketli yazı için ZARA D3 MARKER adli programı yollamıs ama kullanmasını bilmiyorum. eger siz biliyorsanız bana en azından dj ismi yazabilecek sekilde göstermeniz mumkun mu. yada benim kullanabilecegim baska bir program yollayabilirmisniz eger ogrenirsem oradaki isteklerede cevap verebilirim. yada baan DJ ATİLLA DJ GİZEM DJ SEDA DJ SINEM cesitli tonlarada yazabilirmisniz. :) :) :)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 2.03.2011, 21:58

XARA 3D RESİMLİ ANLATIM

daha once yazmissiniz ve cevap verildi..