Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "buyuksef"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 14.08.2007, 01:58

Flatcast Radyo Yayını Yardım.

Değerli arkadaşlar
Sizlere soracağım bu soru belki forumda vardır ama inanınki o yazılı olanları yaptım yine problemi çözemedim.Bu nedenden dolayı özür dilerim. Tekrar sormak zorunda kaldım belki admin arkadaşlar bana kızacak ama ben anlayıp yapamadım o nedenle tekrar sormam gerekti.
Sorum şöyle olacak flatcast üzerinden üye oldum radyo ayarlarını yaptım radyo beta olandan değil yani 4.16 değil 4.15 site üzerindeki ses 64 olankısmı işaretli kullandığım internet tipi sınırlı 4 GB ve ben kendim djlik yaptığım zaman kimse bağlanamıyor. Başkası Djlik yaptığı zaman ben radyoya bağlanıp dinleyebiliyom.
Modemim ZYXEL Telekomun modemi tek portlu olanından modem üzerinden 40123 portu açtım bilgisayar üzerinden UDP 40123 açtım güvenlik duvarından açtım ama bir türlü benim yaptığım yayın modemden öte geçmedi.Ben Djlik yaparken bazı mesajlarda anlatılan +! olacak denen yer bende hep - gözüküyor.
Belki ufak bir hata yapıyorumdur ben bu nedenle tecrübesi olan arkadaşlardan bu konuda yardımlarını bekliyorum.
:wallb: :wallb: :wallb: :wallb: :wallb: :wallb:

2

Tuesday, 14.08.2007, 08:54

Modemden 40123 flatcast portunu açtıysan mapping + olması gerekli. Oradaki bilgilere bence iyi göz at.

Sabit ip verdin mi pc ne?

Portları bu verdiğin sabit ip ye yönlendirdin mi ?

4GB sınırlı olmasında bir sakınca yok. Tabi kaç kişi kullandığınıza bağlı.Sadece sen kulanıyorsan fazlasıylabile yeter ;)

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 14.08.2007, 12:42

arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye,bizimulkufm adında bi radyom var.ben yayında iken kimse giremiyor,başka arkadaşlarım yayını aldıgı zamansa isteyen rahatlıkla girebiliyo radyomuza,sebeb ne olabilir :wallb: arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye,bizimulkufm adında bi radyom var.ben yayında iken kimse giremiyor,başka arkadaşlarım yayını aldıgı zamansa isteyen rahatlıkla girebiliyo radyomuza,sebeb ne olabilir

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 14.08.2007, 12:53

kafalarinizi duvara vurun, belki sorun kendiligine cözülür! :D

yada bu-> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297 basligi okuyun ve uygulayin!