Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "killerdevil"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 9.03.2011, 12:44

Mixere sarki atinca internet tarayicisi kapaniyor.

Flatcast i açtığımda dj mixere şarkıyı koyduğumda internet tarayıcısı donuyor ne yapmalıyım lütfen yardım!!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (9.03.2011, 12:54)

2

Wednesday, 9.03.2011, 12:56

başka tarayıcıyla deneyin
yine aynı donmamı olcak.. donma oldugunda kalvyenizdeki Caps lock veya NumLock tuşarıan basın klavyedeki ışıklar çalışıyorsa, donmanızın sebebi kullandığınız tarayıcı ile alakalıdır yeniden yükleme sorunu çözebilir
şayet kalvydeki dediğim tuşlara bastığınızda klavyenizin çalıştığına dair bir ışık yanmıyorsa ozaman işletim sisteminizden kaynaklanan sorundur

bu bazan trojen,virüs vs vs gibi sebeplerden dolayıda olabilir

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (9.03.2011, 13:05)

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 9.03.2011, 13:04

evet google crohme de aynı mozilla da aynı internet explorerde aynı mixer e sarkıyı atıyorum ve tarayıcı donuyor kndini kapatıyor işitim sistemim w7 bu sorun yoktu dün olduyarımcı olursanızsevinirim

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 9.03.2011, 13:06

bütün tarayıcılarda aynı

5

Wednesday, 9.03.2011, 13:08

yukarıdaki anlattıklarıma bakın olmazsa Flatcast Active-x yeniden yüklemeyi deneyin

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 9.03.2011, 13:12

ısıklar yanıyor flatcast active yi de tekrar yükledim ama olmadı tarayıcı ile olsa bugun google chorome kurdum onda da aynı mixer e sarkıyı atına oda kendini kapatıyor windows bisorunla karsılstı diyor kapanıyor

7

Wednesday, 9.03.2011, 13:24

windows bisorunla karsılstı diyor kapanıyor

windows sorunlar karşılaştı yazıs geldiğinde o hatanın bi kodu vardır
onu buraya yazabilirseniz (yada ekran alıntısını )daha kolay yardımcı olurum.. çünkü o türde hataların birçok sebebi vardır
oda ancak hata kodunu görerek çözülebilir

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 9.03.2011, 15:22

mixer e sarkıyı atıyorum ve tarayıcı donuyor kndini kapatıyor işitim sistemim w7 bu sorun yoktu dün

daha düne kadar bir sorunun yoktuysa, sistemi (windows) 1-2 gün geriye al..

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 9.03.2011, 18:28

windows u geri yükleme yapamıyorum sorun orda bi problem wardı windows ta onu ayarlayınca geri yükleyemiyor şimdi
hata bu

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (9.03.2011, 19:35)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 9.03.2011, 19:40

burda bu linke bakin

flatcast hata raporu veriyor

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 10.03.2011, 00:39

Flatcast f5.2 veya f5.3 ile bir yayin acin, ordada ayni hatayi alacakmisiniz?!

12

Thursday, 10.03.2011, 12:41

Explorer le mi yayın almayi deniyorsun ? eger öyle ise

Internet Explorer'ı "Eklenti Yok" modunda çalıştırıp düzgün çalışıp çalışmadığını denetleyin.

Bir eklenti bozulursa veya Internet Explorer ile çakışmaya neden olursa bir hata oluşabilir. Bunu doğrulamak için IE'yi eklenti yok modunda çalıştırın.

. Başlat Menüsü > Programlar > Donatılar > Sistem Araçları'na gidin.

2. Internet Explorer (Eklenti Yok) öğesini tıklatın. Internet Explorer hiçbir eklenti, araç çubuğu veya ek bileşen olmadan açılır.

3. Internet Explorer'ı sınayarak düzgün çalıştığını doğrulayın.

Hiçbir hata oluşmazsa, sorun genellikle Internet Explorer ile birlikte yüklenen eklentilerden biri nedeniyle oluşmaktadır. Bu durumda
Gerekirse flatcast'i kaldırıp tekrar yükleyin

Eklentileri Yönet aracını kullanarak, soruna hangi eklentinin neden olduğunu belirleyin.

4. Internet Explorer'ı açın.

5. Araçlar'ı ve ardından Eklentileri Yönet'i tıklatın.

6. Göster açılır menüsünde, bilgisayarda yüklü olan tüm eklentileri görüntülemek üzere Tüm eklentiler seçeneğini belirleyin.

7. Bu listedeki her bir öğe için, eklentiyi seçip Bilgi penceresinde Devre Dışı Bırak'ı tıklatın.

8. Bu listedeki tüm öğeleri devre dışı bıraktığınızda Tamam'ı tıklatın.

9. Internet Explorer'ı kapatın ve sonra yeniden başlatın.

10. Sorunlarla bir daha karşılaşmazsanız, 4. ile 6. adımlar arasını yineleyin.

11. Tek bir eklenti için Etkinleştir'i tıklatın.

12. Hatalara neden olan eklentiyi belirleyinceye kadar 9. ile 11. adımlar arasını yineleyin.

Ayrıca, çevrimiçi virüs taraması çalıştırın. Aşağıdaki bağlantıya gidip bilgisayarınızı etkilenmelere karşı tarayın ve bunları temizleyin.

http://safety.live.com

Internet Explorer'ın kararsız hale gelmesine, kilitlenmesine veya yanıt vermemeye başlamasına neden olabilecek tarayıcı eklentilerini otomatik olarak tanılamak ve belirlemek için de bu Düzelt çözümünü kullanın. Araçlar, araç çubukları, yardımcılar ve oyuncaklar tarayıcı eklentisi olabilir.

Umarim yardımcı olur..

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ßy-_Rmx" (10.03.2011, 13:22)

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 10.03.2011, 14:31

önemli bir soru daha!
her parcadami mixer sorun yapiyor, yoksa bazi sarkilardami?
gördügüm kadariyla yayinin 128kbit , 64kbit düsrsen daha saglikli olur ve yukarda yazdiklari gibi güncel producer kullan, F5 ilerde zaten kalkacak ;)

14

Thursday, 17.03.2011, 09:19

PARCALRİ DOSYA HALİNMDE ATİYORSANİZ İÇLERİNDEN BİR PARCADA SORUN VARSA YAPAR BİRDE MİKSERE TEK TEK PARÇA ATINIZ HATA HANGİ PARCADAYSA ÇİKAR