Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Masum Masum" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Masum Masum"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 10.03.2011, 00:49

Profesyonel DJ Programı - SAM Party DJ 4.0.5

Boyut : 17.6 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Spacial Audio Solutions

Açıklama : SAM Party DJ en az veri ile çift oynatıcılı profesyonel DJ uygulamasıdır.

Sistem bir şarkı bitmeden diğerine yumuşak geçiş imkanı verir. Bunlara ek olarak şarkıya VoiceFX ve SoundFX modüllerini uygulayabilir, kendi sesinizi veya herhangi bir konuşma ekleyebilirsiniz. 50.000 şarkılık playlist oluşturmaya olanak tanır. Playlistlerde ve istenirde şarkılarda dahi kataloglama yapar ve programın kolay ve hızlı kullanılmasını sağlamak için sürükle bırak yöntemi etkindir.

Kullanım alanları:
* Professional DJ’ler
* Kulüpler
* Barlar
* Restaurantlar
* Jimnastik & sağlık kulüpleri veya ev içinde dahi kullanılabilir.

DOWNLOAD

2

Thursday, 10.03.2011, 02:16

Sam Dj yi zamanında cok kullanmıştım çalıştıgım yerde ayrıca cokda kullanışlı bi program tavsiye ederim. :thumbup:

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 12.03.2011, 09:33

Çok teşekkürler Masum modum yine harika bilgilendiren bir paylaşım,ellerinize sağlık ^^

• "Ayazz 67" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 18.03.2011, 13:50

guzel bir paylasim bende kullanmistim ama sessiz bir ortam gerek radyo icin kullanilirsa guzel efekleri var harika bir paylasim olmus yuregine saglik masun mosum tskler : :1alkis:

• "çağrıbey" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 10.12.2011, 10:09

paylaşım

harika bi proğram ama flatcast radyolarında kullanılıyormu bu acaba.yani blogcu.com uzantılı gibi radyolarda

• "Masum Masum" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Masum Masum"

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 10.12.2011, 18:45

çağrıbey , flatcast dj mixeri devre disi birakip winamp yayini gibi bu dj mixeri kullanabilirsiniz
site uzantisi ile alakasi yoktur..