Giriş yapmadınız.

eparmaksiz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

21

Saturday, 16.04.2011, 17:33

Bilgi için Teşekür................

Ben Bizzat Rasladım :gelgel:
Ben gülmeye başlayınca adam çıktı radyodan ne yetkiliymiş ama :D

[~FurkaN~]

Stajyer

• "[~FurkaN~]" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 16.04.2011, 18:16

Bilgilendirme için Teşekkürler.

By Siyah

Stajyer

• "By Siyah" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Thursday, 21.04.2011, 19:11

Falla Gülünç bir durum :d yetkili felan yok falla 7 senedir bu Alemdeyim daha görmedim bir Hubi yi tanirim :d
Flatcast kendi forumunun Admini var bu dogru .siz yinede sifrenizi kimseye vermeyin bence

serce32

Stajyer

• "serce32" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 26.04.2011, 00:24

tsk bilgi icin

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Tuesday, 26.04.2011, 02:40

bilgi paylasımınız için tesekkürler arkadaslar

neset57

Stajyer

• "neset57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Friday, 18.05.2012, 08:16

Radyo yayin esnasinda Dj ye saldiri

Degerli arkadaslar dj yayinda iken chet kısmından karmaşık kotlar yollanmış ve bu kotlar kullanıcı panelini kitlemiş böyle bir saldırıda bu durumun olması normal mi..

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Friday, 18.05.2012, 09:38

Flood tarzi bir saldiri oldugunu düsünüyorum. Yani kisa zamanda bir cok (bazen anlamsiz) gönderiler yapilir, o anda kisa bir süre (kilitlendi diye tabir ettiginiz) 'donma' gibi bir durumla karsilasabilirsiniz.
Bir müddet sonra kendiliginden düzelecektir.
Önlemi safe chat modunda yayin yapip misafirlere ve tanimadiginiz kimselerin nicklerini chat'e acmamak olabilir.

neset57

Stajyer

• "neset57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Saturday, 19.05.2012, 09:44

Flatcast dj yayindayken.

Bir önceki konudaki sorunumuzu, acıkladığınız için tesekkur ederim.

Sizden bir ricam daha dj yayinda iken veya radyo sid adres sahibi tarafından günlük chet konusmalarini inceleme imkanımız var mı..? Bu konuda cok önemli cünki illegal kişilerin radyoyu ziyaret edip bilhassa bayan dj lere küfürlü hakaretler dildiği şikayeti var. Bu konu hk bilgi verebilirmisiniz..

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Saturday, 19.05.2012, 12:46

neset57, evet radyodaki yazilar hem dj hemde dinleyiciler kayida alabilirler,
yalniz;
1- radyoda olmayan bir kisi sonradan gelip neler yazilmis bakamaz (baskasi kayida alip kendisine yollarsa gorebilir)
2- baskalarinin ozelde yazdiklari yine kimse tarafindann gorulmez, sadece chatta gorulen yazilar kayida gece (ve kayida alan kisi ozelden konusursa onlar gorunur)

kayita baslamak icin, kayit buttonu varsa temada secebilirsiniz, yada chat alanina sag tiklayin acilan seceneklerden Chat >> Enable Html Chat Log secin (eger ilk defa kayida aliyorsaniz acilan penceredeki surenin dolmasini bekleyin ve Ja diye verilen secenegi isaretleyin)

neset57

Stajyer

• "neset57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Sunday, 20.05.2012, 07:38

Teşekkür

Moderatör Meral ve Masum Arkadaşlarıma verdikleri bilgiler için çok teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.

31

Monday, 21.05.2012, 21:26

neset57, evet radyodaki yazilar hem dj hemde dinleyiciler kayida alabilirler,
yalniz;
1- radyoda olmayan bir kisi sonradan gelip neler yazilmis bakamaz]baskasi kayida alip kendisine yollarsa gorebilir[/i])
[b]2- baskalarinin ozelde yazdiklari yine kimse tarafindann gorulmez, sadece chatta gorulen yazilar kayida gece
(ve kayida alan kisi ozelden konusursa onlar gorunur)

kayita baslamak icin, kayit buttonu varsa temada secebilirsiniz, yada chat alanina sag tiklayin acilan seceneklerden Chat >> Enable Html Chat Log secin (eger ilk defa kayida aliyorsaniz acilan penceredeki surenin dolmasini bekleyin ve Ja diye verilen secenegi isaretleyin

öncelikle yapmıs oldun paylasıma tesekür etmek isderim
neset radyosuna sanırsam floot yoladılar pc sınde donma meydana geldıgı icin sardiri sandı
bazen insanlar merekli floot atark dj yayındayken denemeye neset kotların elındeyken msn elındeyken radyonu kimse almaz
korkma deyerlı arkadaslar gereken paylasımı yapmis sana kendilerine cok tesekür ediyorum kendi adıma
burda tekrar sunu yine hatırlatmak isdiyorum radyo ziyaretcileri yada radyo sorumluları formda takip ettim kadariyla özellerin nasil okunuyor yok sonradan geliyor sayfayi okuyor

мαѕυм. paylasdıgı gibi dj ler yada misafirler kopi cekerde msn arciligya yaluya bilirler . radyona gelen zıyaretcide bak sayfani okudm dıye bilir
saygilar formda bulunan deyerlı yardım meleklerine cokcok tsk ederim cok sey sizlere borcluyuz allaturka formuna tesekur ederim :thumbsup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "мαѕυм" (21.05.2012, 21:30)

• "merkan063" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Tuesday, 12.06.2012, 23:54

evet malesef gelıyorlar ama kanmıyoruz

CHAT

Stajyer

• "CHAT" bir erkek

• Özel mesaj gönder

33

Wednesday, 13.06.2012, 02:40

Bize de gelmislerdi flatcastta yetkiliyiz diye, tabiki bende duymustum flatcast yetkilileri türkce bilmedigini(allaaturkaa sayesinde) inanmadim tabiki hemen cizdim :)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Wednesday, 13.06.2012, 11:50

flatcast yetkilileri türkce bilmedigini(allaaturkaa sayesinde)

Türkce bilen Flatcast Moderatörü sadece Allaturkaa'dadir.
Bizden biride yetkiliyim diye hic bir radyoda ahkam kesmez zaten ;-)