Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Ha®uN"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 16.03.2011, 00:06

Sahte Flatcast Yetkilileri !

Flatcast ve Allaturkaa Kullanıcılarının dikkatine,

Bize ulaşan bazi bilgilere göre radyolarda kendini Flatcast yetkilisi olarak tanıtan şahısların olduğu söylenmektedir!
Bunların kesinlikle ne Flatcast nede Allaturkaa ile ilgileri vardir. Hiç bir Flatcast yetkilisi şimdiye kadar bir radyoya girip kendini tanıtmamiştir.
Eğer bu durum ile karşilasacak olursanız kesinlikle inanmayınız!

Önemle duyrulur!

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 16.03.2011, 00:10

flatcast admını ve modları turkce bılmezki (1 mod harıc)

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 16.03.2011, 12:30

flatcast admını ve modları turkce bılmezki (1 mod harıc)

Flatcast'i yada AllaTurkaa'yi tanimayanlar kanabiliyor iste Onur. Yetkili oldugunu söyleyip, ayarlarda yanlislik var diyip, düzeltilmesi isteniliyormus.
Kesinlikle kimse kanip hele $ifre vesaire asla vermesin! Radyomuda sonra Flatcast kapatti demesin!

Flatcast yetkilileri türk kullanicilari AllaTurkaa disinda baska bir Türk sitesine yönlendirmez:
Flatcast - AllaTurkaa

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 16.03.2011, 12:53

Duyuru için teşekkürler..Şimdi söyle birşey var arkadaşlar bu duyuru yapılmış ama sizin böyle birseyi söyleyip emin olduğunuzu nereden bilecez? flatcast yetkilelilerinin ne yaptını nerelere girdigini kim takip ediyoki :)

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 16.03.2011, 13:17

flatcast yetkilelilerinin ne yaptını nerelere girdigini kim takip ediyoki

AllaTurkaa'nin Flatcast'i takip ettigi her halinden belli degil mi? :1gözkirp:
Flatcast yetkilileri Adminimizi tüm degisiklikler ve yeniliklerden haberdar etmektedir. Tüm bilgileri burda bulabilirsiniz.

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 16.03.2011, 13:30

flatcast yetkilelilerinin ne yaptını nerelere girdigini kim takip ediyoki

AllaTurkaa'nin Flatcast'i takip ettigi her halinden belli degil mi? :1gözkirp:
Flatcast yetkilileri Adminimizi tüm degisiklikler ve yeniliklerden haberdar etmektedir. Tüm bilgileri burda bulabilirsiniz.

Değişiklik ve yeniliklerden haberdar edebilir ama oraya giriyoruz buraya girmiyoruz demez herhalde flatcast sitesinde bu duyuruyu ispatlayacak resmi bi duruyu yapıldımı acaba ?:)

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 16.03.2011, 15:20

Değişiklik ve yeniliklerden haberdar edebilir ama oraya giriyoruz buraya girmiyoruz demez herhalde flatcast sitesinde bu duyuruyu ispatlayacak resmi bi duruyu yapıldımı acaba ?:)

Resmi duyuru dedigin nedir? Bu resmi duyuru degilmi? Burasi Flatcastin resmi türkce yardim sitesi degilmi?
Sana söyle söyleyeim Flatcasin tek türk yetkilisi buranin Adminidir. O yüzden bu aciklama gayet resmii!

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 16.03.2011, 17:13

bilgilendirdiginiz icin tesekkurler

9

Wednesday, 16.03.2011, 17:18

bilgi için tskler harun radyolarda böyle şeyler çok oluyor...

10

Wednesday, 16.03.2011, 20:34

bilgilendirme için teşekkürler

bi ara yayındayken bana da gelmişlerdi teftiş yapıyoruz diye :):)

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 16.03.2011, 21:20

Bende bir radyoda böyle bir şey duymuştum gülmüştüm ama ciddiyetinin bu boyutta olduğunun farkında değildim.
Yinede ordaki arkadaşlara yok öyle birşey şaka yapmış biri sizlere demiştim.
Harun ve TheCurse bilgilendirmeye çok teşekkürler
:thumbup:

yarennisa

Profesyonel

• "yarennisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 16.03.2011, 21:36

epey oldu ben yayındayken gast geldi benden şarkı istedi (müslüm gürses) ten bende calmadıgımı söyledim bana flatcast admini oldugunu söyledi ve radyonu kapatırım dedi bende güldüm buyur kapatabilirsin dedim :)) bilgilendirme için tşkkr

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 16.03.2011, 21:42

Resmi duyuru dedigin nedir? Bu resmi duyuru degilmi? Burasi Flatcastin resmi türkce yardim sitesi degilmi?
Sana söyle söyleyeim Flatcasin tek türk yetkilisi buranin Adminidir. O yüzden bu aciklama gayet resmii!

Bunun aksini söylediğim yok adminim benim söylemek istedigim yani yetkililerde radyolara giriyor :) radyo ismi vermeye gerek yok özeliniz acik olsa verecektim

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 16.03.2011, 22:22

Bunun aksini söylediğim yok adminim benim söylemek istedigim yani yetkililerde radyolara giriyor :) radyo ismi vermeye gerek yok özeliniz acik olsa verecektim

Simdi Allaturka, Rulet ve Flatcast yetkililerini karistirmamak lazim. Flatcast kendine özgün bir sitedir Rulet ise Allaturkaaya ait bir sistemdir. Buranin modlari yada yetkilileri radyolara tabiiki giriyor olabilirler yanliz bunlarin Flatcast ile alakalari yoktur. Onlar sadece Allaturkaanin ve Ruletin yetkilileridir. Ama buranin admini ( Bu arada ben admin degilim :) ) Yani Allaturkaa arkadasimiz Flatcastta tek Türk yetkilidir ve kendisi zaten radyolara kesinlikle girmedigi icin (en azindan yetkili kimligi ile) Bu söylentiler söz konusu degildir. Demek istedigimiz buydu.

T U R U N C U

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 17.03.2011, 02:45

Simdi Allaturka, Rulet ve Flatcast yetkililerini karistirmamak lazim. Flatcast kendine özgün bir sitedir Rulet ise Allaturkaaya ait bir sistemdir. Buranin modlari yada yetkilileri radyolara tabiiki giriyor olabilirler yanliz bunlarin Flatcast ile alakalari yoktur. Onlar sadece Allaturkaanin ve Ruletin yetkilileridir. Ama buranin admini ( Bu arada ben admin degilim ) Yani Allaturkaa arkadasimiz Flatcastta tek Türk yetkilidir ve kendisi zaten radyolara kesinlikle girmedigi icin (en azindan yetkili kimligi ile) Bu söylentiler söz konusu degildir. Demek istedigimiz buydu.

Bu yazdıklarınızı biliyorum tabiki 5 senedir bu işin içindeyiz benim yetkiliden kastım sizler değilsiniz yani tek türk yetkili dediginiz kisi degil yani yabancı biri :)
He yanlış anlaşılmasın ben gerçek yetkililer girip kendilerini tanıtıp bu duyuruda belirtilen şeyleri yapıyor demiyorum sadece girmiyor denmis duyuruda buda yanlı bi ifade olmus girildigini biliyorum cünkü isim vermeyelim simdi:)

16

Thursday, 17.03.2011, 09:29

Simdi Allaturka, Rulet ve Flatcast yetkililerini karistirmamak lazim. Flatcast kendine özgün bir sitedir Rulet ise Allaturkaaya ait bir sistemdir. Buranin modlari yada yetkilileri radyolara tabiiki giriyor olabilirler yanliz bunlarin Flatcast ile alakalari yoktur. Onlar sadece Allaturkaanin ve Ruletin yetkilileridir. Ama buranin admini ( Bu arada ben admin degilim ) Yani Allaturkaa arkadasimiz Flatcastta tek Türk yetkilidir ve kendisi zaten radyolara kesinlikle girmedigi icin (en azindan yetkili kimligi ile) Bu söylentiler söz konusu degildir. Demek istedigimiz buydu.

Bu yazdıklarınızı biliyorum tabiki 5 senedir bu işin içindeyiz benim yetkiliden kastım sizler değilsiniz yani tek türk yetkili dediginiz kisi degil yani yabancı biri :)
He yanlış anlaşılmasın ben gerçek yetkililer girip kendilerini tanıtıp bu duyuruda belirtilen şeyleri yapıyor demiyorum sadece girmiyor denmis duyuruda buda yanlı bi ifade olmus girildigini biliyorum cünkü isim vermeyelim simdi:)

ARKADAŞIM ZATEN MODLARIMIZ KONUYA AÇIKLIK GETİRDİ DİYOLARKİ FLATCAST YETKİLİLERİ TÜRKÇE BİLKMİYOR SADECE TÜRK YETKİLİSİ ALLATURKAA ARKADSIMIZ ODA RADYOLARA GİRMİYO BAŞKALARI GİRİP ORTALIĞI KARIŞTIRIYO İSİM VERMEYELİM DİYORSUN VARSA ÖYLE BİŞEY SÖYLE KİM OLDUĞUNU HEPİMİZ BİLELİM

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 17.03.2011, 20:57

He yanlış anlaşılmasın ben gerçek yetkililer girip kendilerini tanıtıp bu duyuruda belirtilen şeyleri yapıyor demiyorum sadece girmiyor denmis duyuruda buda yanlı bi ifade olmus girildigini biliyorum cünkü isim vermeyelim simdi

@turuncu
flatcast yetkilisinin girdigini nerden biliyorsun bu baslıktakı anlatım da bunun ıcın gırıp bırılerının ben yetklıyım(yabancı dil yada turkce konunsarak) dıyorlar o gırerın yetklı olduguna daır elınde bi kesin bilgi var mi

ayrica flatcast yetkililerinin yada modlarin isimlerini biliyormusun ?

18

Friday, 18.03.2011, 09:15

paylasim ve bilgiler icin cok tskler harun :thumbup:

• "Ayazz 67" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 18.03.2011, 15:03

tsklerr bilgileriniz icin

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 6.04.2011, 16:03

Evet benim radyoyada gelmişti kayle almadım ben