Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

forhan

Acemi

• Konuyu başlatan "forhan"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 30.03.2011, 17:14

Yayin Alinca Giremiyorlar.

Merhaba, Arkadaşlar Radyomda Yayin Alinca Hiç Kimse Giremiyor Portlarda Açik Sitedeki Bütük portlari açdim gene yok portacma.net ten de portlari modeme göre açdim gene yok ama öteki dj arkadaşlar yayin alabiliyor bunun bir çözümü varmi yardim edin llütfen.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 30.03.2011, 17:17

radyoya gelemeyenler nasil bir hata mesaji aliyor, ne engel oluyor ?
bu konuda bilgi verirseniz asil sebep tam olarak anlasilabilir.

sorun sadece port olmayabilir, sitenizde yanlis sid numarasi varsada radyoya ulasilamayabilir, o yuzden girmek isteyenlerin aldigi hata mesajini buraya yazarsaniz yada resim eklerseniz yardimci olabiliriz..

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 30.03.2011, 22:25

portlari modeme göre açdim gene yok ama öteki dj arkadaşlar yayin alabiliyor bunun bir çözümü varmi yardim edin llütfen.

Port acmadan önce, bilgisayarinizin IP'sini sabitlemeniz gerekir (internet ip'si ile alakali degil). Nasil yapildigi burada: Video Dersleri - IP sabitleme

Arkadaslarinizda bir sorun olmuyorsa yayin, sadece sizde sorun oluyorsa, port acmada bir eksik veya yanlislik yapmis olabilirsiniz. Herhangi bir radyoya girip, radyonun bulundugu ekranda sag tiklarsaniz mouse ile, Mapping Info görebilirsiniz. Bakin bakalim, böyle bir görüntünüz var mi.

Diger Moderatör arkadasimizinda dedigi gibi, biraz daha fazla ayrinti gerekli, sorunu cözebilmek icin....