Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Masum Masum" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Masum Masum"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 31.03.2011, 15:10

Anne, Oğlunu Sırtından Bıçakladı

Ablasıyla kavga eden 14 yaşındaki çocuk, öfkeli annesinin kurbanı oldu.

İstanbul Kartal'da evlerinde ablasıyla kavga eden 14 yaşındaki E.B., öfkeli annesi tarafından sırtından bıçaklandı. Gözaltına alınan 4 çocuk annesi N.B. karakolda sinir krizi geçirip, "Ona bir şey olursa ben yaşayamam" diye ağladı. Yoğun bakımda tedavisi süren çocuğun sağlık durumun ağır olduğu öğrenildi.

Kartal Yukarı Mahalle Denyeli Sokak'ta akşam saatlerinde meydana gelen olayda, 4 çocuk annesi N.B., evde ablası ile kavga eden 14 yaşındaki oğlu E.B.'yi sırtından bıçakladı. Komşuların yardımı ile Kartal Yavuz Selim Hastanesi'ne kaldırılan E.B. hemen ameliyata alındı. Yoğun bakım servisinde tedavisi süren küçük çocuğun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Gözaltına alınan anne N.B., karakolda ifade verirken sinir krizi geçirdi. Oğlunu çok sevdiğini söyleyen anne, "Evde ablasıyla kavga ediyordu. Bir anlık öfkenin kurbanı oldum. Ona bir şey olursa ben yaşayamam" diye ağladı.

Adliyeye sevk edilen anne N.B., savcılıktaki sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Daglar

Bilge

• "Daglar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 31.03.2011, 15:13

Emeginize saglık paylasım için tskler bunlarin artik gözleri dönmüş ALLAH ilah etsin

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 1.04.2011, 00:00

Acaba üvey annemi diyesim geldi yoksa bir anne zor ama kimbilir ne sıkıntılar çekiyordur.Psikolojisi ne haldedir yoksa çok zor bir annenin evladına kıyabilmesi :S Teşekkürler...

4

Friday, 1.04.2011, 00:12

hangi psikoloji yaptırırki bunu düşündürücü gercekten...
ne hale geldi insanlık çok üzücü :(