Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "murderdolls"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 21.08.2007, 23:24

invalid login l"ütfen yardım edin."

merhabalar ben flatcast e kullanıcı adim ile giris yapıyorum.daha sonra "Broadcaster's area" a tıklayıp "start stream" tıklıyorum fakat bembeyaz bir ekranda "invalid login" yazıyor daha sonra da flatcast login penceresi açılıyor.

ne yapmalıyım lütfen yardım ? :):) ilginiz için simdiden teşekkürler.

2

Tuesday, 21.08.2007, 23:27

mail adresinden aktive et radyonu.

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 21.08.2007, 23:30

eger e-mail adresininden radyoyu aktive ettiysen ve bir süreliginede olsa
4.16 sürümünü kullandiysan sifrende türkce karekterler vardir, bunlari degistir! ;)

• Konuyu başlatan "murderdolls"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 21.08.2007, 23:31

teşekkürler.hic yeni sürümü kullanmadım.esrarengiz bir şekilde düzeldi.asıl korktugum şey hacklendim diyeydi sanırım böyle bir sorun yok ? :):)

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 21.08.2007, 23:33

bu ne hiz yahu ben geride mi kaldim şimdi yani ;)

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 22.08.2007, 07:03

murderdolls, adminlik sifreni kimseye vermezsen ve belirli araliklarla degisirsen almaz kimse radyonu (hem napsin senin radyonu:)) bide baska dj'ler dj sifresi ile giriyo bu sifrenide farkli yapmayi ihmal etmedin umarim, nasil yapildigini "arama"yi kullanarak bulabilirsin, ama yok ben zaten coktan biliyom bu gibi seyleri dersen bilmeyenlerin bilgisine sunmus olayim dime :)
( bu kiz ne cok maydonoz demeyin diye)
neyse hadi olduysa radyon yine .. iyi yayinlar ...