Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sihirbaz123"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 11.04.2011, 01:22

Radyodan banlandim - ne yapabilirim?

Radyo Sahibi edit Sahibi edit Saygisizlik Yapiyor Banladi Beni Nedir Bu Ya Cezasiz Kalmamali Sanirim Kolay Radyo Açiliyor Ama Insanlarla Dalga Geçilmez Biri Haddini Bildirmesi Gerek Allaturka Sizin Bi Yaptiriminiz Varmi Yoksa Forum Sitesimi Anlamiyorum fazla yardımcı olursanız sevinirim...

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (11.04.2011, 09:41)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 11.04.2011, 09:40

@sihirbaz

Öncelikle ilk defa bir flatcast radyosuna girdiginizi belirtelim, sildigim diger mesajinizda yazmistiniz.
Sonra lütfen sahis ve radyo isimleri vermeyelim, cünkü cevap hakki dogacaktir. Sözlerinizin dogrulugundan süphe duydugumuzdan degil de, gerceklerin daima iki taraftan dinlemek gerektiginden.

Banlandiginiz radyoya tekrar girmek istiyorsaniz, radyo sahibi ile baglanti kurmaya calisin. Mesela email adresi belirtilmisse sitede, oradan ulasabilirsiniz. Eger bir yanlis anlasilma varsa, nickinizi tekrar acacaktir.
Eger acmamakta israrli ise, kendinize baska bir radyo bulabilirsiniz ->Flatcast - Türk Radyolari
Sol alt kisimda arama yeri göreceksiniz, oraya il veya herhangi kelimelerle arama yapabilirsiniz, mesela Kastamonu, Rize, Gurbetci, Seviyeli v.s.

Ne Flatcast, nede AllaTurkaa radyo sahiplerine kural ihlalleri olmadigi süre karisamiyor. Radyosuna herkes istedigi kisilere serbest kilabilir, istemedigini almayabilir. Ev sahibi kimi misafir edecegine kendi karar verir. Eger size iyi davranilmadiysa, oraya gitmekte zaten fayda göremiyorum.