Giriş yapmadınız.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Thursday, 18.08.2011, 16:35

ben biraz :pembegozluk: ile bakiyorum sanirim, bence insanlik hala yasiyor
oldu yiyip kenara gecmek yerine hala yasayan yanimizi gorup yeniden ayaga kalkmamiz gerek sadece
ve yureginde Allah korkusunu, sevgisini barindiran insanin insanligi asla olmez...

tesekkurler ece..

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "TurkEce/GnL"

• Özel mesaj gönder

22

Thursday, 18.08.2011, 22:12

Öncelikle güzel yorumların hepsine çok teşekkürler ^^ Her biri ayrı güzel,ellerinize sağlık...
Nisa senin bu komşunun olayı varya Allah'ıma bizim burda olsa bende denk gelsem herhalde o bayan bir daha öyle bir harekete teşebbüs dahi etmez.Herkese saygılıyımdırda hani saygısızca hele ekmek parası derdinde olan insana saldırana saygı maygı tanımam ben.Ramazana saygı evet maalesef yok.Oruç tutup tutmamak ayrı konu saygı ayrı konu.Bizimde daha ramazanın ilk günlerinde maşallah bayı bayanı havuzdaydı.Geçen gün çocukları bahane edip bir bağırdımki balkondan yeter ya dedim ne ramazana saygınız var ne insana burası eğlence yeri değilki neticede site hastası,oruçlusu sizin gürültünüzü çekmek zorundamı bizim evimiz otelemi gidelim siz rahatça güneşlenin müzik dinleyin eğlenin diye. :kizsinirli: O günden beri kimse gelmiyor havuza çocuklar harici müzikte açılmıyor.Kusura bakmasınlar saygısızlığa daha büyük saygısızlıkla hemde yüzüne vurarak yanıt veririm :kizgulme:
Bu tarz kişiler neydim ne oldum diyen,özünü unutmuş,sonradan görmüş,özenti başka birşey değil kendini bilen biliyor kardeşim ne kültürünü,ne özünü,ne dinini nede insanlığını unutmuyor...

23

Friday, 19.08.2011, 00:08

emeginize saglik tskler......

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "TurkEce/GnL"

• Özel mesaj gönder

24

Friday, 19.08.2011, 03:03

Okuduğunuz için teşekkürler benden ^^