Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 15.04.2011, 01:00

Azbuz.com'dan radyo için üyelik almak

Azbuz.com dan bedava site alabilir ve indekslerinizi istedğinizkadar ekleme yapabilirsiniz

>>>> Önce burdan üye olmakla başlayalım

resimleri sırayla takip ediniz

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (15.04.2011, 01:16)

2

Friday, 15.04.2011, 02:18

ellerine saglik beratcan güzel bi paylasi tskler sonradan incelerim güzel bi site ariyorum zaten

3

Friday, 15.04.2011, 02:57

cok basarılı bi anlatım yapmıssın beratcan abi emeğine saglık bi cok arkadasımızın işine yarayacaktır... :1alkis:

4

Friday, 15.04.2011, 07:59

çok tskler beratcan ..
ama bi çaresi olmalı her kurdugumuz sitede bi sorun çıkıyor..

5

Friday, 15.04.2011, 11:35

her kurdugumuz sitede bi sorun çıkıyor..

sonuçta bedava siteler oldukları için bu desteği verip vermemkte kendi insiyatiflerinde bunda yapcak bişey yok

yanlız azbuz.com sitesi yıllardır bu desteğini sürdürüyor eskiden biliyorum şuan hala devam etmekde bu desteği
umarım buda kapatmaz

6

Friday, 15.04.2011, 11:37

oda kapatırsa çok kötü olur site degiştirip durmaktan yorulduk artık :(( umarım hizmet devam eder..tskler..

7

Friday, 15.04.2011, 11:39

Emeğinize Sağlık Paylaşım için çok teşekkür