Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "suat doktor"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 17.04.2011, 10:49

Yayin yapamiyorum

ben flatcast a üye oldum. blogcu'dan blog'da actım IFrame kodunu da yapistırdm siteme ama yayın yapamıyorum.

Lütfenn Yardım Edin :(

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (17.04.2011, 14:06)

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 17.04.2011, 12:11

Bir yanlıslık vardır kesın iframe kodunu eklemek yetmiyor sadece sitenizin adresini radyo yu kurarken hedef gösterdinizmi? radyo yu acarsın ama yayınına kimse giremez v.s bunun gibi bit hata vardır

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 17.04.2011, 12:42

@suat doktor

Bakin burdan radyo nasil kurulur, ne yapmaniz gerekir, mynet yada blogcu da yapmaniz gereken nedir hepsi aciklanmis, iyice bir inceleyin kesin detaylardan birini yanlis yaptiniz.

Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 17.04.2011, 13:59

yayın yapamıyorum.

yayinmi yapamiyorsunuz yoksa iframe eklediginiz radyoya dinleyicilermi gelemiyor ?

her ikisi farkli seyler, eger yayin yapamiyorsaniz nasil bir hata aldiginizi yazin
yada yayin yapiyor ama dinleyiciler gelemiyorsa onlarin ekraninda nasil bir hata aldiklarini yazin

benim ilk edindigim izlenim, yayin sizdeyken birde dinleyici olarak radyoya girmeyi denemis olabilirsiniz
ve ya ilkkez yayin aliyoraniz default peresets could not loaded hatasi almis olabilirsiniz

daha ayrintili bilgi verireniz ve sitenizinde adresini verirseniz bakma imkanimiz olur.