Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "kayıpsevdam"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 20.04.2011, 09:37

HG521 modemime port açamadım Edit/ Acil Yardim..

DAHA ÖNCE PORT AÇMA KONUSUNDA SİZLERDEN YARDIM ALDIM VE TARİF EDİLEN BİLGİLERİ HARFİYEN YERİNE GETİRDİM AMA MALESEF OLMADI.RADYOYA GİRDİĞİM ZAMAN HALA DİNLEYİCİ ALAMIYORUM..MODEMİM HG521 UZAKTAN YARDIM ETME İMKANI VAR MI.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..SAYGILAR..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (20.04.2011, 23:32)

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 20.04.2011, 16:54

acil isteyince böyle bekletirler, senden haric kimsenin acili degil :D

umarim biraz kendin arastirip nelerin gerektigini incelemistirsin sabit ip, internet security vs.

modemin icin gereken ayarlar burda http://www.portacmak.com/Modemler/Huawei…21%2FHG521.html

veya burdan iletisim sistemini vs. kendin secerek ayarla
www.portacmak.com

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 20.04.2011, 19:43

acil isteyince böyle bekletirler, senden haric kimsenin acili degil :D

umarim biraz kendin arastirip nelerin gerektigini incelemistirsin sabit ip, internet security vs.

modemin icin gereken ayarlar burda http://www.portacmak.com/Modemler/Huawei…21%2FHG521.html

veya burdan iletisim sistemini vs. kendin secerek ayarla
www.portacmak.com

Pazar günü tüm gün port açmakla uğraştım ama başaramamıştım...Genelde baktığım tüm yardım siteleri yabancı idi (lazca olsa anlardım:P)
Çok tşk ler ...verdiğiniz bu adresten şimdi hallettim...boşuna tüm gün o stresi çekmişim...gayet net ve güzel anlatılmış bu verdiğiniz sitede...
Tşk ler tekrar yardımınızdan bende yararlanmış oldum...