Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Anti Biotic

Her Derde Deva

• Konuyu başlatan "Anti Biotic"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 26.04.2011, 22:27

Webadam Hosting Firmasından İnanılmaz Bir Kampanya (Damain+Hosting Sadece 25 TL)

Her zaman söylediğim gibi yine söylüyorum:

Kaliteli ve kesintisiz bir yayın için güzel bir sunucu almak şart.

Artık sunucu ücretleri o kadar pahalı sayılmaz. Ortalama kullanacağımız 1 yıllık bir paket bazılarımızın 3-4 paket sigara ücreti, bazılarımızın ise 1-2 porsiyon yemek ücreti.

Kendimizden biraz feragat edersek sanırım bedava hostların peşinden koşmaz ve üstelik .com- .net- .info- .biz .org gibi uzantılı bir adrese sahip olacağız.

Bu işle ilgilenenler bilirler ki 25 Tl neredeyse sadece domain ücreti ediyor. Peki 25 TL ödeyerek nasıl bir sunucuya sahip olacağım?

Paket Özellikleri
1.000 MB Web Alanı
10.000 MB Trafik
10 Adet E-mail
10 Adet Veritabanı
Php & MySQL
TR Lokasyon
cPanel
Ücretsiz Alan Adı Örn: "www.antibiotic.com" gibi

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Olumsuz yanı ne olabilir?

Bu fiyat sadece 1 yıllık ücret için geçerlidir. Diğer yıl için normal ücret üzerinden ödemeye devam edersiniz. Ama abartılacak kadar kabarık değil fiyatlar.

Şu anki normal fiyatlara buradan göz atabilirsiniz.

Bu firmadan hiçbir çıkarım yok. Raklam yapmak gibi bir niyetim de yok. Sadece hostin ücretlerini ve kalitelerini araştırırken gördüğüm bir kampanyaydı. İstedim ki Allaturkaa'nın değerli üyeleri yayın kalitelerini artırsınlar. :)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Anti Biotic" (26.04.2011, 22:45)

hakanygt

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 27.04.2011, 22:21

mysql sınırı varmı

Anti Biotic

Her Derde Deva

• Konuyu başlatan "Anti Biotic"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 27.04.2011, 22:27

25 Tl'lik paket için 10 adet sınır var evet. Diğer paketlerde sınırsız. Yukardaki linklere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsin.