Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek
  • Konuyu başlatan "T U R U N C U"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 30.04.2011, 10:47

Byturuncu- kalbinidinle index..30nisan

Blogcu tarzı siteler icin uygundur!html kodu ekte sunulmustur

ÖNiZLEME
T U R U N C U belirtilen dosyaları ekledi:

• "Atilla Bülbül" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 1.05.2011, 11:56

Emeklerinize sağlık...

gecer_76

Stajyer

• "gecer_76" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 4.05.2011, 12:01

yok

Selam arkadasim bayadir senin tasarimlarini takip ediyorum ama allah rirasi icin bitane paylasimini kullanamadik yaptigin her indexle yalansiz iki gün ugrastim olmadi geldim senin formuna kayit oldum belki yardimci olursun diye gene olmadi benim merak ettigtim tek sey bu tasarimlari neden burda paylasiyorsun biz zaten profosyenel olsak zaten kendi index imizi kendimiz yapariz ..... genede Allah razi olsun ugrastirdigin icin

4

Wednesday, 4.05.2011, 12:32

indeksde ki sorununu bize anlatırsan yardımcı oluruz arkadaşım

sadece şunu açıklayim indeksi indirdikten sonra şöyle bir kod vardır

<iframe name="iFrame1" width="800" height="600" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=sid nonuz buraya" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>

kırmızıyla işaretlediğim yeri silip sizin radyonuzun sid nosunu oraya ekleyip o şekilde blogunuza yüklerseniz sorun olcağını sanmıyorum

dediğimgibi ekleyin yine soruan yaşarsanız sorunu bize bildirin yardımcı olmaga çalışalım :thumbup:

gecer_76

Stajyer

• "gecer_76" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 4.05.2011, 13:24

tsk

öncelile Beratcan cok tesekür ederim arkadasim ilgi ve alakana ben sid numarasini ekledim hatta indexte ne kadar resim var ise uplaud yaptim hersey acildi ama flashlar acilmiyor.. nasil aciliyor alaturkaya gelip bu index i önizleme yaptiriyorum sonra tekrar benim benim radyoma girdigim zaman 1 saat kadar hersey norm,al sonra yine flash lar kayboluyor index i blogcu.com 6te.net/ 110mb.com blogspot dan denedim hepsinde sonuc ayni ne yaptimsa isin icinden cikamadim

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 4.05.2011, 13:27

ben bi kac indexini kullandım ve hic sorun yaşamadım emegine saglık paylasım için tskk

gecer_76

Stajyer

• "gecer_76" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 4.05.2011, 13:32

cevap midestino34

selam midestino34 arkadsim uzaktan yardim var ise buyur gel bilgisayarima ben gözünün önünde yapiyim hatam var ise sen düzelt index aciliyor ama falsh larin hic birisi acilmiyor bende

8

Wednesday, 4.05.2011, 13:38

Emeğinize Sağlık Çok Teşekkürler..

9

Wednesday, 4.05.2011, 13:44

indexte ne kadar resim var ise uplaud yaptim hersey acildi ama flashlar acilmiyor

resimleri veya herhangi birşeyi yeniden upload etmenize gerek yok
dediğinizi ndeksi ben hiç bir sitye eklemeden masa üstünde açtım gayet güzel çalışıyor

sizde flashlarda açılma sorunu varsa flash playerizini günclleyin düzllmesi gerekiyor diye düşünüyorum
Adobe Flafh Player yüklemek için TIKLA

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek
  • Konuyu başlatan "T U R U N C U"

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 4.05.2011, 13:46

gecer_76 arkadasim yardımcı olmamışım gibi bir izlenim vermissiniz ama siz bana hiç böyle bir sorun yaşadiğinizdan bahsetmediniz..

Sorununuza gelince flashlari acamiyosanız eğer pcnizde adobe flash player kurulu degildir benim aklıma sadece bu geliyor indexi kurup wep sayfasinda actiginizda herhangi bir uyari veriyormu?

gecer_76

Stajyer

• "gecer_76" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 4.05.2011, 13:54

cevap

resimleri uplaud yapmadan ekledigim zaman x isaretlri cikiyordu dediginiz gibi flash playeri güncelledim Simdi asagidaki flash caliyor ama yukaridaki halen calismiyor :) benden pass olmuyor inan kafayi yiyecem biraktim artik :) ama gertekten cok tsk ederim Allah binkere razi olsun ..

12

Wednesday, 4.05.2011, 14:37

flash playeri yükle kaldırdan tamamen silip tekrar yükleyin
veya indeks'i başka tarayıcıda deneyin
sorun indeks kaynaklı değil muhtemelen kullandıgınız tarayıcıyle alakalı

mozilla veya explorer her ikisindede deneyin mutlaka birinde açılcaktır

gecer_76

Stajyer

• "gecer_76" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 4.05.2011, 16:36

turuncu ve beratcan cevap

selam arkadaslar tekrardan evet beratcan dedigin gibi flash playeri kaldirdim yeniden kurdum yine olmadi .. ´Turuncu arkasim bilgisayarimda flash player yüklü hatta iki sefer yeniden yükledim zaten olmassa index i ön izleme yaptirirken acilmaz buyrun burasi denme radyo http://gecenin-sesi.6te.net/403.html orjinal index bende hic acilmiyor ancak resimleri uplaud yaptim öyle acildi.. saygilar

gecer_76

Stajyer

• "gecer_76" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 4.05.2011, 16:59

cevap

bu arada unuttum demyi turuncu index i eklerken hic hata bildirisi vermedi

15

Thursday, 5.05.2011, 13:06

eline saglık hoş olmuş tskler..

• "gizemliyim" bir kadın