Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek
  • Konuyu başlatan "atilla_ky"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 5.05.2011, 02:49

temalardakı dj yazıları yerlerinin kucuk tutulması

s.a tema hazırlayan paylasan arkadaslar. neden tema hazırlarken dj yazısı olan bölümü kucuk tutarlar. dj yazısnın kucuk olması tercih mi ? yoksa djlerin genel istegimi kucuk yazı yerinin olması

2

Thursday, 5.05.2011, 04:36

Öncelikle konuyu 2 yere birden açmışsınız buna gerek yok tu tek konu açtıgınızdada cevap alırdınız.
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…9909#post459909

Gelelim sorunuza böyle bir şart yok tabiki ama sanırım estetik görünmesi açısından agırlıkta böyle yapılıyor...

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 5.05.2011, 09:04

temayı hazırlayan arkadaşın istegine baglı
forumda büyük tutalan temalarda mevcut

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 5.05.2011, 09:24

Dogrusu arayan Mevlasinida bulur, temasinida :)
Gerci bende katiliyorum, bir cok temada gercekten cok kücük ve önemsizmis gibi herhangi bir bosluga konulmus gibi duruyor kimi zaman dj isminin yazilacagi alan.
Ama yinede dj ismine kral tahti gibi yer ayiran temalarda ve temaci arkadaslarda var, misalen:

Ve bunlar sadece Karma Tema Galerisinden bazi gözüme takilanlardan... Daha neler var, neler...
*biz temalari ortaya koyariz, begenen alir gider, begenmeyen birakir kacar :D

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek
  • Konuyu başlatan "atilla_ky"

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 5.05.2011, 11:58

yorumlarınıza tesekkür ediyorum arkadaslar. tabiki kral tahtıda olacak sekilde de olmaması lazım ama neticede bu temalari dj arkadaslar kullanıyorlar ve bende istegi olan arkadaslara hereketli dj yazısı yazıyorum buyuk genelinde ayni sorun var dj yazısının cogunlukla kucuk olusu ve temada bazen belir alakasız yerlerden dolayı sıkıntıları var. sizler pekala bu temaları hazırlayan arkadaslara tavsiyelerde bulunma imkanınız var. ALLAH RAZI OLSUN hepsi emeklerini burada paylasiyor ve o paylasımlarınıda dj le buradan alıp dinleyiciye görsel bir sunum halinede getiriyor. neticede beraberce bir butunluk saglanmis oluyor. işin özü dj lerin bu konuda sıkıntıları var. tema hazırlayan sevgili kardeslerimize degerlendirme yaparken bu konuda tavsiye bulunsak sanıyorum kı daha iyi netice alırız. :çakçak:

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 5.05.2011, 20:13

tema yapmak bıraz da zevk ısı ıcınızdekı tasarımı renkler ve cızımler uzerıne dökülüyor ve ortaya guzel bı tasarım cıkıyor
mesala ben tema yapmaya basladıgımda (örnek olarak) chat alanını kucuk yaparsam bana hos duruyor
bazen de chat alanını buyuk yaparsam guzel duruyor aynı islem dj isimleri icinde gecerlı temayı yapan arkadasların o zamankı ıcınden gelen dusuncelerını bız tavsıyede bulunmamız dogru olmaz

8

Thursday, 1.09.2011, 16:18

emeğinize yüreğinize sağlık