Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

deliyagmur

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "deliyagmur"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 10.05.2011, 20:24

Radyo sayfama site linkini nasıl koyabilirim...

Slmm,yine bilgilerinize ihtiyacim warr :Ç.hastayim: radyomu rulete atiyom ama adresimi link olarak sayfama koyamiyomradyoların cogunda görüyom adrese tıklayın yaziyo tiklayinca site adresleri aciliyo ben yapamadım denedim resim gibi yapistirmayı filan ama olmadı.Rulete sid atan bazi radyoların isimleri yaziyo yani sid no yerine isim onuda yapmak istiyom bilen arkadaslarım bana yardimcı olursa cok sevinirim.Simdiden cokkk ama cokkk tsk.lerr sevgilerimle :)

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 10.05.2011, 20:36

linki temaya insert >> url ile ekliye bilirsin

ikinci sorunun cevabini burdan bulabilirsin > Radyo AllaTurkaa Hizmetinizde <

deliyagmur

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "deliyagmur"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 10.05.2011, 22:28

Çokkk tsk.ler fındık sanırım anladım ve yapabilirim ,ilgilendigin için saoll .tkr. tsk.leerr ..