Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 10.05.2011, 23:32

Eurovision'da Türkiye elendi

Almanya'nın ev sahipliğini yaptığı Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye, uzun yıllar sonra finale kalamayarak yarı finalde organizasyona veda etti.
Türkiye'yi Yüksek Sadakat Grubu, İngilizce seslendirdikleri 'Live It Up' şarkısıyla temsil ediyordı...

Oylama sonrasında, Azerbaycan, Yunanistan, Sırbistan, İsviçre, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Finlandiya, Rusya ve İzlanda finale kalan ülke oldu..

kaynak: Haber7.com

2

Tuesday, 10.05.2011, 23:55

Eurovision'a uygun formatta olmadıgiı gibi vasatın altında bir parcaydı. Müzikten anlayıp da bu parcayı begenen kac kisii ciıkar bilmiyorum ama TRT yöneticilerinin kafalarına göre is yapmayi bırakıp, secimi halka ya da müzik otoritelerine bırakması dogru olur.

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 11.05.2011, 00:17

Eurovision'a uygun formatta olmadıgiı gibi vasatın altında bir parcaydı. Müzikten anlayıp da bu parcayı begenen kac kisii ciıkar bilmiyorum ama TRT yöneticilerinin kafalarına göre is yapmayi bırakıp, secimi halka ya da müzik otoritelerine bırakması dogru olur.

aynen katılıyorum

4

Wednesday, 11.05.2011, 09:31

Bu Parca ile Kazanmaları Zaten Bir Mucize Olurdu..
Geçmiş Olsun Ne Diyelim..

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 11.05.2011, 14:22

Alman medyasina göre ilk 10'a girmesi kesin gözüyle bakiliyordu. Eurovizyon'un yaptigi arastirmalar neticesinde favoriler arasindaydi Türkiye'nin sarkisi. Fakat Norvec gibi, Türkiye'de elendi, yani alman medyasina göre favori sarkilar elenmis durumda. Hic sansli görülmeyen sarkilar yarismaya devam ediyor :rolleyes:
Hit bir sarki degildi, bu yüzden elemeleri gecemedik. Gitti güzelim oy'um, vah vah :D

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 11.05.2011, 19:04

ne zaman elenmedik ki :((