Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ikrar35

Stajyer

• "ikrar35" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ikrar35"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 18.05.2011, 17:16

radyodan herkes düşüyor yardım ltf.

mrb naçizane bir radyom var.daha önce bir sorun yoktu.ancak,dj lerden biri modem degiştirmiş.şimdi o dj yayın yaparken dinleyiciler gelmekte zorlaniyor.tam üç beş kişi giriyor,arkadaşlardan biri çıkınca herkes düşüyor.port açmış fakat oda tam anlamıyor.bunun sebebi ne olabilir.ltf,bu yaşlıya yardım ediniz.tşk ederim saygılarımla :)

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 18.05.2011, 17:46

bu basligi iyice bir oku
Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

• "Atilla Bülbül" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 18.05.2011, 18:44

ikrar_35; modem değiştiren dj.nin portunu açması lazım. O çıkıp da diğerlerinin düşmesine neden olan arkadaşın portu açık, bu nedenle o oradayken diğerleri tutunabiliyor, çıkınca da herkes düşüyor. Bu durumda 2 seçeneğiniz var : ya dj.niz portunu açacak veya portu açık arkadaşı rüşvetle, zorla, ne bileyim bi şekilde radyoda tutacaksınız :)))))

• "dusler_alemi07" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 20.05.2011, 20:23

ister bu başlığı ince soruna cvp olacaktır
Modemlerde Port Açmak (Resimli)