Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "evidence"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 30.08.2007, 14:58

Nickler Hakkinda...

saygideger arkadaslar;

Flatcast version 4.16 Beta sistemli bir radyoda guest girisi kapatildiginda bazi kullanicilarin login olamamalari ya da olduklari halde yazi yazamamalari gibi bir sorunla karsilastim. Bu sizce normal mi? normal degilse ne yapmamiz gerekir?
Ayrica kayitli nicke sahip bir kullanici nickinin sonuna istedigi takiyi getirebiliyor, yeni nick kayitli olmadigi halde sistem bunu kabul ediyor. bu sistemin bir acigimidir yoksa bir sorun mudur? eger sorunsa nasil halledilir?

simdiden tesekkür ediyorum, saygilar!

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 30.08.2007, 15:11

evidence, 4.16 sürümünün bir cok özelligi var ki tam olarak tekrar okumani tavsiye ederim
-->http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=3910

Guest'leri LOGIN REQUIRED tiklayarak kapatabildigin gibi OPEN CHAT oldugunda chat sayfasini okuyabilir yinede fakat yazamaz, RESTRICTED CHAT uyguladigin zaman yazamazda okuyamazda, fakat dj izinlerse RESTRICTED CHAT oldugu halde GUEST yazabilir sanki yada öyle bisey ;)
acaba DJ'mi GUEST'i izinliyor ?? daha önce böyle bir sorun oldugunu duymadimda ..

3

Thursday, 30.08.2007, 15:19

bu sorun değil evidence, guestler açık oldugu zaman login e tıklayıp herhangi bir nickalabilirler.Aldıkları bu nick kayıtlı degildir ama. Sen guestleri kapattığın zaman da yazamazlar(Çünkü kayıtlı degiller.).

Bu nedenle nicklerine ekleme yapabiliyorlar.(İmitasyon oluyor ;) )

kayıtlı nicklerin altında çizgi olur.
Örn 1:W-A-N-T-E-D >>> Kayıtlı nick

Örn 2 :W-A-N-T-E-D , W-A-N-T-E-D_117 >>> Kayıtlı nickler değil

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 30.08.2007, 15:50

özellikleri iyice okudum arkadaslar, wanted rumuzlu yöneticimin dedigi gibi imetasyon olayi söz konusu. Bunu anladim sanirim sistem acigi, iyi mi kötü mü tartisilir.

Ancak isin ilginci normalde kayitli bir kullanici, guest girisi kapatildiginda rumuzunu ve sifresini girdigi halde sisteme login olamiyor, yazi da yazamiyor. Guest girisini acinca gelebiliyor yani sistem ona kayitli oldugu halde misafir muamelesi yapiyor, sorunum burada. Benim bu sistemde bu sorun oldugu sürece guest girisini yasaklamam uygun degil. Bu konuda yardimci olabilir misiniz?

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 30.08.2007, 15:57

arkadasin LOGIN yaparken ya nickini yada sifresini yanlis giriyordur bence, ve LOGIN FAILED yaziyordur bu sistemle alakali degil, giris'in yapilamadigindan oluyor...
böyle bir sorun baska kimsede oldugunu hatirlamiyorum, bende hic yasamadim..

6

Thursday, 30.08.2007, 16:05

Alıntı

Ancak isin ilginci normalde kayitli bir kullanici, guest girisi kapatildiginda rumuzunu ve sifresini girdigi halde sisteme login olamiyor, yazi da yazamiyor.

Kayıtlı Flatcast userlarına (Kullanıcılarına) mail gelir. Orada nicklerinin ve şifrelerinin orjinal hali vardır. Sizin anlattığınıza göre arkadaşlarınız hala eski şekilde girmeye çalışıyorlar (Gastları kapatınca)

Bu nedenle kabul etmiyor sistem.

Tavsiyem: Arkadaşlarınız Buradan Flatcastin anasayfasına girerek. I am new e tıklayıp kayit olsunlar. Yada gast kapatıldığı zaman I am new e tıklayıp nicklerini sisteme kayıt etsinler. ;)

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 30.08.2007, 16:06

bencede onda var sanirim bir sorun belkide, ben sordugumda dogru yaptigini söyledi ama demek ki yanlis girdi, cok tesekkür ediyorum. Zahmet verdim sizlere.

saygilar!

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 6.09.2007, 15:09

KATILIYORUM İ-REM SANA SİSTEMEL ALAKALI DEYİL DJLE ALAKALI
HER ŞEY DJ ELINDE NE YAPMAK İSDERSE ONU YAPAR YAYINDA.. KAYITLI OLMAYAN NIK GİRİŞ YAPAAMZ
GUEST KAPALIYSA ŞAYET..